- Nur Lose mit Abbildungen
1991 Los(e)/Seite
Lot zilverwerk waarbij Djokja, BWG, div. flacons, asbakje, lepeltjes ...[more]
Lot met 2 loderein doosjes, hol. kl. keur ...[more]
Zilveren lodereindoos, 19e eeuw, geh. 835/000 ...[more]
Lot zilveren miniaturen waarbij o.a. kabinet, molen, piano, gew. 250gr. holl. kl. keur ...[more]
Lot zilveren miniaturen waarbij ophaalbrug, zeilboten, holl. kl. keur, gew. 147gr. ...[more]
Lot zilveren miniaturen waarbij haardstel en keukengarnituur, holl. kl. keur ...[more]
Lot zilveren miniaturen waarbij tafel, stoelen en bank, holl.kl. keur, gew.180gr. ...[more]
Lot zilveren miniaturen waarbij schuitjes carousel, rijtuig en molentje (defect) geh. 111gr.
Lot zilveren miniaturen waarbij schuitjes carousel, rijtuig en molentje (defect) geh. 111gr. ...[more]
Lot zilveren miniaturen waarbij o.a. poppenkast, molentje, kruiwagen, div. kwal. gew. 152gr.
Lot zilveren miniaturen waarbij o.a. poppenkast, molentje, kruiwagen, div. kwal. gew. 152gr. ...[more]
Lot zilveren miniaturen, waarbij o.a. gieter, kandelaars, wiegje, koets, div. kwal. br.gew. 313gr.
Lot zilveren miniaturen, waarbij o.a. gieter, kandelaars, wiegje, koets, div. kwal. br.gew. 313gr. ...[more]
Lot zilveren miniaturen, waarbij o.a. molenbeker, gew. 86gr. ...[more]
Lot met 2 zilveren miniaturen, telefoon en kar ...[more]
Lot zilveren miniaturen waarbij o.a. snuiter, holl. tafereel, div. kwal. gew. 151gr. ...[more]
Zilveren plaquette met modernistische voorstelling van figuren en dieren, Bundespräsidium no. 99,
Zilveren plaquette met modernistische voorstelling van figuren en dieren, Bundespräsidium no. 99, geh. 925/000 afm. 65 x 65cm. ...[more]
Zilveren plaquette met modernistische gegraveerde randvoorstelling met dieren en figuren, geh. 925/
Zilveren miniatuur van riksja, Indonesie. ...[more]
Zilveren 5-lichts kandelaar, geh.925/000, h. 43cm. br.gew. ca. 999gr. ...[more]
Lot zilver waarbij kelk en porseleinen pijp met zilveren montuur ...[more]
Zilveren miniatuur molen, geh. 835/000, gew. 268gr. h. 18cm. ...[more]
Lot zilverwerk waarbij vaasjes, bakjes, div. kwal. gew. 348gr. ...[more]
Lot zilverwerk waarbij uil, vis, kip, div. kwal. gew.208gr. ...[more]
Lot zilverwerk waarbij odeurflacon en beursje geh. 835/000, ...[more]
Zilveren brandewijnskom, Groningen 18e eeuw, gew. 207gr. geh. 835/000 ...[more]
Zilveren brandewijnskom met gravering en ajour handvatten met mascerons, 19e eeuw, Pseudo keur, gew.
Zilveren brandewijnskom met gravering en ajour handvatten met mascerons, 19e eeuw, Pseudo keur, gew. 300gr. ...[more]
Zilveren brandewijnkom met Putti en bloemen versierd, met pseudo keuren ...[more]
Zilveren lepeldoos met rood velours bekleed en 6 theelepels, geh. 835/000 en 925/000 br.gew. 282gr.
