362 Los(e)/Seite
Polychroom beschilderde boekenkast, 20e eeuw, h. 200 br. 96 d. 35 cm. Polychrome painted bookcase,
Polychroom beschilderde salontafel met gestoken fries, h. 46 br. 121 d. 61 cm. Polychrome painted
Polychroom beschilderde salontafel met gestoken fries, h. 46 br. 121 d. 61 cm. Polychrome painted coffeetable, h. 46 w. 121 d. 61 cm. ...[more]
Polychroom beschilderde bijzettafel met lade en deur, h. 60 br. 51 d. 41 cm. Polychrome painted side
Art Deco tafellamp op verzilverde voet met blauw satine glazen kap, ges. Schneider France, h. 44 cm.
Art Deco tafellamp op verzilverde voet met blauw satine glazen kap, ges. Schneider France, h. 44 cm. ...[more]
Art Deco sculptuur van panter op zwartmarmeren voet, h. 27 cm. ...[more]
Polychroom dik glazen vaas, "mille fiori", h. 45 cm. Polychrome vase, "mille fiori", h. 45 cm.
Polychroom dik glazen vaas, "mille fiori", h. 45 cm. Polychrome vase, "mille fiori", h. 45 cm. ...[more]
Polychroom glazen sculptuur van vis, l. 70 cm. br. 8 cm. h. 26 cm. Polychrome glass sculpture of a
Polychroom glazen sculptuur van vis, l. 70 cm. br. 8 cm. h. 26 cm. Polychrome glass sculpture of a fish, l. 70 cm. w. 8 cm. h. 26 cm. ...[more]
Staande lamp met gietijzeren voet en stoffen kap, h.160 cm. ...[more]
Art Deco staand horloge in eiken kast, met koperen wijzerplaat, h. 198 cm. Art Deco clock in oak
Art Deco staand horloge in eiken kast, met koperen wijzerplaat, h. 198 cm. Art Deco clock in oak chest with copper dial, h. 198 cm. ...[more]
IJzeren deels koperen 8-lichts hanglamp met glazen kapjes. (diverse kapjes beschadigd) ...[more]
Nikkelen tafellamp, zgn. tuimelaar, h. 41 cm. Nickel lamp, suppostly "Tuimelaar" h. 41 cm. ...[more]
Polychroom kunststoffen beeld van vrouwenfiguur op voet, h. 80 cm. br. 33 cm. Polychrome plastic
Lot van een glazen Olympiade Amsterdam Holland beker, Copier Leerdam, IX olympiade bord en een
Blank lazen likeurstel met stopkaraf en 6 glazen, gemerkt Copier op zwart glazen dienblad, Leerdam
Blank lazen likeurstel met stopkaraf en 6 glazen, gemerkt Copier op zwart glazen dienblad, Leerdam ca. 1925. ...[more]
Donald Pollard glazen sculptuur van uil, h. 14 cm. ...[more]
Paars glazen vaas met brede basis en toelopende smalle hals, geëtst monogram Chris Lebeau voor
Stel Art Deco bronzen bizons op marmeren voetstuk, ges. L. Carvin, ca. 1930., h. 14 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van clown, ges. CAN (=Corry Ammelaar van Niekerk), h. 16 cm. Bronze sculpture of
Pendule in Amsterdamse school kast met bronzen wijzerplaat en verzilverde slinger met carneool, H.J.
Groen persglazen schaal, ontworpen door K.P.C. de Bazel, glasfabriek Leerdam met persmerk, ca. 1924,
Groen persglazen schaal, ontworpen door K.P.C. de Bazel, glasfabriek Leerdam met persmerk, ca. 1924, 35 x 25 cm. ...[more]
Gekleurd glazen Murano sculptuur van dame met fruit, Erotic Lady, h. 49 cm. Colored Murano glass
Dikwandig rookglazen Rossi sculptuur van dansend paar, h. 45 cm. Glass Rossi scullpture of a
Dikwandig rookglazen Rossi sculptuur van dansend paar, h. 45 cm. Glass Rossi scullpture of a dansig couple, h. 45 cm. ...[more]
Dikglazen Leerdam design vaas, ges. Floris Meydam, Unica MF 283, h. 29 cm. ...[more]
Stel Art Deco koperen kerkkandelaars, h. 80 cm. ...[more]
Glazen geblazen vaas met paarse bel, h. 20 cm. Glass blown vase with purple bubble, h. 20 cm.
