- Furniture (742)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (533)
- Collectables (247)
- Jewellery (187)
- Asian Art (107)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (15)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
2295 Los(e)/Seite
Teak wood colonial cest with brass, Indonesia, 19th century.Koloniale djatihouten compagnie kist met
Butlerspiegel in goudlaklijst versierd met bollen, diam. 42 cm.
Butlerspiegel in goudlak lijst met bol glas, diam. 45 cm.
Ovale spiegel in goudlak lijst bekroond met schelp en bloemmotieven, eind 19e eeuw, 87 x 60 cm. (
Ovale spiegel in goudlak lijst bekroond met schelp en bloemmotieven, eind 19e eeuw, 87 x 60 cm. (defecten)
Geslepen spiegel in goudlak lijst, 91 x 117 cm.
Unknown, unsigned 19th century farmer with horse and cart at farm, showpiece in Louis XV-style frame
Mirror in gold laquer frame, 19th century, 180 x 100 cm.Spiegel in goudlak lijst bekroond met
Antique mirror in gold frame decorated with bird in crest flanked by a set of urns, h.162, width
Mirror in gold lacquer frame, late 19th century, h. 141, w. 72 cm.Rechthoekige 2 delige spiegel in
Geslepen spiegel in (faux turtles) celluloid lijst, 72 x 57 cm.
Damspiegel in Empire-stijl lijst bekroond met strijdwagen, 20e eeuw, 162 x 48 cm.
Ovale spiegel in goudlak lijst, 78 x 68 cm.
Goudlak houten Louis XV-stijl console op gebogen poten, h. 80, br. 87, d. 35 cm.
Wooden Louis XV-style console with lion's head on curved legs connected by lines with black marble
Mirror in oak carved frame, 19th century, 212 x 113 cm.Kapitale schouwspiegel gevat in eiken
Cut mirror in black and gold lacquer frame, 140 x 80 cm.Geslepen spiegel in zwart en goudlak
Cut mirror in black and gold lacquer frame, 140 x 80 cm.Geslepen spiegel in zwart en goudlak lijst, 140 x 80 cm. ...[more]
Deels beschilderde Louis XV console met wit marmeren blad, 18e eeuw h. 84, br. 123 en d. 47 cm.
Edwardian corner etagere with mirrors en glassdoor.Gepolitoerde Edwardiaanse hoek etagere kast,
Zwartgepolitoerde Napoleon III tafeltje met deels glazen blad en etage, 19e eeuw, h. 60, br. 47,
Zwartgepolitoerde Napoleon III tafeltje met deels glazen blad en etage, 19e eeuw, h. 60, br. 47, d. 34 cm.
Mirror in mahogany frame, h. 96, w. 76 cm.Spiegel in deels noten Biedermeier lijst, h. 96, br. 76
Mirror in mahogany frame, h. 96, w. 76 cm.Spiegel in deels noten Biedermeier lijst, h. 96, br. 76 cm. ...[more]
Single curved root nut veneered flap secretaire, Dutch 18th century h.106, br.127 and d.57 cm.
Kersenhouten secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter interieur met 9 laadjes, 19e eeuw,
Kersenhouten secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter interieur met 9 laadjes, 19e eeuw, h. 170, br. 105, d. 60 cm.
Mahogany corner cabinet with glass door and 2 paneldoors, 19th century, h. 190 w. 69 d. 48 cm.
Mahonie Biedermeier linnenkast met gestoken kuif, 2 paneeldeuren en lade, 19e eeuw, h.
Mahonie buffetkast met opstand waarin 2 paneeldeuren, waaronder, 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 198
Mahonie buffetkast met opstand waarin 2 paneeldeuren, waaronder, 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 198 br. 132 d. 57 cm.
Noten Mechelse-stijl buffet, opstand met etagere en kuif, marmeren blad, 2 laden en 2 gestoken
Mirror in oak frame with carved mask and leaves, ca. 1910 (mirror of later age), 146 x 93 cm.Spiegel
Mahogany bookcase with 2 partly glass doors flanked by pilasters, 19th century, h. 182, w. 120, d.
Mahogany Victiaan commode, England ca. 1880.Mahonie Victoriaanse commode met 5 laden, Engeland ca.
