362 Los(e)/Seite
Serie van 3 stoelen op aluminium poten en een bijpassende tafel, h. 71, diam. 100 cm. ontwerper Arne
Serie van 4 plastiek stoelen op esdoorn poten, naar ontwerp Charles Eames voor Vitra. ...[more]
Serie van 4 kunststof design stoelen, Italie. ...[more]
Grijs kunststoffen Stool Tool voor Vitra, gemerkt binnenzijde ...[more]
Grijs kunststoffen Stool Tool voor Vitra ...[more]
Geschulpte glazen design groene vaas met beschilderd abstract decor, h. 28 cm. ...[more]
Tapijt, Vintage, 382 x 290 cm. A carpet, Vintage, 382 x 290 cm. ...[more]
Design slaap/bank met blauwe bekleding op chromen onderstel. ontwerper Martin Visser voor Spectrum
Design slaap/bank met blauwe bekleding op chromen onderstel. ontwerper Martin Visser voor Spectrum BR 02., h. 70, br. 190, d. 70 cm. ...[more]
Design armstoel met blauwe stoffering op draaibare poot, Italie Design chair with blue fabric,
Design armstoel met blauwe stoffering op draaibare poot, Italie Design chair with blue fabric, Italie ...[more]
Design armstoel met oranje stoffering op draaibare poot, Italie Design chair with orange fabric,
Design armstoel met oranje stoffering op draaibare poot, Italie Design chair with orange fabric, Italie ...[more]
Deels metalen en plywood design Hopmi stoel, naar ontwerper Gerrit Rietveld, uitgebracht in 2013 +
Deels metalen en plywood design Hopmi stoel, naar ontwerper Gerrit Rietveld, Nr. 143/150, gedat.
Deels metalen en plywood design Hopmi stoel, naar ontwerper Gerrit Rietveld, Nr. 145/150, gedat.
Deels metalen en plywood design Hopmi stoel, naar ontwerper Gerrit Rietveld, Nr. 019/150, gedat.
Salontafel ingelegd met messing, h.47 en bladmaat 120 x 80 cm. ...[more]
Flos Taccia moderne lamp, ontwerper Achille Castiglioni voor Flos Lighting, 60-er jaren, h. 58 cm.
Polychroom glazen schaal, mille fiori, h. 10 cm. diam. 41 cm. Polychrome glass bowl, mille fiori, h.
Polychroom glazen schaal, mille fiori, h. 10 cm. diam. 41 cm. Polychrome glass bowl, mille fiori, h. 10 cm. diam. 41 cm. ...[more]
Polychroom glazen schaal, h. 14 cm. diam. 48 cm. Polychrome glass bowl, h 14 cm. diam. 48 cm.
Polychroom glazen schaal, h. 14 cm. diam. 48 cm. Polychrome glass bowl, h 14 cm. diam. 48 cm. ...[more]
Vintage lounge chair PK 22 met zwart leer bekleed, ontwerper Poul Kjaerholm (1929-1980) voor E. Kold
Polychroom glazen fruitschaal op voet, h. 14 cm. diam. 33 cm. Polychrome glass fruit bowl on foot,
Polychroom glazen fruitschaal op voet, h. 14 cm. diam. 33 cm. Polychrome glass fruit bowl on foot, h. 14 cm. diam 33 cm. ...[more]
Chromen booglamp met wit kunststof kap en marmeren voet ...[more]
Pallone design bank met zwartlederen bekleding, Leolux. ...[more]
Chromen koffietafel met glazen bladen. ...[more]
Design salontafel met glazen blad op zwart houten verstelbare voet, naar ontwerper Isamu Noguchi, h.
