276 Los(e)/Seite
Onbekend, onges. 19e eeuw, boer en boerin bij boerderij, sepia 30 x 44 cm. Unknown, unsigned 19th
EVERDINGEN, ADRIAAN VAN (1832-1912), ges. l.o., polderlandschap met molen, aquarel 18 x 32 cm. -
EVERDINGEN, ADRIAAN VAN (1832-1912), ges. l.o., polderlandschap met molen, aquarel 18 x 32 cm. -herkomst: Kunsthandel P.A. Scheen- ...[more]
JACQUAND, CLAUDE (1804-1878), ges. r.o., staande man met floret, potloodtekening 37 x 21 cm.
ABDULLAH, ges. l.o., Indonesisch landschap, aquarel 40 x 50 cm. ...[more]
KASENDA, FREDERIK, ges. r.o. Indonesisch landschap, board 35 x 51 cm. Kasenda, Frederik, signed,
BANDER, JO (1885-1956), ges. r.o., gezicht op de Doelenstraat te Edam, ets 46 x 31 cm. Bander, Jo,
KOEKKOEK JR., H.P., ges. l.o., waterval in bos, paneel 25 x 20 cm. ...[more]
Onbekend, gemon. VB r.o.,, ornament van fruit op schaal, gouache 24 x 35 cm. ...[more]
SCHAFER, HENRI, ges. gezicht op Caen en Fecamp, Normandie, aquarel pendant 25 x 20 cm. ...[more]
PIENEMAN, JOHANNA HENDRIKA (1889-1986), ges. r.o., gezicht op molen bij brug, aquarel/potlood 17 x
PIENEMAN, JOHANNA HENDRIKA (1889-1986), ges. r.o., gezicht op molen bij brug, aquarel/potlood 17 x 13,5 cm. ...[more]
ROCHUSSEN, CHARLES (1814-1894), ges. l.o., figuren te paard en figuren bij kerk, ontwerptekening
ROCHUSSEN, CHARLES (1814-1894), ges. l.o., figuren te paard en figuren bij kerk, ontwerptekening 34 x 26 cm. ...[more]
BLOEMAERT, ABRAHAM (1564-1651), onges., in de manier van, 18/19e eeuw. Madonna met kind, tekening in
CABEL, ADRIAN VAN DER (1631-1695), onges. t.a., classicistisch landschap (recto en verso), sepia
Lot van 2 gravures in eiken kader, 12 x 22 cm. ...[more]
VERLEUR, ANDRIES (1876-1953), ges. r.o., landschap met korenschoven, paneel 23 x 32 cm. Verleur,
onbekend, onges. non in straatgezicht, paneel 21 x 16 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw, landschap, paneel 13 x 19 cm. Unknown, unsigned 19th century, landscape, oil on panel 13 x 19 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw figuur bij boerderij, paneel 22 x 25 cm. ...[more]
NEPPEL, HEINRICH (1874-1936), ges. r.o. zonsondergang, paneel 12 x 22 cm. ...[more]
SANDE BACKHUYZEN, GERALDINE VAN DE (1826-1895), onges. mogelijk atelier van, bloemen, aquarel
SANDE BACKHUYZEN, GERALDINE VAN DE (1826-1895), onges. mogelijk atelier van, bloemen, aquarel ovaal 21 x 15 cm. ...[more]
FRANK, LUCIEN (1857-1920), ges. l.o., stadsgezicht bij avond, board 26 x 19 cm. ...[more]
Onbekend, onduid ges. l.b. portret van hond, paneel 16,5 x 12,5 cm. ...[more]
Onbekend, onges. dode haan, paneel 19 x 14 cm. ...[more]
CHANTAL, LOUIS (1822-1899), ges. en gedat. 1859, m.o., portret van jongedame, aquarel en gouache
Geëtst koperen plaat op hout, met afbeelding van Amsterdam bekroond met Hermes en allegorische
JOLLY, C.E., ges. en gedat. 1911 r.o., goudwegen, paneel 23 x 19 cm. ...[more]
Lot van 2 gravures met afbeelding van den Brand te Rotterdam, voorgevallen den 11e Maart 1779.
