132 Los(e)/Seite
Lot of 19 Herend porcelain, hand-painted, w.o. flowerpots and dishes, Hungary.Lot van 19 Herend
Reisapotheek, Engels begin 20e eeuw met 7 flesjes en weegschaal met gewichten. De kist verkeerd in
Bronzen vijzel met relief in fries, 18e eeuw, h. 15, diam. 17 cm. (overgeschilderd)
Lot of 2 porcelain Zwiebelmuster teapots and a chocolate kettle (chip and defect), speudo mark "
Lot van 4 steengoed Keulse conservenpotten, h. 42, 40, 38, 27 cm. (1 pot met schilfer en 2 potten
Lot van 4 steengoed Keulse conservenpotten, h. 42, 40, 38, 27 cm. (1 pot met schilfer en 2 potten het haarlijn) en 2 kruiken, h. 41 en 35 cm.
Steengoed geglazuurde kruik met greep en genummerd 4, Duitsland 19e eeuw, h. 42 cm. (randschilfer)
Verzilverde cloche met relief van guirlandes, bloemen en strikken, h. 30, br. 46, d. 35 cm.
Lot van een verzilverde broodmand, 2 cloche's, tazza en 2 theebusen
Lot van een verzilverde cloche met fazanten kop en staart, h. 21, br. 57, d. 25 cm. en 2 tafelstukken als fazanten.
Stel porseleinen siervazen met decor van haan en kippen op bronzen voet en grepen, h. 46 cm.
Uitgebreid glasservies gemerkt Peill, model Alexa, Duitsland 70-er jaren.
Stel zamak sculpturen van vrouwen en manfiguur op adelaar op marmeren basement, ca. 1900, h. 62 cm.
48 delen Wedgewood of Etruria and Barlaston servies, Engeland ca. 1920-1940, w.o. 2 vazen, borden en
48 delen Wedgewood of Etruria and Barlaston servies, Engeland ca. 1920-1940, w.o. 2 vazen, borden en sauskom.
Houten Oostenrijkse rijschaaf voor 2 personen, 18e eeuw, l. 118 cm.
a lot of ca. 230 porcelain Fustenberg service, model Lottine.230 delen Furstenberg servies, model
7 Piece lemonade set consisting of 1 jug and 6 glasses, h. 28 cm.7 Delige limonade set bestaande uit
7 Piece lemonade set consisting of 1 jug and 6 glasses, h. 28 cm.7 Delige limonade set bestaande uit 1 schenkkan en 6 glazen, h.28 cm. ...[more]
Lot van 2 Biedermeier ovale dienbladen met koperen banden, 19e eeuw.
Viool met strijkstok in koffer
Altviool in koffer met strijkstok
Viool in koffer met strijkstok
Viool in koffer met strijkstok, zie etiket binnenin
National register kassa op eiken voet met 4 houten geldladen, nummer 1119123/572 X-4L, h. 76, br.
National register kassa op eiken voet met 4 houten geldladen, nummer 1119123/572 X-4L, h. 76, br. 80, d. 54 cm. ca. 1900 op messing onderstel.
Glass painting of biblical representation of a man with lion, 19th century, 36 x 44 cm.Achter glas
Bronze sculpture of "Baigneuse", after Etienne-Maurice Falconet (1716-1791), h. 45 cm.Bronzen
Bronze sculpture of 3 putto on marble basement, h. 42 cm.Bronzen sculptuur van 3 dansende en
Lot van 2 scheepsmodellen van 2 masters
Houten scheepsmodel "Engel Janzn. Noorwijk", l. 152 cm. op schragenvoet.
Houten modelschip van galjoen naar 17e eeuws voorbeeld, h. 93, br. 100, d. 20 cm.
Lot van 2 roodkoperen scheepslampen, w.o. Toplicht, h. 55 cm. ca. 1940/1950.
Houten scheepsmodel van bomschuit "N.W. 28/ De Vrouw Neeltje Noorwijk aan zee", l. 139 cm. op
Houten scheepsmodel van bomschuit "N.W. 28/ De Vrouw Neeltje Noorwijk aan zee", l. 139 cm. op schragenvoet.
Houten scheepsmodel van bomschuit "K.W. 127", l. 165 cm. op schragenvoet.
Barometer in eiken kast, Engeland ca, 1920, h. 87 cm.
Hardhouten sculptuur van paard met gestoken sfinxen en dierenmaskers, Indonesie, h. 164, br. 150, d.
