1994 Los(e)/Seite
Serie van 6 noten armstoelen met marqueterie bloemdecor ingelegde rugleuning. ...[more]
Mahonie Empire ronde coulissenafel, rustend op goud/groen lak urnpoot,met 4 bolpoten, voorzien van 2
Mahonie Empire secreaire a abattant met lade en twee deuren, achter de klep een interieur, het
Tapijt, Kashan, 422 x 298 cm. Carpet, Kashan, 422 x 298 cm. ...[more]
Eiken Louis XVI hoekkast, kap met opstaande hekjes en parelrand, stel deuren in boven en onderkast
Spiegel in mahonie Empire lijst afgezet met bronzen ornamenten en 2 pilaster, h. 133 cm. Mirror in
Noten Louis XVI buffet met 3 laden en 3 paneeldeuren ingelegd met japanlak panelen met chinoise
Palissander notariskast met rechte kap, 2 paneeldeuren waaronder een lade op bolpoten, Holland ca.
Palissander notariskast met rechte kap, 2 paneeldeuren waaronder een lade op bolpoten, Holland ca. 1750, h. 197, br. 165, d. 69 cm. ...[more]
Serie van 4 Victoraanse stoelen met ballon rugleuning en rood velours zitting, Engeland ca. 1880.
Serie van 4 Victoraanse stoelen met ballon rugleuning en rood velours zitting, Engeland ca. 1880. ...[more]
Tapijt, Ardakan, 294 x 197 cm. A carpet, Ardakan, 294 x 197 cm. ...[more]
Palissander kapspiegel met ingelegd stermotief en lade, h. 65, br. 45, d. 28 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier trumeau met spiegel achterwand op gebogen poten uitlopend in klauwen, 19e
Mahonie Biedermeier trumeau met spiegel achterwand op gebogen poten uitlopend in klauwen, 19e eeuw, h. 80, br. 90, d. 46 cm. ...[more]
Houten piedestal met natuurstenen belijmd blad en voet, h. 128, diam. 36 cm. ...[more]
Deels bronzen 6-lichts zakkroon met kristallen pegels, h. 120 cm. ...[more]
Stel noten Louis XV-stijl damesfauteuils. ...[more]
Wit geschilderd Louis XV-stijl chaise longue met luipaardprint bekleed. ...[more]
Verguld Louis XV-stijl damesfauteuil met tijgerprint. ...[more]
Mahonie kapspiegel met 3 diverse laatjes, 19e eeuw, h. 58, br. 45, d. 25 cm. ...[more]
Mahonie seminaire met 7 laden, 5 laden afgezet met koperen beslag, ca. 1840, h. 171, br. 119, d.
Stel whitewash Louis XVI-stijl armfauteuils bekleed met velours afgezet met siernagels Pair of 2
Uitschuifbare eetkamertafel met rondblad versierd met stermotief, h.76, diam. 99 cm. ...[more]
Wit beschilderde Willem III armstoel met gestoken motieven op gebogen poten. White painted ladies
Wit beschilderde Willem III armstoel met gestoken motieven op gebogen poten. White painted ladies chair with curved motifs s ...[more]
Mahonie ovale Louis XVI-stijl haltafel, onderrand blad versierd met parelrand en rustend op flespoot, h.73,5 en bladmaat 110 x 78 cm. ...[more]
Tapijt, Sarouk 400 x 295 cm. Sarouk carpet 400 x 295 cm. ...[more]
Tapijt, Keshan 488 x 305 cm. Carpet, Keshan 488 x 305 cm. ...[more]
Handgeblazen Venetiaanse 6-lichts kroonluchter, afgewisseld met appliques in de vorm van bloemen
Eiken armstoel met gestoken rugleuning en regel met groen velours zitting met wapenschild op kuif.