Glazen geblazen vaas met paarse bel, h. 20 cm. Glass blown vase with purple bubble, h. 20 cm. ...[more]
Lot van 4 porseleinen Lladro sculpturen, van 2 bloemenjongens, schooljongen met duiven en voetballer
Lot van 5 Lladro sculpturen, w.o. engelen en "London" A collection of 5 Lladro porcelain sculptures,
Lot van 5 Lladro sculpturen, w.o. engelen en "London" A collection of 5 Lladro porcelain sculptures, amogn which angles and "London" ...[more]
Porseleinen Lladro sculptuur, vissersboot met opa en kind, Paloma, Spanje, l. 39 cm. Porcelain
Lot van 4 Lladro porseleinen sculpturen, van 2 clows en 2 scheepsjongens A collection of 4 Lladro
Lot van 4 Lladro porseleinen sculpturen, van 2 clows en 2 scheepsjongens A collection of 4 Lladro sculptures ...[more]
Lot van 3 Lladro porseleinen sculpturen, van jongen met hond, konijn en ijsbeer A collection of 3
Lot van 3 Lladro porseleinen sculpturen, van jongen met hond, konijn en ijsbeer A collection of 3 Lladro sculptures ...[more]
Lladro porseleinen sculptuur van liggende clown, l. 38 cm. Lladro porcelain sculpture of clow, l. 38
Lladro porseleinen sculptuur van liggende clown, l. 38 cm. Lladro porcelain sculpture of clow, l. 38 cm. ...[more]
Lot van 4 Lladro sculpturen, Inuit figuren op ijsbeer, stierenvechter, Olympische fakkeldrager en
Diverse porseleinen sculpturen, w.o. Nao ...[more]
Lot van 3 porseleinen Lladro sculpturen: herder, jongen met boek en jongen in schommelstoel A
Lot van 2 porseleinen Lladro beeldjes ...[more]
Lot van een porseleinen Royale Stratford dansende dame, porseleinen zittende dame, porseleinen
Lot van een porseleinen Royale Stratford dansende dame, porseleinen zittende dame, porseleinen Kameleon en een Goebel luipaard. ...[more]
Hutschenreuther sculptuur van dansende dame, h. 29 cm. Hutschenreute sculpture of a dancing lady, h.
Hutschenreuther sculptuur van dansende dame, h. 29 cm. Hutschenreute sculpture of a dancing lady, h. 29 cm. ...[more]
Porseleinen sculptuur van dame met hond, h. 37 cm. Porcelain sculpture of a lady with dog, h. 37 cm.
Porseleinen sculptuur van dame met hond, h. 37 cm. Porcelain sculpture of a lady with dog, h. 37 cm. ...[more]
Design lectuurbak met houten frame en leren zak, ontwerper Salin Mobler, Denemarken 80-er jaren h.
Design lectuurbak met houten frame en leren zak, ontwerper Salin Mobler, Denemarken 80-er jaren h. 40 cm. ...[more]
Gebeitst houten Art Deco 3-zitsbank met losse cremekleurige kussens, h. 92, br. 172, d. 80 cm.
Gebeitst houten Art Deco 3-zitsbank met losse cremekleurige kussens, h. 92, br. 172, d. 80 cm. ...[more]
Verchroomd metalen 4-lichts lantaarn lamp met glazen kappen Chromed metal lantern with glas ...[more]
Blond teakhouten vergadertafel rustend op taps toelopende poten, bestaande uit 3 bladdelen, h. 78
Verzilverd metalen Art Deco 7-lichts hangkroon met glazen kelkkappen Silver plated Art Deco lamp
Verzilverd metalen Art Deco 7-lichts hangkroon met glazen kelkkappen Silver plated Art Deco lamp with 7 glass lampshades ...[more]
Gebr. Perzina Schwerin I.M. piano in zwartlak kast, h. 135, br. 143, d. 68 cm. ...[more]
Tuft Main wol met zijde tapijt, model Butterfly, Frankrijk 375 x 275 cm. ...[more]
Tapijt, wol 375 x 275 cm. China Chinese carpet 375 x 275 cm. ...[more]
Tapijt, wol 300 x 250 cm. China Chinese carpet 300 x 250 cm. ...[more]
Lot van 2 vintage Flexible Flyer sleeen, 60-er jaren. ...[more]
Grenen rechthoekige eetkamertafel, h. 74, bladmaat 180 x 63 cm. Pine wood dining table, h. 74,
Grenen rechthoekige eetkamertafel, h. 74, bladmaat 180 x 63 cm. Pine wood dining table, h. 74, size 180 x 63 cm. ...[more]
Verkade koekjes reclame met beschilderde vergulde letters in houten lijst, 126 x 92 cm. ...[more]
Eiken Bannik eethoek, bestaande uit 4 stoelen met geweven stof en ovale tafel met uitneembaar
Noten tabouret met klepzitting, h. 57, br. 56, d. 35 cm. Walnut tabouret with faric, h. 57, w. 56,
Noten tabouret met klepzitting, h. 57, br. 56, d. 35 cm. Walnut tabouret with faric, h. 57, w. 56, d. 35 cm. ...[more]
Mahonie Gedelux 2-zits bank met gele kussens, etiket zijkant Mahogany sofa with pillows ...[more]
Wit metalen wijnrek met decor van figuren op tropisch eiland, h. 153 cm. White metal wine rack,
Teakhouten 3-delen wandmeubel, 3 laden, 2 paneeldeuren en 4 schuifdeuren, 60-er jaren, h. 148, br.
Teakhouten 3-delen wandmeubel, 3 laden, 2 paneeldeuren en 4 schuifdeuren, 60-er jaren, h. 148, br. 285, d. 40 cm. (1 deur defect) ...[more]
Messing 5-lichts hanglamp met verstelbare lamphouders en stoffen kapjes, Frankrijk 40/50 jaren.
Messing 5-lichts hanglamp met verstelbare lamphouders en stoffen kapjes, Frankrijk 40/50 jaren. ...[more]
Eiken Art Deco bakkersvitrine met diverse glasplaten en versierd met coromandel sierstrip, ca. 1930,
Gelakt eiken rechthoekige tafel, h. 74, bladmaat 120 x 100 cm. Oak dining table, h. 74, size 120 x
Gelakt eiken rechthoekige tafel, h. 74, bladmaat 120 x 100 cm. Oak dining table, h. 74, size 120 x 100 cm. ...[more]
362 Los(e)/Seite