Zilveren lepeldoos met rood velours bekleed en 6 theelepels, geh. 835/000 en 925/000 br.gew. 282gr. ...[more]
Zilveren loderein doos, met pseudo keur Dutch silver, a silver box ...[more]
Zilveren loderein doosje, 19e eeuw, Greup Schoonhoven ...[more]
Lot van 2 Hollandse zilveren pillendoosjes, 19e eeuw ...[more]
Lotje zilveren sieraden, div. kwal. 91gr. ...[more]
Lotje zilverwerk waarbij miniatuur kolenhelm, div.kwal. gew. 222gr. ...[more]
Lot bestaande uit 2 iconen voorzien van zilveren rizza, vermoedelijk Rusland ...[more]
Serie van 12 zilveren vorkjes, 11 x Bonebakker & Zn, geh. 925/000 300gr. ...[more]
.2 zilveren natfruitlepels, Engeland, gew.118gr. ...[more]
Lot zilverwerk waarbij losse bellen, box, rammelaar, div. kwal. gew. 194gr. ...[more]
Zilveren sigaretten/sigaren doos, geh. 835/000 ...[more]
Lot zilverwerk, w.o. zoutvaatjes, dop, div. kwal. ...[more]
Lot zilveren schepwerk, waarbij thee-, saus-, eetlepels, strooilepel, div. kwal. w.o. holl. kl.
Lot zilver schepwerk waarbij diverse lepels, theezeven, div.kwal. gew. 501gr. ...[more]
Lot zilveren schepwerk, waarbij groentelepel, en vorken en lepels, gew. 488gr., holl. kl. keur
Lot zilveren schepwerk, waarbij groentelepel, en vorken en lepels, gew. 488gr., holl. kl. keur ...[more]
Franse munt, Lodewijk, anno 1691
Franse munt, Lodewijk, anno 1691 ...[more]
Lot zilverwerk waarbij komfoor en kandelaar, br.gew.360gr. ...[more]
Lotje waarbij 1 coupe en 3 dekseldoosjes, aardewerk en kristal, div.kwal. ...[more]
Lot van 2 asbakken met zilver montuur en een kristallen vaasje op zilveren voet. ...[more]
Zilveren dienblad met gecontourneerde rand op krulpootjes, 32 x 23cm. geh. 835/000, JJ. van
Zilveren dienblad met gecontourneerde rand op krulpootjes, 32 x 23cm. geh. 835/000, JJ. van Antwerpen, jl. 1856, gew. 595gr. ...[more]
.5 delen zilver theeservies, geh. 835/000, gew. 1000gr. ...[more]
Zilveren trommel met filetrand en monogram op deksel, geh. 835/000, jl. M, 1821, mt. D. van
Zilveren trommel met filetrand en monogram op deksel, geh. 835/000, jl. M, 1821, mt. D. van Hettinga, Harlingen, gew. 334gr. ...[more]
Lot met 3 zilveren miniaturen waarbij Romeinse strijdwagen, paardentram en dokterskoets, gew. 240
Lot zilveren miniaturen, waarbij o.a. schommel, straattafereel, gew. 146gr. holl. kl keur ...[more]
Lot zilveren miniaturen, waarbij muzikanten, draaiorgel, kano, diligence, div. kwal., gew. 248gr.
Lot zilveren miniaturen, waarbij muzikanten, draaiorgel, kano, diligence, div. kwal., gew. 248gr. ...[more]
Zilveren bokaal bekroond met cabochon amethist, gew. 500gr. geh. 925/000 l. 28cm. A silver cup,
Zilveren bokaal bekroond met cabochon amethist, gew. 500gr. geh. 925/000 l. 28cm. A silver cup, 925/000, h. 28cm. weight. 500gr. ...[more]
Lot zilverwerk, Herkomst, voormalig Perzië, br.gew. 553, geh. 835/000 en BWG ...[more]
Ovale kapspiegel in zilveren montuur met bloem- en blad en pauw motieven, 27 x 22cm. ...[more]
Zilveren schenkkan met houten handvat, geh. 835/000, gew. 475gr. ...[more]
Stel zilveren flessenbakken met opstaande versierde rand, diam. 16cm. gew. 287gr. geh. 835/000
Stel zilveren flessenbakken met opstaande versierde rand, diam. 16cm. gew. 287gr. geh. 835/000 ...[more]
Zilveren dienblad, herkomst het oude Perzië, versierd met archaisch motief, 2 handvatten, gew. 2.
1991 Los(e)/Seite