182 Los(e)/Seite
Bronze sculpture of 3 putto on marble basement, h. 42 cm.Bronzen sculptuur van 3 dansende en
Lot van 2 scheepsmodellen van 2 masters
Houten scheepsmodel "Engel Janzn. Noorwijk", l. 152 cm. op schragenvoet.
Houten modelschip van galjoen naar 17e eeuws voorbeeld, h. 93, br. 100, d. 20 cm.
Lot van 2 roodkoperen scheepslampen, w.o. Toplicht, h. 55 cm. ca. 1940/1950.
Houten scheepsmodel van bomschuit "N.W. 28/ De Vrouw Neeltje Noorwijk aan zee", l. 139 cm. op
Houten scheepsmodel van bomschuit "N.W. 28/ De Vrouw Neeltje Noorwijk aan zee", l. 139 cm. op schragenvoet.
Houten scheepsmodel van bomschuit "K.W. 127", l. 165 cm. op schragenvoet.
Barometer in eiken kast, Engeland ca, 1920, h. 87 cm.
Hardhouten sculptuur van paard met gestoken sfinxen en dierenmaskers, Indonesie, h. 164, br. 150, d.
Hardhouten sculptuur van paard met gestoken sfinxen en dierenmaskers, Indonesie, h. 164, br. 150, d. 35 cm. (staart defect)
Houten gestoken sculptuur van clown, gemono. E.R., h. 50 cm.
Zamak 3 lichts tafellamp met vissende jongen met schoen aan de haak, ca. 1950, h. 74 cm.
Set of 6 chrystal red winglasses and 6 chrystal white wineglasses, h. 25 cm. en 22 cm.Set van 6
Stel kristallen gembercoupe's met ruitslijpsel op vierkanten voet, 19e eeuw, h. 38 cm. (randschilfertjes)
Polychroom houten dienblad met beschilderd decor van vogels in landschap, 56 x 42 cm.
Set of 3 gold coloured metal birdcages, h. 32 cm.Set van 3 goudkleurige metalen kooien, h. 32 cm.
Set of 3 gold coloured metal birdcages, h. 32 cm.Set van 3 goudkleurige metalen kooien, h. 32 cm. ...[more]
Deels ijzeren kolenbak met witgelakte deksel.
Lot van een bronzen 4-lichts kandelaar, h. 62 cm. en een zamak 5-lichts kandelaar gedragen door
Lot van een bronzen 4-lichts kandelaar, h. 62 cm. en een zamak 5-lichts kandelaar gedragen door vaas, h. 70 cm.
Bronzen 6-lichts tafellamp gedragen door jongen met toorts op ronde voet met guirlandes, h. 90 cm.
Oak candlestick holder, h. 104 cm.Kapitale eikenhouten 1-lichts kandelaar, h. 104 cm. ...[more]
Blikken bouillote tafellamp met decoratie van harp en hoorn des overvloed, h. 43 cm.
Bronzen sculpture of family on marble basement, 19th century, h. 42 cm.Bronzen sculptuur van
IJzeren Bleistiftscharf-maschine "Jupiter" 2, ca. 1920.
Ronde koperen 19 lichts kaarsenhouder, 19e eeuw, diam. 43 cm. (2 houders defect)
Lot van 4 plated cloches bestaande uit 1 grote en 3 kleinere, allen afkomstig uit het Carlton Hotel
Ca. 30 delen kristallen glasservies met ruitslijpsel, w.o. groeneen witte wijnglazen.
Pair of crystal bonbonieres on base, h 35 cm.Stel kristallen bonbonieres op hoge voet, h. 35 cm.
Pair of crystal bonbonieres on base, h 35 cm.Stel kristallen bonbonieres op hoge voet, h. 35 cm. ...[more]
Messing apothekers weegschaal op eiken plateau, N.V. Julian H. Becker Delft, h. 45 cm.
2 staand deels houten en ijzeren schoenmakers leesten, ca. 1900/1920, h. 62 cm.
Latoenkoperen Oosterse schoenpoetskist met diverse flessen en borstels, h. 34, br. 72, d. 20 cm.
Junghans tafelklok met chime and silent wijzerplaat, 8 dagen-uurwerk in houten kast, ca. 1900-
Junghans tafelklok met chime and silent wijzerplaat, 8 dagen-uurwerk in houten kast, ca. 1900-1949, h. 38 cm.