Kopergravure, Kweekschool voor de zeevaart, door C. Brouwer naar tekening J. Bulthuis ca. 1784, 37 x
Kopergravure, Kweekschool voor de zeevaart, door C. Brouwer naar tekening J. Bulthuis ca. 1784, 37 x 47 cm. ...[more]
Carte du Brabant, gravure door Guillaume de l'Isle, 1705, 65 x 66 cm. Carte du Brabant, engraving by
Drukwerk met afbeeldingen van Chicago, ca. 1900 Prints depicting Chicago, approx. 1900 ...[more]
Lot van twee mezzotinten; 'A winter's tale' en 'A school', van V. Green, uitgegeven door J. Opie,
Lot van twee mezzotinten; 'A winter's tale' en 'A school', van V. Green, uitgegeven door J. Opie, 18e eeuw 54 x 62 cm. ...[more]
Graven Haag, gravure (ca. 1730) van Georg Balthasar Probst, 37 x 102 cm. Graven Haag, engraving by
Graven Haag, gravure (ca. 1730) van Georg Balthasar Probst, 37 x 102 cm. Graven Haag, engraving by G. B. Probst, 37 x 102 cm. ...[more]
Gesigt uyt het Y tussen Amsteldam en Zee-burg te zien naar Durckerdam, gravure (ca 1720) door Leen
Gravure, Oude-zijds Herenlogement te Amsterdam, uitgave P. Fouquet, 40 x 35 cm. ...[more]
Opticaprent, 't gezigt van hands Zee-magazijn de stad Amsterdam, ca. 1760, 32 x 41 cm. ...[more]
Lot van 3 div. gravures w.o. Duitse Edelman, allen laat 18e eeuw 57 x 40 cm. ...[more]
Gravure; Fragments de Tombeaux, door Louis-François Cassas, paris 1802, 59 x 38 cm. ...[more]
Mezzotint; 'The Horse Feeder', van J.R. Smith, uitgegeven door G. Morland, London 1790 45 x 55 cm.
Mezzotint; 'The Horse Feeder', van J.R. Smith, uitgegeven door G. Morland, London 1790 45 x 55 cm. ...[more]
Lot van 2 gravures uit: Beschrijving van 's Gravenhage, door Reinier Boitet, 1735, 29 x 35 cm. Lot
Kopergravure, Turdus ruffus, 40 x 32 cm. ...[more]
Lot van 2 vogelprenten, prent naar Steinlen en een gravure naar A. Watteau. ...[more]
LEBLANC, J., met sig. l.o. uitkijk op de St. Bavo te Haarlem op de Grote Markt, board 48 x 71 cm.
Onbekend, onduid. ges. l.o. meisje met hoed in landschap, doek 85 x 68 cm. (doek beschadigd)
Onbekend, onduid. ges. l.o. meisje met hoed in landschap, doek 85 x 68 cm. (doek beschadigd) ...[more]
Onbekend, onges. ca. 1900, portret van meisje, doek 41 x 33 cm. Unknown, unsigned around 1900,
ALLKINS, HORACE, F., ges. en gedat. '91 l.o., portret van lezende dame, doek 102 x 76 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o. 19e eeuw, koeien en schapen onder boom, doek 43 x 57 cm. ...[more]
MARIS, WILLEM (1844-1910), ges. l.o. koe in landschap, doek 22 x 32 cm. ...[more]
JONGH, OENE ROMKES DE (1812-1896), ges. `r.o., figuren en huizen aan Amsterdamse gracht, doek 54 x
BLES, JOSEF (1825-1875), ges. r.o., bedrijvigheid bij de Nieuwmarkt te Amsterdam, paneel 45 x 62 cm.
WILLENBORG, H.A., ges. r.o., landschap met zandweg langs bomen, doek 37 x 55 cm. ...[more]
HOEDT, ges. r.o., grazende schapen, aquarel 25 x 35 cm. ...[more]
RANDAVEL, LOUIS (1869-1948), ges. l.o., 'les lavandieres' (de wasvrouwen), paneel 61 x 47 cm.
RANDAVEL, LOUIS (1869-1948), ges. l.o., 'les lavandieres' (de wasvrouwen), paneel 61 x 47 cm. ...[more]
ROFFIAEN, Jean François Xavier (1820-1898), ges. r.o. berglandschap met waterval, doek 42 x 33 cm.
VREEDENBURGH, GERRIT (1849-1922), ges. en gedat 1898. figuren op bospad, paneel 70 x 53 cm.
VREEDENBURGH, GERRIT (1849-1922), ges. en gedat 1898. figuren op bospad, paneel 70 x 53 cm. ...[more]
SURIE, JACOBA (1879-1970), ges. r.o., salon met gezicht naar buiten, aquarel/krijttekening 40 x 30
SURIE, JACOBA (1879-1970), ges. r.o., salon met gezicht naar buiten, aquarel/krijttekening 40 x 30 cm. ...[more]
CARRIERE, EUGENE (1849-1906), ges. l.o., meisje in jurk, olieverf op papier 49 x 31 cm. CARRIERE,
SCHELFHOUT, LODEWIJK (1881-1943), ges. en gedat. 1909 r.o., koe in landschap, tekening 31 x 34 cm.
SCHELFHOUT, LODEWIJK (1881-1943), ges. en gedat. 1909 r.o., koe in landschap, tekening 31 x 34 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw naar 17e eeuws voorbeeld, stilleven met o.a. rozen en tulpen in rieten
Onbekend, onges. 19e eeuw naar 17e eeuws voorbeeld, stilleven met o.a. rozen en tulpen in rieten mand, doek 45 x 65 cm. ...[more]
MARUM, E VAN, onges. t.a., koeien, schapen en geiten in landschap, aquarel pendant 34 x 42 cm.
ROOS CORNELIS FRANCOIS (1802-1884), ges. m.o., herders met schapen aan bosrand, paneel 40 x 51 cm.
ROOS CORNELIS FRANCOIS (1802-1884), ges. m.o., herders met schapen aan bosrand, paneel 40 x 51 cm. ...[more]
276 Los(e)/Seite