Mahogany Victiaan commode, England ca. 1880.Mahonie Victoriaanse commode met 5 laden, Engeland ca. 1880, h. 120, br. 123, d. 56 cm. ...[more]
Mahonie vouwstoel met zwart lederen bekleding.
Mahonie Biedermeier hoekkast met paneeldeur, h. 107, br. 98, d. 69 cm.
Mahonie Biedermeier voltaire met groen velourse bekleding, 19e eeuw.
Serie van 4 stoelen met groen velour bekleed.
Mahonie tafel met geschulpte bladrand, gedraaide poot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw. h. 75, br.
Mahonie tafel met geschulpte bladrand, gedraaide poot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw. h. 75, br. 125, d. 100 cm.
Kersenhouten sidetable met 2 laden en etage, h. 80, br. 130, d. 36 cm.
Keshan carpet 361 x 259 cm.Tapijt, Keshan 361 x 259 cm. ...[more]
Kerman carpet 240 x 150 cm.Tapijt, Kerman 240 x 150 cm. ...[more]
Tapijt, Bachtiar 302 x 196 cm.
Serie van 4 eiken stoelen met gestreepte bekleding, w.o. 2 armfauteuils.
Noten boekenkast met 2 glazen deuren geflankeerd door zuilen, en 2 laden, Frankrijk eind 19e eeuw,
Noten boekenkast met 2 glazen deuren geflankeerd door zuilen, en 2 laden, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 223, br. 157, d. 64 cm.
Mahonie Victoriaanse kabinet met 2 paneeldeuren en 4 laden, Engeland ca. 1880, h. 225, br. 122, d.
Mahonie Victoriaanse kabinet met 2 paneeldeuren en 4 laden, Engeland ca. 1880, h. 225, br. 122, d. 55 cm.
Eiken oorfauteuil met geschoren velourse bekleding op klauwpoten, Engeland.
Eiken armstoel met gestoken kuif en stoffen bekleding.
Tapestry, in The Lady with the Unicorn, 20th centuryGeweven wandkleed, zgn. Gobelin met afbeelding
Noten bank met geschoren velourse bekleding en met bandintarsia ingelegd, h. 92, br. 180, d. 66 cm.
Pinewood black lacquer painted cabinet with 2 panel doors with decor of flowers in vase, Austria ca.
Stel eiken Renaissance-stijl armstoelen met bordeaux rode bekleding.
Serie van 6 eiken stoelen met bruinskai bekleed en een uitschuiftafel op gedraaide poten verbonden
Serie van 6 eiken stoelen met bruinskai bekleed en een uitschuiftafel op gedraaide poten verbonden door regels, h. 76, br. 120, d. 90 cm.
Eiken vossenkop tafel op gestoken bloempoot uitlopend in 4 sprant, eind 19e eeuw, h. 76, br. 130, d.
Eiken vossenkop tafel op gestoken bloempoot uitlopend in 4 sprant, eind 19e eeuw, h. 76, br. 130, d. 115 cm.
Eiken bijzettafel met kerfsnee blad op 4 gedraaide poten verbonden door regels, ca. 1920, h. 75, br.
Eiken bijzettafel met kerfsnee blad op 4 gedraaide poten verbonden door regels, ca. 1920, h. 75, br. 75 cm.
Eiken Art Deco nachtkastje met openslaande klepdeur en coromandel ornamenten, ca. 1920, h. 70, br.
Eiken Art Deco nachtkastje met openslaande klepdeur en coromandel ornamenten, ca. 1920, h. 70, br. 51, d. 35 cm.
Noten tafel met ingelegd blad van bloemen op bloempoot uitlopend in 4-sprant, h. 78, diam. 140 cm.
Salontafel met bruinleer omtrokken blad, Peru, h. 44, br. 140, d. 60 cm. in de stijl van Angel
Salontafel met bruinleer omtrokken blad, Peru, h. 44, br. 140, d. 60 cm. in de stijl van Angel Pazmino.
India Kashmir carpet 320 x 245 cm.Tapijt, India Kashmir 320 x 245 cm. ...[more]
J. More schoolklok in zwartlak kast, Leeds, ca. 1900, diam . 38 cm.
J. More schoolklok in zwartlak kast, Leeds, ca. 1900, diam . 42 cm.
2295 Los(e)/Seite