Überlingen

  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 23.80%

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +49 (0) 7551 - 7447
1055 item(s)
  • 1055 item(s)

Bierle, Rudolf, *1928 München,"Sommerliche Heuernte", li.u.sign.u.bez. "München", Öl/Holz, 15 x 29 cm, R. [29 x 43,5 cm] ...[more]

  • 1055 item(s)