Eiken armstoel met gestoken rugleuning en regel met groen velours zitting met wapenschild op kuif. ...[more]
Mahonie partnerdesk met groen leer ingelegd blad waaronder 8 laden op gedraaide poten, Frankrijk 19e
Mahonie partnerdesk met groen leer ingelegd blad waaronder 8 laden op gedraaide poten, Frankrijk 19e eeuw, h. 78, br. 164, d. 124 cm. ...[more]
Mahonie gefineerd Engels staand horloge voorzien van beschilderde wijzerplaat met decor van boerin
Tapijt, Najafabad, 395 x 300 cm. Carpet, Najafabad, 395 x 300 cm. ...[more]
Serie van 6 eiken stoelen met leer bekleed, afgezet met koperen siernagels en rustend op getorste
Tapijt, Esfahan, 425 x 302 cm. A carpet, Esfahan, 425 x 302 cm. ...[more]
8-lichts glazen hangkroon.
8-lichts glazen hangkroon. ...[more]
Eiken Drents kabinet bekroond met gebroken kap waarin urn en acantusbladeren, 2 paneeldeuren, 3
Geslepen spiegel in goudlak lijst bekroond met gestoken kuif met guirlandes en Franse lelie, 203 x
Geslepen spiegel in goudlak lijst bekroond met gestoken kuif met guirlandes en Franse lelie, 203 x 77 cm. ...[more]
Tapijt, Meshed, 378 x 292 cm. A carpet, Meshed, 378 x 292 cm. ...[more]
Noten Mechelse schildersezel, 19e eeuw, literatuur: identieke afgebeeld in "wat zijn antieke
Noten Mechelse schildersezel, 19e eeuw, literatuur: identieke afgebeeld in "wat zijn antieke meubelen waard", pag. 214 ...[more]
Eiken rijkgestoken paraplubak met tinnen onderkant, ca. 1900, h. 77, br. 31 cm. ...[more]
Mahonie Empire commode onder marmeren blad met 4 laden afgezet met bronzen beslag, ca. 1810, h.
Empire spiegel in mahonie frame met onderin twee laden, afgezet met bronzen beslag, Frankrijk ca.
Mahonie Louis XVI hoekkast met in de opstand 2 vitrinedeuren en onderin 2 paneeldeuren, ca. 1770, h.
Mahonie Empire trumeau met marmeren blad, de spiegel geflankeerd door zwartlak pilasters, 19e
Mahonie Empire trumeau onder marmeren blad met spiegel in de achterwand, ca. 1820, h. 89, br. 81, d.
Mahonie Louis XVI-stijl penantkast, met 2 paneeldeuren, afgezet met bronzen beslag van guirlandes,
Mahonie Louis XVI-stijl penantkast, met 2 paneeldeuren, afgezet met bronzen beslag van guirlandes, 19e eeuw, h. 83 br. 83 d. 40 cm. ...[more]
Mahonie Empire trumeau voorzien van spiegel afgezet met 2 bronzen kariatiden, h. 77 br. 51 d. 30 cm.
Noten linnenkastje met 2 paneeldeuren waarachter 3 laden, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 94, br. 65, d.
Noten linnenkastje met 2 paneeldeuren waarachter 3 laden, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 94, br. 65, d. 27 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier penantkastje met 2 poortdeuren en lade, 19e eeuw, h. 96, br. 112, d. 52 cm.
Mahonie Biedermeier penantkastje met 2 poortdeuren en lade, 19e eeuw, h. 96, br. 112, d. 52 cm. ...[more]
Mahonie Victoriaanse bank met groen velours bekleding op gestoken poten, Engeland ca. 1880, h. 94,
Mahonie Victoriaanse bank met groen velours bekleding op gestoken poten, Engeland ca. 1880, h. 94, br. 215, d. 63 cm. ...[more]
Tapijt, Kelim 244 x 150 cm.
Tapijt, Kelim 244 x 150 cm. ...[more]
Serie van 4 mahonie Victoriaanse stoelen met ballonrug, Engeland ca. 1880. ...[more]
Mahonie tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 76, diam. 133 cm. ...[more]
Mahonie plantentafel met etagere, h. 92, diam. 40 cm. ...[more]
1994 Los(e)/Seite