309 Los(e)/Seite
MONTIJN, JAN (1924-2015), ges. r.o., symbolen, kleurets (17/40,1973) 65 x 50 cm. Montijn, Jan,
MONTIJN, JAN (1924-2015), ges. r.o., symbolen, kleurets (17/40,1973) 65 x 50 cm. Montijn, Jan, signed, symbols, etching 65 x 50 cm. ...[more]
FERNAY (GEB. 19330), is Ferdinand Sparnaay, ges. en gedat. '61 r.o., abstract 'Visserbootje',
FERNAY (GEB. 19330), is Ferdinand Sparnaay, ges. en gedat. '61 r.o., abstract 'Visserbootje', gouache 31 x 24 cm. ...[more]
LEIJERZAPF, HANS, ges. en gedat. mei 1982, Stilleven met klap- en bioscoopstoel, doek 48 x 68 cm.
LEIJERZAPF, HANS (1951), ges. en gedat. Aug. 1982, Man gehuld in regenjas op doorreis, doek 48 x
LEIJERZAPF, HANS (1951), ges. en gedat. juli 1982, Transgender, doek 48 x 68 cm. Leijerzapf, Hans (
LEIJERZAPF, HANS (1951), ges. en gedat. sept. 1981, Transgender, doek 38 x 48 cm. LEIJERZAPF HANS (
LEIJERZAPF, HANS (1951), ges. en gedat. Jul. '76, Stilleven met chloroform apothekersfles en cactus,
PEVZOV, ges. en gedat. '46 l.o., compositie met vierkante vlakken, gouache 28 x 45 cm. PEVZOV,
COPANOV, ges. en gedat. '50 l.o., compositie met vlakken, gouache 26 x 35 cm. COPANOV, signed and
CORSTANJE N., ges en gedat. 1972, Dorpsgezicht, doek 50 x 50 cm. Corstanje N., sign and dated
BRUSSEE, GERARD (1940-1988), zonder signatuur, abstract, gemengde techniek op board, 75 x 75 cm.
MIRO, naar ontwerp van, compositie, litho 37 x 55 cm. MIRO, after design of, composition, color
MIRO, naar ontwerp van, compositie, litho 37 x 55 cm. MIRO, after design of, composition, color lithograph 37 x 55 cm. ...[more]
ITTMANN, HANS (1914-1972), ges. l.o., abstract, gemengde techniek op papier, 25 x 41 cm. Ittmann,
BRANDS, EUGENE (1913-2002), ges. en gedat. 10/5/'46 r.o., compositie met liggend figuur, potloodtekening 13 x 28 cm. ...[more]
DZAMONJA, DUSAN (1928-2009), allen ges. en gedat. 1973 t/m 1977, div. compositie, serie van 5
DZAMONJA, DUSAN (1928-2009), allen ges. en gedat. 1973 t/m 1977, div. compositie, serie van 5 litho's 27 x 20 cm. ...[more]
CARDENAS, MIGUEL-ANGEL (1934-2015), ges. r.o., abstract, zeefdruk (I/X,1967) 56 x 77 cm. Cardenas,
DEFESCHE, PIETER (1921-1998), ges. l.o., wandelaars in landschap, litho (93/100,1996) 45 x 61 cm.
CAMPIGLI, MASSIMO (1895-1971), ges. r.o., baadsters (I Bagnanti), litho (e.a.,1955) 50 x 66 cm.
COMMANDEUR, JAN (1954), ges. l.o., N-oost, litho (30/70,1993) 33 x 45 cm. Commandeur, Jan, signed,
COMMANDEUR, JAN (1954), ges. l.o., N-oost, litho (30/70,1993) 33 x 45 cm. Commandeur, Jan, signed, abstract, lithography 33 x 45 cm. ...[more]
BIJWAARD, PIETER (1955), zonder signatuur, Lao Tse, zeefdruk, 64 x 41 cm. Bijwaard, Pieter, not
WEHRENS, PETER (1945-2013), ges. m.o., abstract, zeefdruk (3/70,1991) 56 x 76 cm. Wehrens, Peter,
NIE, ERIC DE (1944), ges. r.o., Sprezzatura, zeefdruk (70/100,1995) 70 x 60 cm. Nie, Eric de,
Bronzen beeld van man-vogel, naar grafiek van Maurits Escher, door Joanna Jelen, uitgave (11/250,
Lot van een sculptuur van danser en een albasten abstracte sculptuur. ...[more]
Bronzen sculptuur van danseres met rokje, naar Degas, h. 45 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van figuren bij boog, gemon. L.A., . 32 cm. Bronze sculpture of figures, mono. L.
