154 Los(e)/Seite
BRAUN ROGER (1972), ges. m.o. "badende bruid", paneel 54 x 39 cm.
MARKUS ANS (1947) Sterrenbeeld Kreeft, print in oplage 49 x 49 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. r.o. "Gastropoda", board 59 x 40 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. m.o. "vader van kunstenaar", board 40 x 27 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. r.o. "nimfen vinden hoofd van Orpheus", board 85 x 54 cm. (licht beschadigd)
BRUCKMAN, LODEWIJK KAREL (1903-1980), ges. en gedat. '59 l.o., compositie met gezichtsmasker in tak,
BRUCKMAN, LODEWIJK KAREL (1903-1980), ges. en gedat. '59 l.o., compositie met gezichtsmasker in tak, doek 71 x 91 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. l.o. "aanschouw het verleden", board 80 x 60 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 12 x 10 cm
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 11,5 x 10 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm.
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm.
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm.
LEEUW HENRI, mono. l.l. Owl, woodcut, 15 x 17 cm.LEEUW HENRI, gemon. l.o., Uilen, houtsnede 15 x
LEEUW HENRI, mono. l.l. Owl, woodcut, 15 x 17 cm.LEEUW HENRI, gemon. l.o., Uilen, houtsnede 15 x 17 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. l.o., "vrouwentorso en buste", doek 130 x 110 cm.
BRAUN ROGER (1972), . "choise", board 140 x 91 cm.
VEN VAN DER PAUL (1892-1972), ges. r.o., korenschoven aan zandweg bij boerderij, doek 60 x 80 cm.
Hanko Hans (1923), sign. l.o. "Leda Moderne", board 49 x 32 cm.HANKO HANS (1923), ges. l.o. "Leda
Hanko Hans (1923), sign. l.o. "Leda Moderne", board 49 x 32 cm.HANKO HANS (1923), ges. l.o. "Leda Moderne", board 49 x 32 cm. ...[more]
BROER, ges. r.o., op de vleugel spelen, tekening 23 x 31 cm.
WOLKERS JAN (1925-2007), ges. l.o. zittend naakt, studie tekening 63 x 48 cm. (waterschade)
Onbekend, onduid. ges. r.o., Volendam, houtsnede 41 x 30 cm.
OOSTING-BIERUMA JEANNE, sign., Trois Nocturnes, portfolioOOSTING-BIERUMA JEANNE, ges. l.o., Trois
OOSTING-BIERUMA JEANNE, sign., Trois Nocturnes, portfolioOOSTING-BIERUMA JEANNE, ges. l.o., Trois Nocturnes, map ...[more]
154 Los(e)/Seite