179 Los(e)/Seite
Lot van een porseleinen drakenschip, schip met figuren en een karbouw met 2 zotjes, China 20e eeuw.
Lot van een porseleinen drakenschip, schip met figuren en een karbouw met 2 zotjes, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 3 porseleinen vazen, w.o. Wucai decoratie, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van porseleinen gemberpot, vaas en cache-pot, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 5 porseleinen siervazen met blauw/wit decor, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 6 porseleinen siervazen met blauw/wit decor, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 6 porseleinen siervazen, w.o. met polychroom decoratie, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 4 porseleinen sushi borden, 4 soja schaaltjes, 2 sushi borden met afbeelding en een
Lot van 4 porseleinen sushi borden, 4 soja schaaltjes, 2 sushi borden met afbeelding en een schaal, Japan 20e eeuw. ...[more]
Lot van 6 porseleinen schotels, w.o. decor van gestippeld hert, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van een porseleinen kraagvaas met decor van wijsgeren in landschap, porseleinen vaas met
Lot van 6 porseleinen borden, 2 schotels en vaas, met decor van chine de commande, China 20e eeuw.
Lot van 6 porseleinen borden, 2 schotels en vaas, met decor van chine de commande, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 5 porseleinen schotels met blauw/wit decor, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 5 porseleinen vazen, w.o. 2 met deksel en pijlenvaas, China 20e eeuw. ...[more]
Lot van 4 porseleinen schenkkannen met blauw/wit decor, w.o. Happy Boeddha, China 20e eeuw.
Lot van 4 porseleinen schenkkannen met blauw/wit decor, w.o. Happy Boeddha, China 20e eeuw. ...[more]
Lot bestaande uit 8 porseleinen vaasjes gedecoreerd met polychroom decor van figuren en landschappen
Lot bestaande uit 8 porseleinen vaasjes gedecoreerd met polychroom decor van figuren en landschappen en karakters, China 20e eeuw ...[more]
Lot van 7 delen porseleinen serviesgoed, 8 diverse kopjes en een asbak, Japan 20e eeuw. ...[more]
Serie van 4 sake-kommetjes met decor van figuren en 5 diverse sake-kommetjes, Japan 20e eeuw.
Serie van 4 sake-kommetjes met decor van figuren en 5 diverse sake-kommetjes, Japan 20e eeuw. ...[more]
Palissanderhouten sculptuur van Garuda, Indonesie, h. 39 cm. ...[more]
Lot van 4 porseleinen borden, w.o. kraanvogel decor en 4 porseleinen schaaltjes, w.o. kraanvogels
Lot van 4 porseleinen borden, w.o. kraanvogel decor en 4 porseleinen schaaltjes, w.o. kraanvogels decor, Japan 20e eeuw. ...[more]
Polychroom houten Barong met een been in zijn hand, Indonesie 19e eeuw, h. 57 cm. (beschadigingen)
Polychroom houten Barong met een been in zijn hand, Indonesie 19e eeuw, h. 57 cm. (beschadigingen) ...[more]
IJzerhouten sculptuur van Koningin van Benim, Afrika 20e eeuw, h. 45 cm. ...[more]
Houten gestoken Fang sculptuur van staand mannen figuur, met ijzeren ketting en leer, Gabon, h. 60
Houten Baoule masker met gestileerde haren en open mond, Ivoorkust, h. 43 cm. ...[more]
Yoruba beeld van man en vrouw met touw sieraad staande op voet verdeeld in vakken, Nigeria, h. 40
Yoruba beeld van man en vrouw met touw sieraad staande op voet verdeeld in vakken, Nigeria, h. 40 cm. ...[more]
Houten Baoule sculptuur met lange baard en arm en enkelbanden, Ivoorkust, h. 81 cm. ...[more]
Houten staand man figuur, Afrika, h. 70 cm. ...[more]
Stel Yoruba beelden met touw sieraad op voet verdeeld in vakken, Nigeria, h. 43 cm. ...[more]
Houten spelboard met gaten voor schelpen en/of steentjes, zgn. Mankala, Indonesie, h. 13, br. 87, d.
Houten spelboard met gaten voor schelpen en/of steentjes, zgn. Mankala, Indonesie, h. 13, br. 87, d. 15 cm. ...[more]
Gestoken houten masker met spleetogen en open mond, Tsogho, Gabon, l. 39,5 cm. Wooden carved mask
Houten Baoule vruchtbaarheids beeld van staand vrouw figuur met gestileerde haren, Ivoorkust, h.