Bronzen sculptuur van figuren bij boog, gemon. L.A., . 32 cm. Bronze sculpture of figures, mono. L.A., h. 32 cm. ...[more]
Metalen piramide-vormig sculptuur, onbekend, h. 67 cm. ...[more]
Keramisch beeld van zittende dame, Dre Dogterom, ges. en gedat. 1980, h. 27 cm. ...[more]
Keramieken buste van jongen op marmeren sokkel, h. 33 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van steigerend paard, ges. Jan Desmarets (1961), h. 36 cm. Bronze sculpture of a
Bronzen sculptuur van paard en veulen, onderzijde gemerkt: S, h. 19 cm. Bronze sculpture of a couple
Bronzen sculptuur van paard en veulen, onderzijde gemerkt: S, h. 19 cm. Bronze sculpture of a couple of horses, h. 19 cm. ...[more]
HOORNWEG, ANTHON (1948), ges. en gedat. 1980, uil, bronzen sculptuur (8/12), h. 41 cm. Hoornweg,
Bronzen sculptuur van buste van oude man op stapel boeken, Hieke Meppelink (geb. 1958), h. 52 cm.
Bronzen sculptuur van buste van oude man op stapel boeken, Hieke Meppelink (geb. 1958), h. 52 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van bison, onduidelijk gesigneerd, h. 27 cm. Bronze sculpture of a bison, h. 27
Bronzen sculptuur van bison, onduidelijk gesigneerd, h. 27 cm. Bronze sculpture of a bison, h. 27 cm. ...[more]
Dik glazen en metalen sculptuur van viool en strijkstok, ges. in glas en op voet, Yves Lohe (
Bronzen sculptuur van staand figuur, ongesigneerd, h. 48 cm. Bronze sculpture of standing figure, h.
Bronzen sculptuur van staand figuur, ongesigneerd, h. 48 cm. Bronze sculpture of standing figure, h. 48 cm. ...[more]
BRIELS, CLEMENS (1946), ges. r.o., the convertible feeling, zeefdruk (49/100,1998) 65 x 50 cm.
FOPPEN, JOHN (1945), ges. verso, Wild life IV, doek 60 x 50 cm. Foppen, John, signed, Wildlife IV,
FOPPEN, JOHN (1945), ges. verso, Wild life IV, doek 60 x 50 cm. Foppen, John, signed, Wildlife IV, canvas 60 x 50 cm. ...[more]
BRUIN, ges. r.o., figuren en tekens, zeefdruk (480/565,1997) 70 x 50 cm. Bruin, signed, figures
BRUIN, ges. r.o., figuren en tekens, zeefdruk (480/565,1997) 70 x 50 cm. Bruin, signed, figures and signs, screenprint 70 x 50 cm. ...[more]
VISSER, SUZANNE, ges. r.o., abstract, doek 100 x 150 cm. Visser, Suzanne, signed, abstract, canvas
VISSER, SUZANNE, ges. r.o., abstract, doek 100 x 150 cm. Visser, Suzanne, signed, abstract, canvas 100 x 150 cm. ...[more]
PASETTO, MARIO (1975), ges. m.o., Colours 4 life vs. Graffiti Stone Age, doek 100 x 150 cm. Pasetto,
APPEL, KAREL (1921-2006), ges. r.o., beest, zeefdruk (3/175) 60 x 80 cm. Appel, Karel, signed,
APPEL, KAREL (1921-2006), ges. r.o., beest, zeefdruk (3/175) 60 x 80 cm. Appel, Karel, signed, animal, screenprint 60 x 80 cm. ...[more]
WEHRENS, PETER (1945-2013), ges. l.o., gezicht, zeefdruk (32/70,1991) 76 x 56 cm. Wehrens, Peter,
WEHRENS, PETER (1945-2013), ges. l.o., gezicht, zeefdruk (32/70,1991) 76 x 56 cm. Wehrens, Peter, signed, face, screenprint 76 x 56 cm. ...[more]
DOLZ, DORA (1941-2008), ges. r.o., Zeeland, litho (23/100,1994) 50 x 65 cm. Dolz, Dora, signed,
DOLZ, DORA (1941-2008), ges. r.o., Zeeland, litho (23/100,1994) 50 x 65 cm. Dolz, Dora, signed, Zeeland, lithography 50 x 65 cm. ...[more]
SKICZUK, STANCO (1928), ges. r.o., Conversation piece, zeefdruk (1972) 64 x 49 cm. Skiczuk,
KAWACHI, MIEKO (1947), ges. en gedat. 1976, "SF II" en "FI", houtsnede 8/10 en 4/30, 45 x 61 cm.
