247 Los(e)/Seite
Big taxidermy head of a deer, h. 120 cm.Groot opgezette edelhert kop met gewei, h. 120 cm. ...[more]
a pair of porcelain Staffordshire dogs, h. 33 cm.Stel porseleinen van Staffordshire honden,
Taxidermy deer antler with skull.Damhert schedel met gewei op houten plateau. ...[more]
20 delen servies met zwiebelmuster decor, w.o. tazza, borden en schalen, diverse fabrikanten. (
20 delen servies met zwiebelmuster decor, w.o. tazza, borden en schalen, diverse fabrikanten. (div. kwal.)
Taxidermy buzzerd (with lead on leg) on wooden stump.Opgezette buizerd, met lood geringd op houten
Taxidermy buzzerd (with lead on leg) on wooden stump.Opgezette buizerd, met lood geringd op houten stronk ...[more]
Set samak ornamental vases with lid and decorated with ram's heads, late 19th century h.35 cm.Stel
a pair of 2 taxidermy European Eagle Owls on wooden stump. (with lead on legs)Stel opgezette
a pair of 2 taxidermy European Eagle Owls on wooden stump. (with lead on legs)Stel opgezette uilen, geringd met lood op houten stronk. ...[more]
Taxidermy sperwer (with lead on leg) on wooden stump.Opgezette sperwer, met lood geringd op houten
Taxidermy sperwer (with lead on leg) on wooden stump.Opgezette sperwer, met lood geringd op houten stronk ...[more]
Polychrome wooden ornamental plaque with relief decor of putto held by two women, 19th century 67
Gedeeltelijk verguld houten Empire Fries, Dessus de Porte (deurstuk), met Klassieke voorstelling
Stel witgeschilderde console's met gestoken zeemonster en fruit, h. 48 cm.
31 parts porcelain tableware with decor of birds en fruit, Frankrijk31 delen porseleinen servies met
Deels bronzen bouillote tafellamp met groene kap, h. 55 cm.
Set of gilded wooden birds with mirror decoration, Birma 20th century, h. 24 cm.Stel verguld
Stel glas in lood ramen, 57 x 84 cm.
Ottman Turkisch gilt thread embroidered, 19th century, 92 x 92 cm.Ottoman Turkse goud-draad
Porseleinen Wedgwood servies, model green leaf (Queen's shape), uitgebracht tussen 1949-1957.
Stel hardstenen voederbakken, h. 28 br. 53 d. 49 cm.
Betonnen tuinbeeld als beer, h. 85 cm.
Stel ijzeren tuin plantenbakken met relief van bloemen, h. 37, diam. 44 cm.
A Victorian cast iron umbrella stand, England 19th century, h. 68, br. 54, d. 26 cm.Gietijzeren
Stel gietijzeren tuinvazen, h. 44 cm.
Gietijeren staande kapstok met 7 haken en parapluhouder, 19e eeuw, h. 195, br. 70, d. 37 cm.
Hardstenen hoek elementen gedecoreerd met engelen met trompetten, h. 87 cm.
Porseleinen schaal met decor van kippen en kuikens in landschap, "gedat. 1759", 20e eeuw, h. 17,
Porseleinen schaal met decor van kippen en kuikens in landschap, "gedat. 1759", 20e eeuw, h. 17, diam. 36 cm.
Stel blikken koets lantaarns met deels goudverf, h. 55 cm.
Polychroom globe op houten voet, fabrikaat Scan-Globe Denmark 1992 h.40 cm.
Lot van 2 ijzeren stokbalans weegschalen met gewicht, eind 19e eeuw.
Lot van 3 roodkoperen poffertjes pannen, 19e eeuw, diam. ca. 40 cm.
Lot van een kerfsnee mangelplank (naar antiek voorbeeld), 2 gestoken ornamenten met bloemen,
Lot van 2 ijzeren stokbalans weegschalen met koperen schalen, eind 19e eeuw.
Lot van 2 roodkoperen broodbakken, 19e eeuw
Cast bronze mortar decorated with relief decor devil's heads and equipped with handles in the form
Lot roodkoperen aker met hengel, koperen braadslee, kookpot met 2 hengsels, poffertjespan en 2
Lot roodkoperen aker met hengel, koperen braadslee, kookpot met 2 hengsels, poffertjespan en 2 maatbekers, 19e eeuw. en 4 cloches.
Koperen met ijzeren brieven weegschaal met emaillen wijzerplaat, h. 37 cm.
Stel aardewerk dekselvazen, Delftblauw- met polychroom ajour versiering en medaillons waarin
Diverse documenten met lakzegels in lijst, ca. 1825, 40 x 45 cm.
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. franse kinderboeken rond 1900
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. De Pruik van Cassander, Histoire de Kiri et Kikou en G.B.
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. De Pruik van Cassander, Histoire de Kiri et Kikou en G.B. van Goor Zonen, ca. 1912
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. Three Little Kittens, Thomas Nelson and Sons, 1860, Histoire
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. Het Kinderhoekje, London, Augener Ltd., [1915], Pierrot's
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. RABIER, B. Les images en musique Paris, Maurice Vieu et Jane
Geelkoperen gehamerde schaal op 3 pootjes, h. 21, diam. 43 cm.
Pair of 2 sculputers of dogs, h. 40 cm.Stel zandstenen sculpturen van honden, h. 40 cm. ...[more]
English sextant with fittings, marked 'Hezzanith' published by Heath and Co. around 1900, in
Bronzen buste van dame gemonteerd op marmeren voet, h.37 cm.
Notenhouten stoof met opengewerkt deurtje en bronzen hengsel, circa 1800
Wooden Gothic-style console, 19th century.Houten polychroom Gotische-stijl wandconsole met blad en
Stel gegoten wandconsole's met acanthusblad, h. 24 cm. (beschadigd)
Wedgewood Patrician service, England 1927-1986Uitgebreid Wedgewood "Patrician" servies met o.a. dien
Lot van 2 porseleinen cachepots en 2 sierborden, gemerkt Limoges, deels roodporseleinen siervaas met
Rood koperen kookbak, 19e eeuw
Rood koperen champagne koeler/ cachepo met 2 grepen, eind 19e eeuw, h. 31, diam. 35 cm.
Gipsen sculptuur van Christus, h. 55 cm. (defecten)
Sandstone sculpture of a angel on basement, presumably Italy end of the 18th century, h. 54 cm.
Bronzen sculptuur van Maria met kroon, h. 26 cm.
Lot of 52 Beatrix Potter Beswick porcelain figurines, Peter Rabbit, Mr. Jackson and Pickles. (2x
Zwartgelakt houten Willem III dienblad met rozenhouten ingelegd motief en rand, 19e eeuw, 61 x 47
Zwartgelakt houten Willem III dienblad met rozenhouten ingelegd motief en rand, 19e eeuw, 61 x 47 cm.
247 Los(e)/Seite