- Furniture (742)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (533)
- Collectables (247)
- Jewellery (187)
- Asian Art (107)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (15)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
2295 Los(e)/Seite
Stel houten beschilderde engelen, 20e eeuw, l. 40 cm.
Albasten Art Deco buste van pierrot op marmeren voet, ges. A. Gentili, h. 24 cm.
Stel witgeschilderde console's met gestoken zeemonster en fruit, h. 48 cm.
Wooden and copper flintlock musket, and of the 19th century, l. 140 cm.Houten geweer met koperen
Concrete sculpture of Marie Antoinette, h. 148 cm.Betonnen sculptuur van Marie Antoinette op
Concrete sculpture of Marie Antoinette, h. 148 cm.Betonnen sculptuur van Marie Antoinette op gipsen piedestal, h. 148 cm. ...[more]
31 parts porcelain tableware with decor of birds en fruit, Frankrijk31 delen porseleinen servies met
Deels bronzen bouillote tafellamp met groene kap, h. 55 cm.
Set of gilded wooden birds with mirror decoration, Birma 20th century, h. 24 cm.Stel verguld
Stel glas in lood ramen, 57 x 84 cm.
Ottman Turkisch gilt thread embroidered, 19th century, 92 x 92 cm.Ottoman Turkse goud-draad
Green marble piedestalles, h. 98 cm.Groen marmeren piedestal, h. 98 cm. ...[more]
Porseleinen Wedgwood servies, model green leaf (Queen's shape), uitgebracht tussen 1949-1957.
Gepatineerd bronzen sculptuur van bollensteker met mand, beeldhouwer Jos van Ierschot, h. 79, br.
Gepatineerd bronzen sculptuur van bollensteker met mand, beeldhouwer Jos van Ierschot, h. 79, br. 95, d. 50 cm.
Bronzen sculptuur van visserman met haringkuip, beeldhouwer Jan Dekker, h. 195, br. 80, d. 110
Bronzen sculptuur van visserman met haringkuip, beeldhouwer Jan Dekker, h. 195, br. 80, d. 110 cm. (kostenraming van kunstenaar aanwezig)
Stel hardstenen voederbakken, h. 28 br. 53 d. 49 cm.
Betonnen tuinbeeld als beer, h. 85 cm.
Gietijzeren tuinsculptuur van Venus, h. 83 cm. (gebroken)
Stel ijzeren tuin plantenbakken met relief van bloemen, h. 37, diam. 44 cm.
A Victorian cast iron umbrella stand, England 19th century, h. 68, br. 54, d. 26 cm.Gietijzeren
Stel gietijzeren tuinvazen, h. 44 cm.
Gietijeren staande kapstok met 7 haken en parapluhouder, 19e eeuw, h. 195, br. 70, d. 37 cm.
Hardstenen hoek elementen gedecoreerd met engelen met trompetten, h. 87 cm.
Porseleinen schaal met decor van kippen en kuikens in landschap, "gedat. 1759", 20e eeuw, h. 17,
Porseleinen schaal met decor van kippen en kuikens in landschap, "gedat. 1759", 20e eeuw, h. 17, diam. 36 cm.
Stel blikken koets lantaarns met deels goudverf, h. 55 cm.
Polychroom globe op houten voet, fabrikaat Scan-Globe Denmark 1992 h.40 cm.
Lot van 2 ijzeren stokbalans weegschalen met gewicht, eind 19e eeuw.
Lot van 3 roodkoperen poffertjes pannen, 19e eeuw, diam. ca. 40 cm.
Lot van een kerfsnee mangelplank (naar antiek voorbeeld), 2 gestoken ornamenten met bloemen,
Lot van 2 ijzeren stokbalans weegschalen met koperen schalen, eind 19e eeuw.
Lot van 2 roodkoperen broodbakken, 19e eeuw
Cast bronze mortar decorated with relief decor devil's heads and equipped with handles in the form
Deels koperen lantaarnklok met een wijzer en belmechaniek, Engeland, slinger en gewicht, h. 36
Deels koperen lantaarnklok met een wijzer en belmechaniek, Engeland, slinger en gewicht, h. 36 cm. (naar antiek voorbeeld)
Lot roodkoperen aker met hengel, koperen braadslee, kookpot met 2 hengsels, poffertjespan en 2
Lot roodkoperen aker met hengel, koperen braadslee, kookpot met 2 hengsels, poffertjespan en 2 maatbekers, 19e eeuw. en 4 cloches.
Koperen met ijzeren brieven weegschaal met emaillen wijzerplaat, h. 37 cm.
Stel aardewerk dekselvazen, Delftblauw- met polychroom ajour versiering en medaillons waarin
Diverse documenten met lakzegels in lijst, ca. 1825, 40 x 45 cm.
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. franse kinderboeken rond 1900
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. De Pruik van Cassander, Histoire de Kiri et Kikou en G.B.
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. De Pruik van Cassander, Histoire de Kiri et Kikou en G.B. van Goor Zonen, ca. 1912
Lot van 19 boeken, Oeuvres Completes Caricatures Rodolphe Töpffer, div. jaargangen
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. Three Little Kittens, Thomas Nelson and Sons, 1860, Histoire
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. Het Kinderhoekje, London, Augener Ltd., [1915], Pierrot's
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. RABIER, B. Les images en musique Paris, Maurice Vieu et Jane
Uitgebreid lot div. kinderboeken w.o. div. boeken illustrated by Rie Cramer, CRANE, T. & HOUGHTON,
Lot div. oude boeken w.o. Biblia, door Abraham Wolfgang en de weduwe van Dirk Boom anno 1690, MARCA,
Geelkoperen gehamerde schaal op 3 pootjes, h. 21, diam. 43 cm.
Pair of 2 sculputers of dogs, h. 40 cm.Stel zandstenen sculpturen van honden, h. 40 cm. ...[more]
Lot van div. oude boeken w.o. Defense de La Chronologie Fondee Sur Les Monumens de L'Histoire
English sextant with fittings, marked 'Hezzanith' published by Heath and Co. around 1900, in
Bronzen buste van dame gemonteerd op marmeren voet, h.37 cm.
2295 Los(e)/Seite