Lot van een JRO globe op houten voet, h. 43 cm. en een Political globe op metalen voet, h. 37 cm.
Lot van een JRO globe op houten voet, h. 43 cm. en een Political globe op metalen voet, h. 37 cm. 60-er jaren.
Lot van een kristallen gembercoupe met deksel, h. 33 cm. kristallen tazza met ruitslijpsel, h. 14,
Lot van 5 div. sculpturen w.o. Beethoven en div. figuren
Lot van 3 steengoed Westerwald bierpullen met tinnen deksel, schenkkan en kan met greep, 20e eeuw.
Scheepsklok in messing kast, diam. 18 cm. (geen sleutel)
Hermle scheepsklok in messing kast, diam. 23 cm. (geen sleutel)
A collection of 6 mortarsLot bestaande uit 6 koperen vijzels met 5 stampers, w.o. geel koper, w.o.
A collection of 6 mortarsLot bestaande uit 6 koperen vijzels met 5 stampers, w.o. geel koper, w.o. 19e eeuw ...[more]
Lot van 3 aardewerk herdenkings borden, w.o. Wilhelmina 1898, Makkum schotel en een Delftsblauwe
Lot van 3 aardewerk herdenkings borden, w.o. Wilhelmina 1898, Makkum schotel en een Delftsblauwe schotel.
A collection of 5 mortarsLot bestaande uit 5 vijzels met stampers, w.o. geel en rood koper, w.o. 19e
A collection of 5 mortarsLot bestaande uit 5 vijzels met stampers, w.o. geel en rood koper, w.o. 19e eeuw ...[more]
Lot van 5 kristallen schalen en 2 vazen, allen met ruitslijpsel.
Lot van een plated 2 delen visbestek in etui, 6 plated vorken in etui, 6 plated bestekdelen in
Lot van een plated 2 delen visbestek in etui, 6 plated vorken in etui, 6 plated bestekdelen in etui en een nagelgarnituur in etui, ca. 1900.
Warmink tafelklok in noten kast met brons beslag en maan aanduiding, h. 26 cm.
Polychrome glass vase, h 48 cm.Polychroom glazen vaas met ingeslepen decor van landschap met vogels,
Polychrome glass vase, h 48 cm.Polychroom glazen vaas met ingeslepen decor van landschap met vogels, h. 48 cm. ...[more]
Bronze sculpture of the 3 graces on marble base, h. 33 cm.Bronzen sculptuur van de 3 gratien op
Bronze sculpture of the 3 graces on marble base, h. 33 cm.Bronzen sculptuur van de 3 gratien op marmeren voet, h. 33 cm. ...[more]
Set of 3 parfume bottles on tray, h. 13 cm l. 22 cm.Set van 3 parfumflesjes op tableau, h. 13 cm. l.
Set of 3 parfume bottles on tray, h. 13 cm l. 22 cm.Set van 3 parfumflesjes op tableau, h. 13 cm. l. 22 cm. ...[more]
Gepatineerd bronzen sculptuur van smid bij aambeeld op marmeren sokkel, h. 32 cm.
Lot van kristallen schaal met ruitslijpsel, kristallen gembercoupe en kaasstolp op schotel.
Lot van 7 bronzen vijzels en 6 stampers, w.o. knopvijzels.
Lot van 7 kristallen vazen met ruitslijpsel.
A collection of 63 pottery tilesLot diverse 63 aardewerk mangaan tegels gedecoreerd met bloemenmand
A collection of 63 pottery tilesLot diverse 63 aardewerk mangaan tegels gedecoreerd met bloemenmand ...[more]
A collection of 44 pottery tiles (div. kwal.)Lot bestaande uit 44 aardewerk tegels, w.o. mangaan (
A collection of 44 pottery tiles (div. kwal.)Lot bestaande uit 44 aardewerk tegels, w.o. mangaan (div. kwal.) ...[more]
Lot verzilverd, w.o. schalen, koffiekan en sauskom.
Lot verzilverd in doos, w.o. serveerschaal, koffiepot en schaaltjes.
Lot van een eiken winkel kassa en een snijmachine "Alexanderwerk", ca.1920.
Remington, Frederic, copy after, Trooper of the plains, bronze sculpture on marble basement, h. 55
182 Los(e)/Seite