Auction closed (3 day sale)
Sint Amandsberg

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-850)

  • (Lots: 851-1275)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 26.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Heilig kruisplein 10, Sint Amandsberg, 9040, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
1275 item(s)
  • 1275 item(s)

Bronze Sitting girl with pigeon, signed Moreau.Brons Zittend meisje met duif, getekend Moreau.19 x 22 x 10 cm ...[more]

Gotthard SONNENFELD (1874-?)The warrior's kiss, bronze, signed.The warrior's kiss, brons, getekend.H 24 cm ...[more]

Viennese gilt bronze Faun on red marble base.Weens verguld brons Faun op rood marmeren sokkel.H 26 cm ...[more]

Karel BONAUGURE (1880-1947)Tête de femme, bronze, signed.Tête de femme, brons, getekend.H 32.5 cm ...[more]

CLODION (1738-1814)Small bronze of a naked boy, signed.Klein bronsje van een naakt jongentje, getekend.H 18 cm ...[more]

Charles DELPORTE (1928-2012)Bronze Masque, signed and numbered 7/100.Brons Masque, getekend en genummerd 7/100.H 37 W 34 cm ...[more]

Ernest Joseph LAURENT (1859-1929)Bronze Pêcheuse à l'attente, signed.Brons Pêcheuse à l'attente , getekend.H 55 cm ...[more]

19th century gilt bronze death mask19e eeuws verguld bronzen dodenmasker32 x 21.5 x 16.5 cm

Bronze bust of a gentleman on a marble base, signed De Wee.Bronzen buste van een heer op marmeren sokkel, getekend De Wee.H 44.5 cm ...[more]

Christophoro VICARI (1846-1913)Alabaster bust of a young girl, signed.Albasten buste van een jong meisje, getekend.H 28 cm ...[more]

Roberto AURILLI (XIX)Alabaster bust of a young girl, signed.Albasten buste van een jong meisje, getekend.H 29.5 cm ...[more]

Georges MORIN (1874-1950)Alabaster bust of a young girl, signed.Albasten buste van een jong meisje, getekend.H 38 cm ...[more]

Collection of mortars, pestles and a melting potVerzameling vijzels, stampers en een smeltkroesH 9 - 15 & L 15.5 - 22 cm ...[more]

Collection of 7 mortars and pestlesLot van 7 vijzels en stampersH 8.5 - 21.5 & L 14 - 25.5 cm ...[more]

Metal polychrome mask, central EuropeMetalen polychroom masker, midden Europa44 x 28 cm ...[more]

Collection of 2 large puppet dollsLot van 2 grote marionetten poppenL 67 - 69 cm ...[more]

Collection of 3 large puppet dollsLot van 3 grote marionetten poppenL 46 - 58 - 63 cm ...[more]

Head in wax with hair under a bell jar, ca 1880Wassen hoofd met haar onder een glazen stolp, ca 1880H 43 cm ...[more]

Pair of fine porcelain vases Arlette from Le Tallec, FranceKoppel fijne porseleinen vaasjes Arlette van Le Tallec, FrankrijkH 18 cm ...[more]

Pair of gilded white porcelain vases, HutschenreuterKoppel gedoreerde witte porseleien vazen, HutschenreuterH 40 cm ...[more]

18th century hand-painted ceramic rooster, Northern French18e eeuwse handgeschilderde keramieken haan, Noord-FransH 46 cm ...[more]

Impressive Chinese blue 6-piece tulip vaseImposante Chinese blauwe 6-delige tulpenvaasH 84 cm ...[more]

Collection of polychrome Delft plates, 18th centuryVerzameling polychrome Delftse borden, 18e eeuwDia 22.5 cm ...[more]

Lot of old tin plates, bronzes and 2 Brussels beer potsLot oude tinnen borden, bronsjes en 2 Brussels bierpottenH 22 & +Dia 34.5 - 47 cm ...[more]

German beer mug hand-painted with romantic scene, 18th centuryDuitse bierpul handgeschilderd met romantisch tafereel, 18e eeuwH 24 cm ...[more]

Delft dish 17th century and plate fisherman 18th centuryDelftse schotel 17e eeuw en bord visser 18e eeuwDia 34.5 - 36 cm ...[more]

German beer mug hand-painted 18th centuryDuitse bierpul handgeschilderd 18e eeuwH 19 cm

Lampadaire 17th centuryLampadaire 17e eeuwH 41 cm ...[more]

Antoon CATRIE (1924-1977)Oil on panel Ballerina, signed.Olie op paneel Ballerina, getekend.40 x 21 cm ...[more]

Antoon CATRIE (1924-1977)Oil on hardboard Young lady, signed.Olie op hardboard Jongedame, getekend.75 x 50.5 cm ...[more]

Jef WAUTERS (1927-2013)Oil on canvas Girls, signed.Olie op doek Meisjes, getekend.14 x 18.5 cm ...[more]

Jef WAUTERS (1927-2013)Oil on canvas 3 girls, signed.Olie op doek 3 meisjes, getekend.14 x 18.5 cm ...[more]

Jef WAUTERS (1927-2013)Oil on canvas Girls, signed.Olie op doek Meisjes, getekend.80 x 100 cm ...[more]

Alice FREY (1895-1981)Oil on canvas Jug with flowers, signed.Olie op doek Kruik met bloemen, getekend.34.5 x 27 cm ...[more]

René DE PAUW (1887-1946)Oil on panel Family, signed.Olie op paneel Familie, getekend.83 x 72.5 cm ...[more]

Xavier DE COCK (1818-1896)Oil on cardboard Interior, signed.Olie op karton Interieur, getekend.15 x 18 cm ...[more]

Xavier DE COCK (1818-1896)Drawing Man with beard, signed.Tekening Man met baard, getekend.24.5 x 20 cm ...[more]

Xavier DE COCK (1818-1896)Drawing (sketch) Young lady, drawn.Tekening (schets) Jongedame, getekend.24.5 x 21 cm ...[more]

Xavier DE COCK (1818-1896)Drawing Children, drawn.Tekening Kinderen, getekend.22 x 19.5 cm ...[more]

  • 1275 item(s)