Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-415)

  • (Lots: 416-903)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
905 item(s)
  • 905 item(s)

Carlo DE ROOVER (1900-1986) Mixed media, signed. Gemengde techniek, getekend. 41.5 x 55.5 cm

Yvan THEYS (1936-2005) En symmetrie. Oil on cartboard, signed and dated '93. En symmetrie. Olie op karton, getekend en gedateerd '93. 50 x 40 cm

Yvan THEYS (1936-2005) Two woman. Oil on canvas, signed and dated '82. Twee vrouwen. Olie op doek, getekend en gedateerd '82. 54.5 x 54.5 cm

Yvan THEYS (1936-2005) La peur. Oil on canvas, signed and dated '91. La peur. Olie op doek, getekend en gedateerd '91. 81 x 65 cm

Jeanne PORTENART (1911-1992) 'Jeanne'. Oil on hardboard, signed. 'Jeanne'. Olie op paneel, getekend. 34 x 29 cm

Nicole CALLEBAUT (1935) No title. Mixed media, not signed. Zonder titel. Gemengde techniek, niet getekend. 41.5 x 36.5 cm

Ignace DE VOS (1954) Acryl on canvas, signed and dated 1990. Acryl op doek, getekend en gedateerd 1990. 60 x 50 cm

Jozef MEES (1898-1987) Composition. Oil on hardboard, signed. Compositie. Olie op hardboard, getekend. 60 x 50 cm

Jozef MEES (1898-1987) Composition. Oil on panel, signed and dated 57. Compositie. Olie op paneel, getekend en gedateerd 57.

Mario DE BRABANDERE (1963) Drawing, signed and dated 2009. Tekening, getekend en gedateerd 2009. 26.5 x 36.5 cm

Mario DE BRABANDERE (1963) Drawing, signed and dated. Tekening, getekend en gedateerd. 21 x 29.5 cm

Mario DE BRABANDERE (1963) Drawing book with gouaches by Mario Debrabandere. Tekenboek met gouaches van Mario de Brabandere. 30.5 x 38.5 cm

Eugène Van Groenewegen Photograph of Havana. Foto van Havana. 58.5 x 88.5 cm

Annika Claveno Talsi A Finnish lake sight. Oil on canvas, signed. Fins meer bij valavond. Olie op doek, getekend. 115 x 162 cm

Lot 200

MUGO (1953)

MUGO (1953) Chez Pauline. Signed and dated 1988. Chez Pauline. Getekend en gedateerd 1988. 63.5 x 44 cm

Lot 201

MUGO (1953)

MUGO (1953) titled 'Ik drink zwarte inkt'. Signed and dated '87. Ik drink zwarte inkt. Getekend en gedateerd '87. 63 x 43 cm

Lot 202

MUGO (1953)

Félix DE BOECK (1898-1995) Lithograph, self portrait , signed and numbered E/C. Litho, zelfportret, getekend en genummerd E/C 72.5 x 54.5 cm

Thai thangka 19th century Thaise thangka, 19e eeuw. 74.5 x 51 cm

Octave LANDUYT (1922) Golden earrings 18 Kt. Gouden orrbellen 18 Kt.

Jan Vanhoutteghem (Gent) Gold necklace 18 kt with diamonds. Gouden collier 18 kt met diamanten.

Claude Wesel (Brussels) Golden ring 18 kt with pearl. 41 grams. Gouden ring 18 kt met parel. 41 gram.

Firemen helm circa 1895 Brandweerhelm circa 1895. 27.5 x 20 x 20 cm

Firemen helm circa 1895 Brandweerhelm circa 1895. 28 x 19 x 18.5 cm

Boch Freres Keramis (BFK) Art Deco vase BFK decor 785. Boch Freres Keramis (BFK) Art Deco vaas. BFK decor 785. H 27 cm

Schneider vase, signed Schneider vaas, getekend. H 23.5 cm

An acid etched cameo glass vase signed Gallé Een zuur geëtste cameo glazen vaas, getekend Gallé. H 22.5 cm

Lot 220

Rudy Vanthomme

Rudy Vanthomme A sculpture of a bear, signed. Glazen beer, getekend. H 35 cm

Lot 221

E. Yzerbith

E. Yzerbith A bronze sculpture, signed and dated '94. Bronzen sculptuur, getekend en gedateerd '94. 45 x 43 x 18 cm

A bronze sculpture of a cat on marble base. Not signed. Bronzen kat op mameren voet. Niet getekend. 57 x 52 x 12 cm

Jef Claerhout (1937) Bronze sculpture 'Mask'. Signed. Bronzen beeld 'Masker'. Gesigneerd. H 38.5 cm

Large wrought iron key in Gothic style Grote smeedijzeren sleutel in Gotische stijl. L 41.5 cm

Filipino Christ in wood, 18th century Filipijnse Christus in hout, 18e eeuw. H 62 cm

Anna BOCH (1848-1936) A collection of 4 drawings, signed. Lot van 4 tekeningen/aquarel, getekend 17 x 13 cm

Anna BOCH (1848-1936) A collection of 4 drawings, signed. Lot van 4 tekeningen/aquarel, getekend. 17.5 x 13 cm

Robert VAN CAUWENBERGHE (1905-1985) Nude. Oil on canvas, not signed. Naakt. Olie op doek, niet getekend. 103 x 60 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Ice skaters. Oil on hardboard, signed. IJs schaatsers. Olie op hardboard, getekend. 29.5 x 39.5 cm

  • 905 item(s)