198 Los(e)/Seite
Onbekend, onduid. ges. l.o., "vrouwentorso en buste", doek 130 x 110 cm.
BRAUN ROGER (1972), . "choise", board 140 x 91 cm.
Sametage Ibrahimoglu Caferov (1946), sign. r.o. a moment of life, canvas 100 x 100 cm.SAMETAGA
Sametage Ibrahimogle Caferoc (1946), sign. r.o. mother and her children, canvas 129 x 99 cm.SAMETAGA
Sametaga Ibrahimoglu Caferov (1946), sign. r.o. friends, canvas 98 x 129 cm.SAMETAGA, IBRAHIMOGLU
VEN VAN DER PAUL (1892-1972), ges. r.o., korenschoven aan zandweg bij boerderij, doek 60 x 80 cm.
Hanko Hans (1923), sign. l.o. "Leda Moderne", board 49 x 32 cm.HANKO HANS (1923), ges. l.o. "Leda
Hanko Hans (1923), sign. l.o. "Leda Moderne", board 49 x 32 cm.HANKO HANS (1923), ges. l.o. "Leda Moderne", board 49 x 32 cm. ...[more]
BROER, ges. r.o., op de vleugel spelen, tekening 23 x 31 cm.
WOLKERS JAN (1925-2007), ges. l.o. zittend naakt, studie tekening 63 x 48 cm. (waterschade)
VOLDERS, FIEN (GEB. 1938), ges. en gedat. 1974 r.o., broertjes aan het knikkeren, aquarel 40 x 57
VOLDERS, FIEN (GEB. 1938), ges. en gedat. 1974 r.o., broertjes aan het knikkeren, aquarel 40 x 57 cm.
PEETERS, JAN (1912-1992), ges. en gedat. 1957 r.o., vrouw met boek op stoel, aquarel 63 x 48 cm.
KLAASSE PIET (1918-2001), ges. r.o. Allegro Appassionato, Orlando kwartet, litho 44 x 58 cm. (glas
KLAASSE PIET (1918-2001), ges. r.o. Allegro Appassionato, Orlando kwartet, litho 44 x 58 cm. (glas defect)
Onbekend, onduid. ges. r.o., Volendam, houtsnede 41 x 30 cm.
OOSTING-BIERUMA JEANNE, sign., Trois Nocturnes, portfolioOOSTING-BIERUMA JEANNE, ges. l.o., Trois
OOSTING-BIERUMA JEANNE, sign., Trois Nocturnes, portfolioOOSTING-BIERUMA JEANNE, ges. l.o., Trois Nocturnes, map ...[more]
198 Los(e)/Seite