Houten Baoule vruchtbaarheids beeld van staand vrouw figuur met gestileerde haren, Ivoorkust, h. 49 cm. ...[more]
Houten beeld van staande man met offerschaal, Afrika, h. 49 cm. ...[more]
Houten gestoken sculptuur staand figuur, Luena, Angola, h. 51 cm. Wooden carved sculpture of
Lot van 2 bronzen oliebranders, armband als asbak en 3 offercontainers, w.o. als vogel, India.
Lot van 2 bronzen oliebranders, armband als asbak en 3 offercontainers, w.o. als vogel, India. ...[more]
Houten Baoule beeld van staand vrouw figuur met metalen ogen, Ivoorkust, h. 40 cm. ...[more]
Houten Luena beeld van staand vrouw figuur, Angola, h. 38 cm. ...[more]
Terracotta Koma masker van vrouw met gezicht versierselen, Ghana, h. 22 cm. ...[more]
Houten Lobi beeld van staand figuur met koperen ringen, Burkino Faso, h. 38 cm. ...[more]
Terracotta voorouderbeeld, West Afrika ...[more]
Houten Fang hoofdtooi masker met man figuur op gevlochten hoofddeksel, Gabon, h. 37 cm. ...[more]
Houten gestoken sculptuur, van staand figuur, Dogon, Mali, h. 39,5 cm. Wooden carved sculpture of
Houten Ejagham hoofdtooi masker met beschilderd gezicht op stro hoofddeksel, Nigeria, h. 26 cm.
Houten Ejagham hoofdtooi masker met beschilderd gezicht op stro hoofddeksel, Nigeria, h. 26 cm. ...[more]
Houten gestoken tweelingsculpturen, Yoruba, Nigeria, h. 32 cm. Wooden carved twins sculpture,
Houten gestoken tweelingsculpturen, Yoruba, Nigeria, h. 32 cm. Wooden carved twins sculpture, Yoruba, Nigeria, h. 32 cm. ...[more]
Houten gestoken Pende masker, met textiel en raffia, Congo, l. 23 cm. Wooden carved Pende mask, with
Stel houten Luena beelden van man en vrouw met hoofddeksel, Angola, h. 30 cm. ...[more]
Houten Pende masker met gestileerde baard met gevlochten stro, Congo, h. 35 cm. ...[more]
Houten Tshokwe masker met rasta's van touw, Angola, h. 16 cm. ...[more]
Afrikaanse Mangbetu bijl met houten greep, Congo, h. 39 cm. ...[more]
Stel Baoule sculptuur van man en vrouw met katrollen, Ivoorkust, h. 41 ...[more]
Stel Baoule man en vrouw figuren met versiering van touw en doppen van noten en bolle buik met
Stel Baoule man en vrouw figuren met versiering van touw en doppen van noten en bolle buik met glasvenster, Ivoorkust, h. 31 cm. ...[more]
Lot van 3 houten Teke figuren van staande mannen, Congo. ...[more]
Lot van 2 Chokwe Angola kammen en een houten katrol ...[more]
Geweven Kuba in lijst, Congo
Geweven Kuba in lijst, Congo ...[more]
Lot van 7 porseleinen kommen, vijzel en 2 rijstlepels, Japan 20e eeuw. ...[more]
Stel polychroom houten gestoken sculpturen van tijgers, India, h. 140, br. 130, d. 33 cm. (defecten)
Aardewerk pre-Columbiaanse-stijl vruchtbaarheidsbeeldje van zittend vrouwenfiguur, h. 30 cm. (
Gelakt houten reiskoffer, China, h. 27, br. 69, d. 41 cm Wooden travel box, China, h. 27, w. 69,
Gelakt houten reiskoffer, China, h. 27, br. 69, d. 41 cm Wooden travel box, China, h. 27, w. 69, d. 41 cm. ...[more]
Serie van 3 beschilderde emaille borden met decor van vrouwen, Perzie, ca. 1970, diam. 25 cm. Set of
Serie van 3 beschilderde emaille borden met decor van vogels, Perzie, ca. 1970, diam. 17 cm. Set
Onbekend, onduid. ges. r.o., Indonesische man met haan, doek 60 x 45 cm. ...[more]
Jongedame met bloem, schildering op papier, India, 18 x 12 cm. Girl with flower, painting on
Jongedame met bloem, schildering op papier, India, 18 x 12 cm. Girl with flower, painting on paper, India ,18 x 12 cm. ...[more]
179 Los(e)/Seite