269 Los(e)/Seite
Stel porseleinen sculpturen van vogels w.o. Rosenthal en Hutschenreuther, h. 21 en 15 cm. A pair
Lot van een porseleinen kanarie, gemerkt Napels, h. 13 cm. en een porseleinen pauw, h. 7 cm. (
Lot van een porseleinen kanarie, gemerkt Napels, h. 13 cm. en een porseleinen pauw, h. 7 cm. (defecten) ...[more]
Porseleinen groep van muzikant met viool, Gemerkt Germany, h. 29 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Lot van 4 porseleinen zalmen, gemerkt Beswick en 3x genummerd 1032, 1246 en 1390. lot of 4 pottery
Kaiser porseleinen sculptuur van valkenier, h. 26 cm. Kaiser prcelain sculpture of a falconer, h. 26
Kaiser porseleinen sculptuur van valkenier, h. 26 cm. Kaiser prcelain sculpture of a falconer, h. 26 cm. ...[more]
Lot van 3 Royal Copenhagen sculpturen van vissen, w.o. Forel en Baars en een keramieken sculptuur
Lot van 3 Royal Copenhagen sculpturen van vissen, w.o. Forel en Baars en een keramieken sculptuur van zalm. ...[more]
Porseleinen Ludwigsburg sculptuur van een fruithandelaar, gemerkt met een CC logo Ludwigsburg 1762/
Lot van 4 Royal Copenhagen sculpturen van vissen, w.o. Forel en Baars en een sculptuur van vis.
Lot van 4 Royal Copenhagen sculpturen van vissen, w.o. Forel en Baars en een sculptuur van vis. ...[more]
Lot van 9 porseleinen vliegende vogels, gemerkt Beswick en genummerd. (3x gerestaureerd) Lot of 9
Porseleinen Meissen sculptuur van dame met mopshonden, "Order of the Pug", gemerkt onderzijde,
Lot van 3 porseleinen uiltjes, gemerkt Beswick en 2x genummerd 1046, 2026. lot of 3 pottery owls,
Serie van 6 porseleinen borden met decor van Napoleon, gemerkt Napels, diam. 27 cm. ...[more]
Lot van een porseleinen aap, 2 roofvogels, maanvis en een fazant, gemerkt Beswick en genummerd.
Lot van 6 sculptuurtjes van vogels, w.o. uil en ijsvogel. (1x snavel defect) ...[more]
Reiswekker in vergulde kast bezet met parels en edelstenen, gevat in foedraal, h. 15 cm. Travel
Lot van 8 porseleinen vogels, w.o. vink en winterkoninkje, gemerkt Beswick Engeland. Lot of 8
Lot van 8 porseleinen vogels, w.o. vink en winterkoninkje, gemerkt Beswick Engeland. Lot of 8 pottery birds, mark Beswick England. ...[more]
Lot van 9 porseleinen vogels, w.o. vink en winterkoninkje, gemerkt Beswick Engeland. Lot of 9
Lot van 9 porseleinen vogels, w.o. vink en winterkoninkje, gemerkt Beswick Engeland. Lot of 9 pottery birds, mark Beswick England. ...[more]
Lot van 2 porseleinen luipaarden, gemerkt Beswick Engeland. lot of 2 pottery leopards, mark
Lot van 2 porseleinen luipaarden, gemerkt Beswick Engeland. lot of 2 pottery leopards, mark Beswick England. ...[more]
Lot van 2 damast tafellakens en 17 servetten met gestileerd geweven decor, ca. 1925. ...[more]
Bronzen sculptuur van boerin met mand en emmer, ges. P. Ballieux, h. 30 cm. ...[more]
Stel biscuit urnvazen met medaillon van putto en bladeren rand met deksel geflaneerd door 2
Groen porseleinen amfora dekselvaas met maskerons en verguld decor van bloemen, gemerkt Dresden,
Albasten buste van dame met sjaal, ges. Guliemo Pugi (1850-1915), h. 27 cm. Albast buste of a
Stel porseleinen vazen met relief decor van mythologische voorstelling, w.o. Poseidon en Venus, h.
