- Furniture (742)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (533)
- Collectables (247)
- Jewellery (187)
- Asian Art (107)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (15)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
2295 Los(e)/Seite
Notenhouten stoof met opengewerkt deurtje en bronzen hengsel, circa 1800
Wooden Gothic-style console, 19th century.Houten polychroom Gotische-stijl wandconsole met blad en
Stel gegoten wandconsole's met acanthusblad, h. 24 cm. (beschadigd)
Wedgewood Patrician service, England 1927-1986Uitgebreid Wedgewood "Patrician" servies met o.a. dien
Lot van 2 porseleinen cachepots en 2 sierborden, gemerkt Limoges, deels roodporseleinen siervaas met
Bronzen Sevres-style clock, end of the 19th century, h. 43 cm.Bronzen Louis XVI-stijl pendule
Rood koperen kookbak, 19e eeuw
Rood koperen champagne koeler/ cachepo met 2 grepen, eind 19e eeuw, h. 31, diam. 35 cm.
Gipsen sculptuur van Christus, h. 55 cm. (defecten)
Sandstone sculpture of a angel on basement, presumably Italy end of the 18th century, h. 54 cm.
Bronzen sculptuur van Maria met kroon, h. 26 cm.
Lot of 52 Beatrix Potter Beswick porcelain figurines, Peter Rabbit, Mr. Jackson and Pickles. (2x
Zwartgelakt houten Willem III dienblad met rozenhouten ingelegd motief en rand, 19e eeuw, 61 x 47
Zwartgelakt houten Willem III dienblad met rozenhouten ingelegd motief en rand, 19e eeuw, 61 x 47 cm.
Lot of 19 Herend porcelain, hand-painted, w.o. flowerpots and dishes, Hungary.Lot van 19 Herend
Reisapotheek, Engels begin 20e eeuw met 7 flesjes en weegschaal met gewichten. De kist verkeerd in
Bronzen vijzel met relief in fries, 18e eeuw, h. 15, diam. 17 cm. (overgeschilderd)
Lot of 2 porcelain Zwiebelmuster teapots and a chocolate kettle (chip and defect), speudo mark "
Lot van 4 steengoed Keulse conservenpotten, h. 42, 40, 38, 27 cm. (1 pot met schilfer en 2 potten
Lot van 4 steengoed Keulse conservenpotten, h. 42, 40, 38, 27 cm. (1 pot met schilfer en 2 potten het haarlijn) en 2 kruiken, h. 41 en 35 cm.
Steengoed geglazuurde kruik met greep en genummerd 4, Duitsland 19e eeuw, h. 42 cm. (randschilfer)
Verzilverde cloche met relief van guirlandes, bloemen en strikken, h. 30, br. 46, d. 35 cm.
Lot van een verzilverde broodmand, 2 cloche's, tazza en 2 theebusen
Lot van een verzilverde cloche met fazanten kop en staart, h. 21, br. 57, d. 25 cm. en 2 tafelstukken als fazanten.
Stel porseleinen siervazen met decor van haan en kippen op bronzen voet en grepen, h. 46 cm.
Uitgebreid glasservies gemerkt Peill, model Alexa, Duitsland 70-er jaren.
Pair of crystal wine jugs, h. 28 cm.Stel kristallen waterkannen met olijfslijpsel, h. 28 cm.
Pair of crystal wine jugs, h. 28 cm.Stel kristallen waterkannen met olijfslijpsel, h. 28 cm. ...[more]
Stel zamak sculpturen van vrouwen en manfiguur op adelaar op marmeren basement, ca. 1900, h. 62 cm.
48 delen Wedgewood of Etruria and Barlaston servies, Engeland ca. 1920-1940, w.o. 2 vazen, borden en
48 delen Wedgewood of Etruria and Barlaston servies, Engeland ca. 1920-1940, w.o. 2 vazen, borden en sauskom.
Houten Oostenrijkse rijschaaf voor 2 personen, 18e eeuw, l. 118 cm.
a lot of ca. 230 porcelain Fustenberg service, model Lottine.230 delen Furstenberg servies, model
7 Piece lemonade set consisting of 1 jug and 6 glasses, h. 28 cm.7 Delige limonade set bestaande uit
7 Piece lemonade set consisting of 1 jug and 6 glasses, h. 28 cm.7 Delige limonade set bestaande uit 1 schenkkan en 6 glazen, h.28 cm. ...[more]
Pendule bekroond militair met hond bij kampvuur, eind 19e eeuw, h. 47 cm.