Fase Madrid bureaulamp Boomerang 2000, h. 39 cm. ...[more]
Design lounge chair met houten kuip op chromen poten, bekleed met cognac leer, Frankrijk jaren '60
Poltrona Frau bank met zwart leer bekleed. ...[more]
Staande lamp met deels chromen voet en kunststof kap, Italie '70 h.163 cm. ...[more]
Stel groen kunststoffen stoelen op verchroomde poot, Ero door Kartell ...[more]
Blauw kunststof stoel, op verchroomde poot, Eros Swivel by Philippe Starck voor Kartell Blue Eros
Leica M4 met diverse toebehoren w.o. 35 mm, 135 mm met bril en diverse lichtmeters ...[more]
Leica RE spiegelreflexcamera met diverse lensen, macro-ring, waarbij originele doos ...[more]
Messing etagere met 7 glazen bladen, h. 155, diam. 58 cm. ...[more]
Set van 4 terrasstoelen, fabrikaat Talin ...[more]
Design stoel met bruin leer omtrokken, Lush Duitsland, 1960 Design chair brown leather, manufacter: Lush Germany, 1960 ...[more]
Verchroomde theetrolley met twee glasplaten, h. 75, br. 72, d. 46 cm. Chromed thea trolley with
Design vloerlamp met plastic kap, fabrikant Knud Chritensen voor Electric A/S, model Champion,
Serie van 4 design krukken, John Lindau, 2003, voorzien van sticker A set of 4 stools, John Lindau, 2003, with label ...[more]
Stel design stoelen, ontwerper Borge Lindau, 2003, voorzien van sticker onderzijde Pair of 2
Design salontafel met houten blad, ontwerper Martin Visser, h. 32 br. 70 d. 65 cm. ...[more]
Roodlak pianokast omgebouwd tot bar met inwendig een minicool, h. 129 br. 146 d. 70 cm. Red laquer
Stel Gispen stoelen met rode stof, 60-er jaren. ...[more]
Stel design kuipstoelen met oranje bekleding en verchroomde poten, Pedrali Pair of 2 design chairs
Stel design kuipstoelen met oranje bekleding en verchroomde poten, Pedrali Pair of 2 design chairs with orange lining, chrome legs ...[more]
Tweelichts staande lamp met oranje kappen, jaren '60 h. 166 cm. ...[more]
Moderne loungebank met grijze stoffering, label van Linteloo aangekocht bij de Bijenkorf. ...[more]
Design twee-zits bank met rood skai en zwarthouten montuur, Italie ...[more]
Tapijt, Kazak 252 x 155 cm. Kazak carpet, 252 x 155 cm. ...[more]
Stel perzische kussens, 46 x 46 cm. ...[more]
Tapijt, Sirvan 260 x 160 cm.
Tapijt, Sirvan 260 x 160 cm. ...[more]
Tapijt, Mir 300 x 204 cm. Mir carpet 300 x 204 cm. ...[more]
Lot van 2 thujahouten gefineerde winkelkasten, w.o. een tafelvitrine, h. 90, br. 115, d. 50 cm.
Lot van 2 thujahouten gefineerde winkelkasten, w.o. een tafelvitrine, h. 90, br. 115, d. 50 cm. ...[more]
Lot van 2 vintage schemerlampen, 60-er jaren. ...[more]
Serie van 4 verchroomde buisframe stoelen met rode ribfluweel en zwartlak houten armrusten Set of
Serie van 4 verchroomde buisframe stoelen met rode ribfluweel en zwartlak houten armrusten Set of 4 chromed chairs with red velvet ...[more]
Grijsgelakte Borek Sipek vitrinekast, "J.K.", uit de Malastrana-serie, ca. 1990, h. 213, br. 93,
Grijsgelakte Borek Sipek vitrinekast, "J.K.", uit de Malastrana-serie, ca. 1990, h. 213, br. 93, d. 93 cm. ...[more]
Lot van 4 bestekbakken, ontwerp Arovet, Driade, door Borek Sipek Lot of 4 cutlery blocks, design
Lot van 4 bestekbakken, ontwerp Arovet, Driade, door Borek Sipek Lot of 4 cutlery blocks, design Arovet, Driade by Borek Sipek ...[more]
Stel design Coconut chairs op verchroomde poten. A pair of Coconut chiars with black leather
Stel design Coconut chairs op verchroomde poten. A pair of Coconut chiars with black leather ...[more]
Stel design Coconut chairs op verchroomde poten. A pair of Coconut chairs with black leather
Stel design Coconut chairs op verchroomde poten. A pair of Coconut chairs with black leather ...[more]
Fauteuil in retro stijl met rood skai bekleed op verchroomde poten. ...[more]
70-er jaren Herda schemerlamp
70-er jaren Herda schemerlamp ...[more]
362 Los(e)/Seite