Hardhouten sculptuur van paard met gestoken sfinxen en dierenmaskers, Indonesie, h. 164, br. 150, d. 35 cm. (staart defect)
Houten gestoken sculptuur van clown, gemono. E.R., h. 50 cm.
Zamak 3 lichts tafellamp met vissende jongen met schoen aan de haak, ca. 1950, h. 74 cm.
Polychroom houten dienblad met beschilderd decor van vogels in landschap, 56 x 42 cm.
Set of 3 gold coloured metal birdcages, h. 32 cm.Set van 3 goudkleurige metalen kooien, h. 32 cm.
Set of 3 gold coloured metal birdcages, h. 32 cm.Set van 3 goudkleurige metalen kooien, h. 32 cm. ...[more]
Deels ijzeren kolenbak met witgelakte deksel.
Lot van een bronzen 4-lichts kandelaar, h. 62 cm. en een zamak 5-lichts kandelaar gedragen door
Lot van een bronzen 4-lichts kandelaar, h. 62 cm. en een zamak 5-lichts kandelaar gedragen door vaas, h. 70 cm.
Bronzen 6-lichts tafellamp gedragen door jongen met toorts op ronde voet met guirlandes, h. 90 cm.
Oak candlestick holder, h. 104 cm.Kapitale eikenhouten 1-lichts kandelaar, h. 104 cm. ...[more]
Blikken bouillote tafellamp met decoratie van harp en hoorn des overvloed, h. 43 cm.
IJzeren Bleistiftscharf-maschine "Jupiter" 2, ca. 1920.
Ronde koperen 19 lichts kaarsenhouder, 19e eeuw, diam. 43 cm. (2 houders defect)
Lot van 4 plated cloches bestaande uit 1 grote en 3 kleinere, allen afkomstig uit het Carlton Hotel
Messing apothekers weegschaal op eiken plateau, N.V. Julian H. Becker Delft, h. 45 cm.
2 staand deels houten en ijzeren schoenmakers leesten, ca. 1900/1920, h. 62 cm.
Latoenkoperen Oosterse schoenpoetskist met diverse flessen en borstels, h. 34, br. 72, d. 20 cm.
Lot van een JRO globe op houten voet, h. 43 cm. en een Political globe op metalen voet, h. 37 cm.
Lot van een JRO globe op houten voet, h. 43 cm. en een Political globe op metalen voet, h. 37 cm. 60-er jaren.
Lot van 5 div. sculpturen w.o. Beethoven en div. figuren
Lot van 3 steengoed Westerwald bierpullen met tinnen deksel, schenkkan en kan met greep, 20e eeuw.
A collection of 6 mortarsLot bestaande uit 6 koperen vijzels met 5 stampers, w.o. geel koper, w.o.
A collection of 6 mortarsLot bestaande uit 6 koperen vijzels met 5 stampers, w.o. geel koper, w.o. 19e eeuw ...[more]
Lot van 3 aardewerk herdenkings borden, w.o. Wilhelmina 1898, Makkum schotel en een Delftsblauwe
Lot van 3 aardewerk herdenkings borden, w.o. Wilhelmina 1898, Makkum schotel en een Delftsblauwe schotel.
A collection of 5 mortarsLot bestaande uit 5 vijzels met stampers, w.o. geel en rood koper, w.o. 19e
A collection of 5 mortarsLot bestaande uit 5 vijzels met stampers, w.o. geel en rood koper, w.o. 19e eeuw ...[more]
Lot van een plated 2 delen visbestek in etui, 6 plated vorken in etui, 6 plated bestekdelen in
Lot van een plated 2 delen visbestek in etui, 6 plated vorken in etui, 6 plated bestekdelen in etui en een nagelgarnituur in etui, ca. 1900.
Polychrome glass vase, h 48 cm.Polychroom glazen vaas met ingeslepen decor van landschap met vogels,
Polychrome glass vase, h 48 cm.Polychroom glazen vaas met ingeslepen decor van landschap met vogels, h. 48 cm. ...[more]
Bronze sculpture of the 3 graces on marble base, h. 33 cm.Bronzen sculptuur van de 3 gratien op
Bronze sculpture of the 3 graces on marble base, h. 33 cm.Bronzen sculptuur van de 3 gratien op marmeren voet, h. 33 cm. ...[more]
Set of 3 parfume bottles on tray, h. 13 cm l. 22 cm.Set van 3 parfumflesjes op tableau, h. 13 cm. l.
Set of 3 parfume bottles on tray, h. 13 cm l. 22 cm.Set van 3 parfumflesjes op tableau, h. 13 cm. l. 22 cm. ...[more]
132 Los(e)/Seite