Crystal pique de fleur, h. 42 cm. diam 34 cm.Kristallen pique de fleur, h. 42 cm. diam. 34 cm.
Crystal pique de fleur, h. 42 cm. diam 34 cm.Kristallen pique de fleur, h. 42 cm. diam. 34 cm. ...[more]
Lot van 2 Biedermeier ovale dienbladen met koperen banden, 19e eeuw.
Viool met strijkstok in koffer
Altviool in koffer met strijkstok
Viool in koffer met strijkstok
Viool in koffer met strijkstok, zie etiket binnenin
National register kassa op eiken voet met 4 houten geldladen, nummer 1119123/572 X-4L, h. 76, br.
National register kassa op eiken voet met 4 houten geldladen, nummer 1119123/572 X-4L, h. 76, br. 80, d. 54 cm. ca. 1900 op messing onderstel.
Glass painting of biblical representation of a man with lion, 19th century, 36 x 44 cm.Achter glas
Bronze sculpture of "Baigneuse", after Etienne-Maurice Falconet (1716-1791), h. 45 cm.Bronzen
Bronze sculpture of 3 putto on marble basement, h. 42 cm.Bronzen sculptuur van 3 dansende en
Lot van 2 scheepsmodellen van 2 masters
Houten scheepsmodel "Engel Janzn. Noorwijk", l. 152 cm. op schragenvoet.
Houten modelschip van galjoen naar 17e eeuws voorbeeld, h. 93, br. 100, d. 20 cm.
Lot van 2 roodkoperen scheepslampen, w.o. Toplicht, h. 55 cm. ca. 1940/1950.
Houten scheepsmodel van bomschuit "N.W. 28/ De Vrouw Neeltje Noorwijk aan zee", l. 139 cm. op
Houten scheepsmodel van bomschuit "N.W. 28/ De Vrouw Neeltje Noorwijk aan zee", l. 139 cm. op schragenvoet.
Houten scheepsmodel van bomschuit "K.W. 127", l. 165 cm. op schragenvoet.
Barometer in eiken kast, Engeland ca, 1920, h. 87 cm.
Hardhouten sculptuur van paard met gestoken sfinxen en dierenmaskers, Indonesie, h. 164, br. 150, d.
Hardhouten sculptuur van paard met gestoken sfinxen en dierenmaskers, Indonesie, h. 164, br. 150, d. 35 cm. (staart defect)
Houten gestoken sculptuur van clown, gemono. E.R., h. 50 cm.
Zamak 3 lichts tafellamp met vissende jongen met schoen aan de haak, ca. 1950, h. 74 cm.
Set of 6 chrystal red winglasses and 6 chrystal white wineglasses, h. 25 cm. en 22 cm.Set van 6
Stel kristallen gembercoupe's met ruitslijpsel op vierkanten voet, 19e eeuw, h. 38 cm. (randschilfertjes)
Polychroom houten dienblad met beschilderd decor van vogels in landschap, 56 x 42 cm.
Set of 3 gold coloured metal birdcages, h. 32 cm.Set van 3 goudkleurige metalen kooien, h. 32 cm.
Set of 3 gold coloured metal birdcages, h. 32 cm.Set van 3 goudkleurige metalen kooien, h. 32 cm. ...[more]
Deels ijzeren kolenbak met witgelakte deksel.
Lot van een bronzen 4-lichts kandelaar, h. 62 cm. en een zamak 5-lichts kandelaar gedragen door
Lot van een bronzen 4-lichts kandelaar, h. 62 cm. en een zamak 5-lichts kandelaar gedragen door vaas, h. 70 cm.
Bronzen 6-lichts tafellamp gedragen door jongen met toorts op ronde voet met guirlandes, h. 90 cm.
Oak candlestick holder, h. 104 cm.Kapitale eikenhouten 1-lichts kandelaar, h. 104 cm. ...[more]
2295 Los(e)/Seite