4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Los 537
Reidel, Karl
Reidel, KarlHl. Christophorus. Bronze. H. 21 cm. Sign., That. 69.Reidel, KarlHl. Christophorus. Bronze. H. 21 cm. Sign., dat. 69. ...[more]
Los 538
Reidel, Karl
Reidel, KarlReiher. Bronze. H. 44.3 cm. Sign., That. 86.Reidel, KarlReiher. Bronze. H. 44,3 cm. Sign., dat. 86. ...[more]
Los 539
Reidel, Karl
Reidel, KarlSnake. Bronze. L. 24.3 cm. Sign., No. 3Reidel, KarlSchlange. Bronze. L. 24,3 cm. Sign., Nr. 3. ...[more]
Los 540
Reidel, Karl
4 Los(e)/Seite