(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ
  • 11:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

2109 Los(e)

  • 2109 Los(e)

Louis XVI-stijl pendulestel in marmeren kast met 2 postelvazen ...[more]

Mahonie schrijfkist met interieurtje, 19e eeuw, h. 18, br. 44 d. 27 cm. Mahogany travel box, h. 18, w. 44, d. 27 cm. ...[more]

Lot van 2 latoenkoperen sierborden met relief decor van wapens, Renaissance-stijl, 19e eeuw, diam. 63 en 64 cm. ...[more]

Groninger staartklok met dubbele kap, beschilderde wijzerplaat, maan- en dagaanduiding in eiken kast. ...[more]

Schwarzwalder schilderijklok met emaille wijzerplaat en landschapsdecor (beschadigd), ca. 1880, h. 38 cm. ...[more]

Bruin lederen dokterstas. ...[more]

Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en maanaanduiding, 19e eeuw. ...[more]

Beschilderde kolenkit ...[more]

Wit porseleinen sculptuur van weegschaal (schalen vastgelijmd) Porselain sculpture of a balance (scales glued) ...[more]

Lot van 14 porseleinen eenden, gemerkt Beswick en gekeurd door Peter Scott Lot of 14 pottery Ducks by Peter Scott of Beswick. ...[more]

Wittner metronoom in houten kast, h. 22 cm ...[more]

Cassette met verzilverd kleinbestek ...[more]

Cassette met verzilverd visbestek ...[more]

Lot van 2 bronzen sculpturen van meisjes, h. 29 en 27 cm. Combination of two bronze sculptures of a girl, h. 29 and 27 cm. ...[more]

Plated theeservies en etui ...[more]

Set van 5 aardewerk borden. ...[more]

Stel kristallen bonbonnières met ruitslijpsel, h. 24 cm. diam. 14 cm. Pair of crystal bonbonieres, h. 24 cm. diam. 14 cm. ...[more]

Stel wit porseleinen terrines en 5 borden met kobalt blauw decor, gemerkt Heinrich Amalienburg Villeroy & Boch. ...[more]

Lot Gero verzilverde bestekdelen en andere ...[more]

Hutschenreuther sculptuur dansende dames, h. 23, br. 33 cm. Hutschenreuter sculpture of dancing ladys, h. 23, w. 33 cm. ...[more]

14 delen porseleinen koffieservies met goudverf decor, met blindmerk S. (1 kop en schoteltje met randschilfer) ...[more]

Lot van 8 KLM huisjes A collection of 8 KLM houses ...[more]

Map met 104 div. ansichtkaarten allen van Amsterdam, 1900-1960 ...[more]

Albasten schaakbord met stukken. ...[more]

Schoolklok in eiken kast voorzien van arabische becijfering, diam. 32 cm. Schoolclock in oak chest with arabic numbers, diam. 32 cm. ...[more]

Lot van een glazen tazza en een glazen vaas in metalen houder. ...[more]

Doos diverse, w.o. boeken ...[more]

Serie van 50 Villeroy & Boch borden met blauwe randversiering, diam. 29 cm. ...[more]

  • 2109 Los(e)