- Furniture (742)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (533)
- Collectables (247)
- Jewellery (187)
- Asian Art (107)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (15)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
2295 Los(e)/Seite
a pair of jars with lid and decor of the immortals, China 20th century, h. 19 cm.Stel porseleinen
Lot divers chinees, w.o. kandelaars en sculpturen.
Lot divers chinees, w.o. vazen en borden
KORIUSAI, ISODA (1720-1784), ges. met karaktertekens, 'moederweelde', houtsnede 36 x 23 cm.
Kawase Bunjiro Hasui (1883-1957) regen op Shinagawa, houtsnede 36 x 26 cm.
Lot van een snijwerk met landarbeiders en karbouw, 40 x 48 cm. (defecten) en een rijkgestoken
Lot van een snijwerk met landarbeiders en karbouw, 40 x 48 cm. (defecten) en een rijkgestoken spiegel bekroond met Barong, 60 x 35 cm. Indonesie
HOKKEI, TOTOYA (1781-1850), boek, prent 21 x 19 cm.
a porcelain Jiajing-style octagonal covered box, China 20th century, diam. 28 cm.Porseleinen
Verzilverde sierplaquette met religieuze voorstelling, India 111,5 x 92,5 cm.
Lot div. Chinees porselein, 18e en 19e eeuw, beschadigd
Jadeiet sculptuur van 2 vogels op boomstronk, China 20e eeuw, h. 21 cm.
Jadeiet roofvogel op bloesemboom, China 20e eeuw, h. 15 cm.
A very fine silk embroidery of fighting cocks, Japan end of the 19th century, 50 x 140 cm.Zijden
Porcelain Qianlong dish, China 18th century, diam. 23 cm. (hairline and chips), hereby a dish,
2295 Los(e)/Seite