- Antique Furniture & Carpets I (249)
- Antique Furniture & Carpets II (224)
- Antique Paintings (246)
- Contemporary Art (272)
- European and Asian Fine Arts (243)
- European Fine Arts (182)
- Jewellery, Watches, Silver (281)
- Modern and Design furniture, Fine Arts (370)
- Modern Art (198)
- Tribal Art (29)
- Furniture (742)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (533)
- Collectables (247)
- Jewellery (187)
- Asian Art (107)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (15)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
2295 Los(e)/Seite
Bruinlederen hoefvormige clubfauteuil.
Kastanjehouten bureau met schuine schrijfklep en paneeldeur, spanje 18e eeuw, h. 110, br. 96, d.
Kastanjehouten bureau met schuine schrijfklep en paneeldeur, spanje 18e eeuw, h. 110, br. 96, d. 38 cm.
Eiken schrijfbureau met schuine schrijfklep en 3 laden, Engeland 19e eeuw, h. 105, br. 106, d. 47
Eiken schrijfbureau met schuine schrijfklep en 3 laden, Engeland 19e eeuw, h. 105, br. 106, d. 47 cm.
Oak secretairy with 4 draers decoraten with bronze, 18th century, h. 107, w. 100, d. 53 cm.Eiken
Kastanjehouten kakstoel met opengewerkte spijlen rug, Spanje 18e eeuw.
Walnut tabernakel topbureau with one door and 11 drawers, Germany 18th centuryNoten bureau met
A carpet, Kashan, 416 x 288 cm.Tapijt, Kashan, 416 x 288 cm. ...[more]
Ibach dubbel kruissnarige salonvleugel in zwartlak kast, ca. 1930, h. 95, br. 150, d. 140 cm.
Zwart gepolitoerde pianokruk geborduurde zitting, ca. 1900.
Zwart gepolitoerde pianokruk jutte zak zitting, ca. 1900.
Mahonie haardscherm met geborduurde decoratie van zeilschip, h. 86 cm.
Oeil de boeuf wall clock with email cartouches en chinees decor, France ca. 1880.Oeil de boeuf
Oeil de Boeuf klok in gezwart houten met parelmoer ingelegde kast, Frankrijk ca. 1880, h. 63, br. 49
Oeil de Boeuf klok in gezwart houten met parelmoer ingelegde kast, Frankrijk ca. 1880, h. 63, br. 49 cm.
Stel wit/grijs marmeren sier obelisken, h. 104 cm. (defecten)
Kastanjehouten kist met gestoken ruitfront en ijzeren slotplaat en schanieren, Spanje 17/18e eeuw,
Kastanjehouten kist met gestoken ruitfront en ijzeren slotplaat en schanieren, Spanje 17/18e eeuw, h. 85, br. 178, d. 59 cm.
Houten gestoken sculptuur van indiaan met hert en hond, h. 190 cm.
Stel bronzen sculpturen met verlichting gedragen door Moorse man en vrouw, h. 153 cm.
Friese staartklok met latoenkoperen wijzerplaat met afbeelding van vrouwe Fortuna in eiken kast, 19e
Friese staartklok met latoenkoperen wijzerplaat met afbeelding van vrouwe Fortuna in eiken kast, 19e eeuw.(1 vleugel van engel missend)
Noten Barok Drentse pastoor/notaris kast met rechte kap, 2 paneeldeuren, een lade op bolpoten,
Noten Barok Drentse pastoor/notaris kast met rechte kap, 2 paneeldeuren, een lade op bolpoten, Holland ca. 1700, h. 193, br. 190, d. 70 cm.
Gronginer long tale clock, ca. 1840 l. 203 cm.Groninger staartklok, met maan- en datumaanduiding,
Eiken Louis XVI kabinet bekroond met timpaan waarin gestoken strikmotieven en bladeren, waaronder
Eiken white-wash partner-desk met zwartleer ingelegd blad, 10 laden en 2 paneeldeuren, h. 75, br.
Eiken white-wash partner-desk met zwartleer ingelegd blad, 10 laden en 2 paneeldeuren, h. 75, br. 180, d. 80 cm.
