246 Los(e)
246 Los(e)/Seite
Boeddhistische Thanka met afbeelding van heiligen, doek 54 x 42 cm.
Lot div. gravures w.o. James's Park, 18e eeuw, Le Bon Genre, 18e eeuw,
Gravure; 'Aanschouweren... Europa zag'
Los 1245
SCHALBROEK EDUARD (1853-1935), unsign. Bridge over river, panel 21 x 30 cm.SCHALBROEK EDUARD GUSTAAF
Los 1246
VOLKERS ADRIANUS (1904-1983), sign. l.r., Ship in the harbour, board 45 x 58 cm.VOLKERS ADRIANUS (
Serie van 4 kleurenlitho's, "genre Boulle tables", uit le Magasin de Meubles, 23 x 30 cm.
246 Los(e)/Seite