Amsterdam

  • (Lots: 6000-6230)

  • (Lots: 6400-6577)

  • (Lots: 6800-7079)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (639)

Creator / Brand

639 item(s)

  • 639 item(s)

Jan van Laar (1886-1952) Kolkkade met spoorwegbrug en Laurenskerk, Rotterdam doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm. [1]

Antoinette Boissevain (1898-1973) Bloemen in een witte kan doek, verso gesign., 62 x 46 cm. [1]

Adriaan Herman Gouwe (1875-1965) Bootwerker met een touw board, gesign. l.o., 28 x 23 cm. [1]

Evert Jan Ligtelijn (1893-1975) Twee schilderijen van kasteel Schaloen te Valkenburg tweemaal board, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 40 cm. [2]

Jan Bévort (1917-1996) Gezicht op de Amstel doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. [1]

F. Huber (20e eeuw) Elegant gezelschap op het strand paneel, 20 x 40 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Berglandschap aquarel, 8 x 16 cm. [1]

J. Tepe (20e eeuw) Stilleven met planten en bloemen doek, gesign. r.o., 92 x 66 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Lot 6192

Gesigneerd FS

Gesigneerd FS 'La negresse Américaine' board, 30 x 22 cm. [1]

E. de Bruyn (21e eeuw) Gzicht op de Prinsengracht, hoek Brouwersgracht pastel, 2012, 79 x 98 cm. [1]

Henk Kuijpers (1900-1966) Bloemstilleven board, gesign. r.o., 37 x 30 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Marcel Canneel (1894-1953) Haven van Antwerpen board, gesign. l.o., '28, 63 x 68 cm. [1]

Vittorio Bonatti (1890-1973) Uitgestrekt landschap board, gesign. r.o., 40 x 50 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Vittorio Bonatti (1890-1973) Uitgestrekt landschap board, gesign. l.o., 40 x 50 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Pieter Wagemans (1879-1955) Haven van Rotterdam doek, gesign. r.o., 50 x 70 cm. [1]

Lammert van der Tonge (1871-1937) Stilleven met petunia's in een vaas doek, gesign. r.o., 55 x 44 cm. [1]

Eugen De Bruycker (1901-1981) Duinen bij Groet doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 80 cm. [1]

Riethof (20e eeuw) Polderlandschap met koeien langs de waterkant doek, 30 x 40 cm. [1]

Daniel Been (1885-1967) Mediterraans kustgezicht doek, gesign. l.o., 24 x 30 cm. [1]

Pieter Wagemans (1879-1955) Rotterdam doek, gesign. r.o., 50 x 70 cm. [1]

Gesigneerd Martens Vrouw met geit in een tuin doek, 67 x 51 cm. [1]

Frits Maris (1873-1935) Bloemen in een gemberpot doek, gesign., r.o., 58 x 40 cm. [1]

Daniel Been (1885-1967) Stilleven met chrysanten doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1]

Daniel Been (1885-1967) Zonnebloemen in een glazen vaas doek, gesign. l.o., 80 x 60 cm. [1]

Hollandse school, 20e eeuw Vrouw bij een waterput naast een boerderij doek, 50 x 70 cm. [1]

Bart Peizel (1887-1974) Stadsgezicht Den Bosch tekening en aquarel, gesign. l.o., '32, beschadigingen aan papier, 24 x 34 cm. [1]

H. de Regt (20e eeuw) Stadsgezicht board, 30 x 44 cm. [1]

Grenenhouten schildersezel. Op zwenkwieltjes Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Beukenhouten schildersezel Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Mabef, Italië, beukenhouten schildersezel Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen

Europese school, 18e/19e eeuw Portret van een non [1]

Jan Willem van Borselen (1825-1892) Kinderen bij een watermolen aquarel, gesign. .o., 26 x 38 cm. [1]

Europese school, 20e eeuw De slager board, niet ingelijst, beschadigingen, 26 x 20 cm. [1]

Russische School, 20e eeuw Portret van een jonge vrouw [1]

Onduidelijk gesign. r.o., Landschap maroufle, 58 x 64 cm. [1]

Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Riviergezicht. Hierbij ets Willem de Zwart en diverse Japanse prenten [ds]

Henk van Leeuwen (1890-1972) Dorpje, Cote d'Azur doek, gesign. r.o., 60 x 46 cm. [1]

Russische School, 20e eeuw Atelier van een kunstenaar [1]

Diverse grafiek, tekeningen en schilderijen, 19e en 20e eeuw Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [vds]

Lot 6228

Naar Breitner

Naar Breitner Bouwplaats paneel, 30 x 40 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Diverse grafiek, tekeningen en schilderijen Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Hollandse school, 17e eeuw Portret van een dame, anno 1635 paneel, 66 x 51 cm. [1]

Hollandse school, 17e eeuw Dorpsgezicht met figuren aan een vaart zwart krijt en inkt, 14 x 22 cm. [1]

Hollandse school, 17e eeuw Gezelschap in een herberg paneel, 25 x 30 cm. [1]

Vlaamse school, 17e/18e eeuw Maria met kind in een rivierlandschap aquarel op papier op paneel, 25 x 33 cm. [1]

Noordelijke Nederlanden, 17e/18e eeuw, Madonna paneel, 34 x 26 cm. [1]

Hollandse school, 17e/18e eeuw Jongen met rommelpot paneel, 30 x 25 cm. [1]

Josef Ginovsky (1800-1857) 'Die erfrischung' paneel, gesign. r.o., 45 x 38 cm. [1]

  • 639 item(s)