310 Los(e)/Seite
Eiken kist voorzien van rijk gestoken klep en gestoken fries, h. 70 br. 95 d. 51 cm. Oak chest
Eiken kist voorzien van rijk gestoken klep en gestoken fries, h. 70 br. 95 d. 51 cm. Oak chest carved, h. 70 w. 95 d. 51 cm. ...[more]
Tapijt, Tabriz, 373 x 281 cm. A carpet, Tabriz, 373 x 281 cm. ...[more]
Mahonie gefineerde hangvitrine met gestoken kuif, h. 75 cm. Mahogany fineerd vitrine, h. 75 cm.
Mahonie gefineerde hangvitrine met gestoken kuif, h. 75 cm. Mahogany fineerd vitrine, h. 75 cm. ...[more]
Mahonie salontafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 67, diam. 102 cm. ...[more]
Mahonie bijzettafel voorzien van marmeren blad, h. 50 diam. 44 cm. Mahogany side table with marble
Mahonie bijzettafel voorzien van marmeren blad, h. 50 diam. 44 cm. Mahogany side table with marble top, h. 50 diam. 44 cm. ...[more]
Polychroom beschilderde Louis XV-stijl commode met 3 laden rustend op bolklauw poten, h. 68, br. 75,
Zwart geschilderd metalen wapenschild, 50x40 cm. Black metal coat of arms, 50x40 cm. ...[more]
Rechthoekige facet geslepen spiegel in goudlak gestoken lijst, 87 x 64 cm. Square mirror in gold
Rechthoekige facet geslepen spiegel in goudlak gestoken lijst, 87 x 64 cm. Square mirror in gold laquer carved frame, h. 87 x 64 cm. ...[more]
Blank eiken damesfauteuil bekleed met goudkleurige stof Oak women's armchair upholstered in golden
Blank eiken damesfauteuil bekleed met goudkleurige stof Oak women's armchair upholstered in golden fabric, ...[more]
Eiken commode met 3 laden met koper beslag, 19e eeuw, h. 94, br. 95, d. 50 cm. ...[more]
310 Los(e)/Seite