Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 2001-2281)

  • (Lose: 1701-1970)

  • (Lose: 3001-3242)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 501-867)

  • (Lose: 1-249)

  • (Lose: 250-473)

  • (Lose: 2501-2669+2670f)

  • (Lose: 1501-1698)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

2295 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 2295 Los(e)

Eiken Barok-stijl kussenkast met 2 paneeldeuren en 2 laden op bolpoten, 20e eeuw, h. 190, br. 180, d. 65 cm. (fineer met defecten)

Frisian tail clock in oak case with painted dial, 19th century.Friese staartklok in eiken kast met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw. ...[more]

Noten ledikant met brons beslag en biesintarsia, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 147, br. 205, d. 146 cm. hierbij een ijzeren spiraal 187 x 136 cm.

Mir carpet 350 x 250 cm.Tapijt, Mir 350 x 250 cm. ...[more]

Eiken Barok-stijl kussenkast met rechte kap, 2 palissanderhouten paneeldeuren en 2 laden op bolpoten, 20e eeuw, h. 190, br. 195, d. 70 cm.

White painted chest of drawers with 4 drawers, h. 95, w.77, d. 40 cm.Witgeschilderde commode met 4 laden, h. 95, br. 77, d. 40 cm. ...[more]

Mahonie Victoriaanse commode met 5 diverse laden en geflankeerd door 2 gestoken pilaren, Engeland ca. 1880, h. 128, br. 104, d. 50 cm.

Mahogany table with 2 drawers, h. 76, w. 111 (50), l. 156 cm.Mahonie hangoortafel met 2 laden, h.76, br. 111 (50), l. 156 cm. ...[more]

Mahogany deskMahonie gefineerd klepsecretaire, met 4 laden, en klep waarachter vakverdeling, samengesteld, h. 141 br. 67 d. 41 cm. ...[more]

  • 2295 Los(e)