Stel porseleinen vazen met relief decor van mythologische voorstelling, w.o. Poseidon en Venus, h. 20 cm. (1x schilfer) ...[more]
Bronzen buste, "Sylvia" op albasten voet, ges. Antoine Nelson, h. 17 cm. ...[more]
Marmeren sculptuur van baadster, "Baigneuse", h. 37 cm. (hoofd en arm gerestaureerd) ...[more]
Lot van een stereokijker met stereoplaatjes en diverse gewichten in dekseldoosje. ...[more]
Stel vergulde Napoleon III kandelaars, ges. met gieterij Ferdinand Barbedienne (1810-1892), h. 28
PRECOLOMBIAANS aardewerk/ terracotta voorouder sculptuur, van staand figuur ...[more]
Lot van 3 aardewerk olielampjes, Romeins (1x gerestaureerd) A collection of 3 potter lamps, Roman (
Lot van 3 aardewerk olielampjes, Romeins (1x gerestaureerd) A collection of 3 potter lamps, Roman (1x restored) ...[more]
Bronzen sculptuur van naakte dame, gemono. GLH= Gunnar Lindhardt Hansen (1893-1945), Denemarken,
Bronzen sculptuur van naakte dame, gemono. GLH= Gunnar Lindhardt Hansen (1893-1945), Denemarken, h. 33 cm. ...[more]
Mahonie likeurkeldertje met interieur van 4 karaffen en 6 glaasjes met goudverf gedecoreerd, 18e
Mahonie likeurkeldertje met interieur van 4 karaffen en 6 glaasjes met goudverf gedecoreerd, 18e eeuw, h. 23, br. 30, d. 19 cm. ...[more]
Stel gietijzeren kienspaan kandelaars, vermoedelijk 18e eeuw en gietijzeren wand kaarsenhouder.
Stel gietijzeren kienspaan kandelaars, vermoedelijk 18e eeuw en gietijzeren wand kaarsenhouder. ...[more]
Lot van 3 diverse kistjes w.o. tabaksdoos Combination of 3 boxes, including tobacco box ...[more]
Lot van 4 koperen 1-lichts kandelaars ...[more]
Stel terracotta schenkkannen
Stel terracotta schenkkannen ...[more]
Passerset in kist, ca. 1900 Compass set in box, about 1900 ...[more]
Koperen 1-lichts kandelaar
Koperen 1-lichts kandelaar ...[more]
Bronzen eenlichts kandelaar op ronde voetplaat, 17e eeuw, h. 15 cm. ...[more]
Bronzen Renaissance vijzel met stamper, Spanje 16e eeuw, h. 7, diam. 11 cm. ...[more]
Stel bronzen 1-lichts kandelaars gedragen door leeuwen, h. 22 cm. A pair of bronze candlesticks with
Stel bronzen 1-lichts kandelaars gedragen door leeuwen, h. 22 cm. A pair of bronze candlesticks with lions, h. 22 cm. ...[more]
Empire pendule in bronzen kast met cupido op marmeren sokkel (uurwerk elektrisch), h. 31 cm.
Lot van 3 reisikonen, w.o. 1 x dubbelzijdig, Rusland ...[more]
Lot van een Biedermeier schildpad lepeldoosje en brillenkoker, 19e eeuw. ...[more]
Amsterdamse in leer uitgevoerde politiehelm met koperen stadswapen, ca. 1900. ...[more]
Lot van een tinnen "Stitze", gedat. 1835 en bierkan, gedat. 1840, Duitsland 19e eeuw. ...[more]
Tinnen 1-lichts kandelaar
Tinnen 1-lichts kandelaar ...[more]
Zwartgelakte houten snuifdoosje met afbeelding naar prent van portret van Peter Fischer the Elder,
Steengoed Baardmankruik met zoutglazuur en het wapen van Amsterdam, vermoedelijk Frechen ca, 1620-
Steengoed Baardmankruik met zoutglazuur en het wapen van Amsterdam, vermoedelijk Frechen ca, 1620-1650, h. 26 cm. ...[more]
Terracotta schenkkannetje als hoofd met greep, h. 12 cm. ...[more]
Glazen wijnbeker met gravering van bloemranken, 18e eeuw, h. 21,5 cm. Wine glass with engraving of
Glazen wijnbeker met gravering van bloemranken, 18e eeuw, h. 21,5 cm. Wine glass with engraving of flowers, 18th century, h. 21,5 cm. ...[more]
Glas met radgravure van twee heren bij een tafel en het opschrift: "een glaasie van vrindschap", 18e
Glas met radgravure van dame en heer bij een tafel en het opschrift: "een glasyn van vrindschap",
Tinnen Louis XV tabakspot op acanthusblad pootjes, Frankrijk 18e eeuw, h. 16 cm. ...[more]
Tinnen klepkan, zgn. Tappit-hen, Schotland ca. 1800, h. 29 cm. Pewter lidded "Tappit Hen", Scotland ca. 1800, h. 29 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van wijnplukster, 19e eeuw, h. 20 cm. Bronse sculpture of a wine picker, 19th
Bronzen sculptuur van wijnplukster, 19e eeuw, h. 20 cm. Bronse sculpture of a wine picker, 19th century, h. 20 cm. ...[more]
Bronzen plaquette met relief portretten van J.J. Rousseau en Voltaire, ges. Domard F., 19e eeuw,
Bronzen plaquette met relief portretten van J.J. Rousseau en Voltaire, ges. Domard F., 19e eeuw, diam. 16.5 cm. ...[more]
269 Los(e)/Seite