7 Los(e)/Seite
Pietà, Rheinland, 18./19. Jhd.<
Barraband, Jacques (1768 Aubusson Creuse - 1809 Lyon): Kupferstich, "Le Geai bleu-verdin. No. 44."
7 Los(e)/Seite