Pair of 2 oak chairsStel eiken stoelen met leren zitting afgezet met nagels, 18e eeuw ...[more]
Elm wood chair decrated with animals, ChinaOlmenhouten armstoel met gestoken dierenfiguur in
Elm wood chair decrated with animals, ChinaOlmenhouten armstoel met gestoken dierenfiguur in leuning, China. ...[more]
Olmenhouten armstoel met gestoken dierenfiguur in leuning, China.
bronze and cloisonné floor lamp, ca 1900.Bronzen cloisonne staande schemerlamp, China ca. 1900, h.
bronze and cloisonné floor lamp, ca 1900.Bronzen cloisonne staande schemerlamp, China ca. 1900, h. 180 cm. ...[more]
Wooden chinese chair with marble and mother of pearl inlay, China 20th century. (marble restored)
Houten opiumtafel op gestoken poten, h. 50, br. 250, d. 125 cm.
Tabriz carpet 390 x 287 cm.Tapijt, Tabriz 390 x 287 cm. ...[more]
Teakhouten planterstoel met beenleuningen en rieten zitting, Indonesie.
Wooden decorated blanket box, India 20th century, h. 75, l. 126, w. 48 cm.Deels beschilderd houten
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat, loden ornamenten en houten beschilderde stoel met
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat, loden ornamenten en houten beschilderde stoel met zeemeerminnen, 18e eeuw.
Houten wandklok met parelmoer ingelegd en metalen wijzerplaat, eind 19e eeuw, 58 x 45 cm. (geen
Houten wandklok met parelmoer ingelegd en metalen wijzerplaat, eind 19e eeuw, 58 x 45 cm. (geen sleutel)
Eiken Burgemeestersklok met beschilderde wijzerplaat en beschilderd decor van de 4 jaargetijden in kap, ca. 1850, h. 140 cm. (3 gewichten)
Friese staartklok in roodlak kast met beschilderde polychroom wijzerplaat afgezet met de 4 jaargetijden, h. 150 cm.
Eiken "piratenkist" met bolle deksel en smeedijzeren steunen en slotplaat, Duitsland ca. 1750, h.
Eiken "piratenkist" met bolle deksel en smeedijzeren steunen en slotplaat, Duitsland ca. 1750, h. 90, br. 122, d. 63 cm.
Hinoki Cypres zwartlak kast met 4 laden en trekkers, Japan Taisho-periode ca. 1920, h. 99, br. 38,
Stel houten armstoelen met gestoken rugleuning, China 20e eeuw.
Eiken vitrinekast met opstand waarin 2 glazen deuren, onderkast met 3 laden en 3 paneeldeuren,
Eiken vitrinekast met opstand waarin 2 glazen deuren, onderkast met 3 laden en 3 paneeldeuren, Duitsland ca. 1820, h. 222, br. 158, d. 56 cm.
Teakhouten bureau met ijzeren nagels in blad en 2 laden op gedraaide poten, Indonesie, h. 77, br.
Teakhouten bureau met ijzeren nagels in blad en 2 laden op gedraaide poten, Indonesie, h. 77, br. 150, d. 85 cm.
Zwartlak dames fauteuil bekleed met zwart leer, en zebra print waarop achterzijde: "Queen", fabrikant : Baxter
Zwartlak heren fauteuil bekleed met zwart leer met zebra print en op achterzijde: "King", fabrikant:
Zwartlak heren fauteuil bekleed met zwart leer met zebra print en op achterzijde: "King", fabrikant: Baxter
Sparta carpet 410 x 282 cm.Tapijt, antieke Sparta 410 x 282 cm. ...[more]
Kastanjehouten "kerk" bank, vermoedelijk Spanje 18e eeuw, h. 50, br. 300, d. 30 cm.
Oak blanket chest with carved frieze and 2 panels with fabulous creatures, Germany 18th century,
Iepenhouten armstoel met opengewerkte rugleuning, 18e eeuw.
Mahogany Biedemeier writing desk, with 1 drawer, valve with leather and which behind interior, 2
Eiken kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren en 3 laden, Holland 19e eeuw, h. 186, br. 128, d. 51
Eiken kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren en 3 laden, Holland 19e eeuw, h. 186, br. 128, d. 51 cm.
Mahonie secretaire a abattant met lade, interieur met 6 laadjes en paneeldeurtje, schrijfklep en 2
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, stoel met polychroom beschilderde
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, stoel met polychroom beschilderde zeemeerminnen, h. h. 80 cm.
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, ges. en gedat. achterzijde voorplaat, van Dongen
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat, loden ornamenten op een polychroom beschilderde stoel
Red laquer cabinet with polychrome front decorated with dragons, China, h. 46 w. 81 d. 37 cm.Roodlak
Eiken Mechelse buffetkast, opstand met 3 rijkgestoken deuren, onderkast met 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 235, br. 140, d. 52 cm. (kuif los)
2295 Los(e)/Seite