LINDHOUT, WILLIAM, ges. en gedat. 29-4-'99 r.o., 'Nieuw einde van een heel oud verhaal', aquarel
LINDHOUT, WILLIAM, ges. en gedat. 29-4-'99 r.o., 'Nieuw einde van een heel oud verhaal', aquarel 30 x 80 cm. ...[more]
KUIJPERS, THEO (1939), ges. r.o., Chartres, litho (865) 63 x 83 cm. Kuijpers, Theo, signed,
KUIJPERS, THEO (1939), ges. r.o., Chartres, litho (865) 63 x 83 cm. Kuijpers, Theo, signed, Chartres, lithography 63 x 83 cm. ...[more]
VET, HENK VAN DER (1939), ges. l.o., figuren in rood veld, zeefdruk (11/25,1990) 52 x 67 cm. Vet,
DOLZ, DORA (1941-2008), ges. r.o., Bloem, bloem, litho (78/100,1994) 50 x 65 cm. Dolz, Dora, signed,
DOLZ, DORA (1941-2008), ges. r.o., Bloem, bloem, litho (78/100,1994) 50 x 65 cm. Dolz, Dora, signed, flowers, lithography 50 x 65 cm. ...[more]
KUIJPERS, THEO (1939), ges. r.o., Chartres, litho (29/65) 83 x 63 cm. Kuijpers, Theo, signed,
KUIJPERS, THEO (1939), ges. r.o., Chartres, litho (29/65) 83 x 63 cm. Kuijpers, Theo, signed, Chartres, lithography 83 x 63 cm. ...[more]
TONBREEKER, CHRIS (1927-1995), ges. r.o., zwijnenschedel, kleurenlitho (opl.15, 1975) 60 x 96 cm.
VOSS, KURT (1892-1967), ges. en gedat. '56 r.o., compositie, olieverf op krantenpapier 57 x 45 cm.
MOOLENAAR, MARCEL (1950), zonder signatuur, tekens, gemengde techniek op papier, 100 x 70 cm.
HOFMEIJER, HANS KLEIN (1957), ges. m.o., abstract, zeefdruk (7/12,1988) 50 x 65 cm. Hofmeijer,
ENGELS, PIETER (1938-2019), ges. r.o., abstract, litho (16/30,1981) 77 x 57 cm. Engels, Pieter,
ENGELS, PIETER (1938-2019), ges. r.o., abstract, litho (16/30,1981) 77 x 57 cm. Engels, Pieter, signed, abstract, litho 77 x 57 cm. ...[more]
DOORN, BEN VAN, ges. en gedat. '92 r.o., 'Exodus', pastel 70 x 100 cm. ...[more]
GRIBLING, FRANK (1933), ges. r.o., abstract, gouache 48 x 63 cm. Gribling, Frank, signed, abstract, gouache 48 x 63 cm. ...[more]
LEEUWEN, PIETER VAN, ges. en gedat. 1967, compositie 'vermomming', olieverf op papier 50 x 65 cm.
LEEUWEN, PIETER VAN, ges. en gedat. 1967, compositie 'vermomming', olieverf op papier 50 x 65 cm. ...[more]
309 Los(e)/Seite