322 Los(e)/Seite
Stel kristallen bonbonnieres op hoge voet en deksels, h. 33 cm. Pair of crystal bonbonieres, h. 33
Stel kristallen bonbonnieres op hoge voet en deksels, h. 33 cm. Pair of crystal bonbonieres, h. 33 cm. ...[more]
Lot van 2 geel metalen verstelbare vloerlampen Two metal lamps, adjustable ...[more]
Lot van een Gouda plateel schotel met bloemdecor, diam. 42 cm. hierbij 2 plateel wandborden met
Lot van een Gouda plateel schotel met bloemdecor, diam. 42 cm. hierbij 2 plateel wandborden met bloemdecor, diam. 23 cm. ...[more]
Stel kristallen scheepskaraffen, h. 29 cm. Pair of crystal ships carafes, h. 29 cm. ...[more]
Tafelklokje onder kunststof stolp ...[more]
Tafelklokje onder glazen stolp
Tafelklokje onder glazen stolp ...[more]
Stel kristallen windlichten met ruitslijpsel, bovenstuk afneembaar, h. 22.5 cm. Pair of crystal
Stel kristallen windlichten met ruitslijpsel, bovenstuk afneembaar, h. 22.5 cm. Pair of crystal windlights, h. 22.5 cm. ...[more]
Kristallen likeurset bestaande uit een karaf en 6 glaasjes op verzilverd dienblad, h. 27 cm. diam.
Stel kristallen kandelaars, h. 30 cm. Pair of crystal candle sticks, h. 30 cm. ...[more]
Lot van 8 presse-papiers, w.o. dikglazen A collection of 8 presse-papiers, among which made of glass
Lot van 8 presse-papiers, w.o. dikglazen A collection of 8 presse-papiers, among which made of glass ...[more]
Lot 10 sculpturen in de vorm van vogels, w.o. kaketoe en adelaar, gemonteerd op edelstenen, w.o.
Lot porseleinen objecten, w.o. stel Limoges Elite visborden, diverse miniatuur vaasjes en borden A
Lot postzegels w.o. ingeplakt (ca. 1921) in 4 albums. ...[more]
Lot diverse Marklin treinbaandelen met wagons en andere ...[more]
Lot divers porselein en biscuit sculpturen ...[more]
Serie van van 27 glazen polychroom handbeschilderde borden, zgn. "Weihnachtsteller", ontwerp:
Lot treinen en spoorbaan, w.o. Märklin ...[more]
Lot diverse modelauto's, w.o. Solido en Matchbox Lot diverse car models ...[more]
Blikken locomotief en 9 blikken wagons, w.o. 4x gemerkt Kraus-Fandor (JKCo), ca. 1935. ...[more]
Telmachine, Taka, ontwerper: W. Wemelsfelder, Joh. Idding Ede ...[more]
322 Los(e)/Seite