(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

  • Silver (102)

Schätzpreis

102 Los(e)

  • 102 Los(e)

3 Delen zilveren theeservies, geh. 800/000, br.gew. 1177gr. 3 silver pieces of tea service, 800/000, w. br. 1177gr. ...[more]

Zilveren geboorte lepel, bekroond met koe, geh. 835/000, 19e eeuw l.20cm. Dutch silver, a silver spoon with cvow, 19th cent. 835/000 ...[more]

4 delen zilveren theeservies, met pseudo keuren, br.gew. ca. 1800gr. 800/000 A silver tea service, 4 pieces, w. 1800gr. 800/000gr. ...[more]

Zilveren karaf, geh. 800/000, gew. 355gr. A silver carafe, 800/000 w. 355gr. ...[more]

Zilveren dienlepel set in etui, 800/000 A silver spoon set in etui ...[more]

Zilveren cabaret, gew. 695 gr. geh. 925/000,mt. A. Willemse Santpoort 1932 1941, jl. 1933 A silver dish,w. 695gr. 925/000 ...[more]

Lot zilverwerk waarbij tasje, chatelaine A lot with silver ware ...[more]

Lot van 7 djokja zilveren schalen A lot with 7 djokja silver bowls ...[more]

3 Delen zilveren koffieservies, geh. 925/000, gew. ca. 2500 gr. A silver 3 pieces coffee service, ca. w. 2500gr. 925/000 ...[more]

3 kristallen schalen op zilveren voet A lot glass and silver ...[more]

Zilveren roomstel 800/000 A silver milk /sugar service ...[more]

Lot zilverwerk waarbij ajour bonbonmandje, strooier, jamlepel, theelepels, waarbij onedele ajourlepel A lot silver ware ...[more]

Zilveren ajour broodmand met decor van pauwen en afgezet met parelrand, geh. 835/000, gew. 369 gr. jl. 1975 A silver basket, anno 1975 ...[more]

Lot zilverwerk waarbij kandelaar, theezeef en orchideevaasje, div. kwal., gew. 327 gr. A lot silver ware ...[more]

Lot bijoux waarbij zilver A lot silver bijoux ...[more]

Lot zilverwerk waarbij broche en jasseron ketting l. 200cm., filigrain vis, br.gew. 176gr. div. kwal. A lot silver bijoux ...[more]

Lot van 31 munten, w.o. zilveren tientje. A lot coins ...[more]

Zak munten A lot coins ...[more]

Gouden dames zakhorloge in houder. A lot with ladies pocket watch in frame ...[more]

Kerkboekje met gouden slot. Little bible with gold locket ...[more]

Zilveren kapitale pronkschotel, Spanje 18e eeuw, diam. 41.5cm. gew. 1051gr. A silver dish, Spain 18th century diam. 41.5cm. w. 1051gr. ...[more]

Zilveren theebus, 20e eeuw. A silver tea can ...[more]

Ovaal zilveren fotolijst, geh. 925, Engeland A silver portret ...[more]

Zilveren schaal op verhoogde voet, gew. 217gr. BWG A silver basket ...[more]

Art Deco zilveren theepot, deels gehamerd, 925/000, mt. G.Chevalier, Nachf. gen. 13024. br.gew.625gr. An Art Deco tea pot, 925/000 ...[more]

Zilveren gehamerde Art Deco schaal, Duitsland 800/000,gem. Louis Werner, gew. 398gr. A silver dish, 800/000 ...[more]

Zilveren design schelp schaal, deels gehamerd, op zeewier poten geh. 800/000, br.gew. 667gr. A silver dish as a shell , w. 667gr. ...[more]

Zilveren koektrommel afgezet met parelrand, mt. F.E. Held, Amsterdam 1873 1883, geh. 835/000, gew. 261gr. A silver bisquit tin ...[more]

Lot zilver bestekken br.gew. 435 gr. div. kwal. A lot silver ware ...[more]

Lot zilverwerk waarbij vorkjes, div. kwal. A lot silver ware ...[more]

Drie delen zilveren theeservies met parelrand, geh. 835/000, mt. van Kempen Voorschoten, br.gew. 664gr. A silver tea service ...[more]

5 Delen zilveren koffie- en theeservies, geh. 830/000, ca. gew.1800gr. A silver coffe service, 5 pieces, w. 1800gr. 830/000 ...[more]

Zilveren azijnstel, mt. Johannus Willem Arnoldi Wielich, anno 1840, gew. 413gr. h. 30 cm. A silver vinegar set ...[more]

  • 102 Los(e)