- Furniture (742)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (533)
- Collectables (247)
- Jewellery (187)
- Asian Art (107)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (15)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
2295 Los(e)/Seite
Wortelnoten Louis XV/XVI cilinderbureau met kwartronde klep en uittrekbaar schrijfblad, interieur
Mahoganie Biedemeier couch, decorated with carve flowers, 19th centuryMahonie Biedermeier canape,
Mahonie Empire tafel met zwart marmeren blad op 6-hoekige zuilpoot op klauwpoten, 19e eeuw, h. 75,
Mahonie Empire tafel met zwart marmeren blad op 6-hoekige zuilpoot op klauwpoten, 19e eeuw, h. 75, diam. 98 cm.
Gilded Louis XVI-stijl fauteuil.Vergulde Louis XVI-stijl armfauteuil met damast bekleed ...[more]
Mahonie commode met 2 laden en brons beslag, h. 79, br. 78, d. 56 cm.
Napoleon III Planter Jardiniere table with porcelain lid (porcelain broken), 19th century.Zwartlak
Walnut Louis XVI style chest of drawers with inlays of flowers and band intarsia, 2 drawers and 2
Venetiaanse kristallen hangkroon met 6 armen, bloemen en bladeren.
24 lichts bronzen hangkroon met glazen pegels
Kerman carpet 420 x 300 cm.Tapijt, Kerman 420 x 300 cm. ...[more]
Mahogany Empire trumeau with marble top, 19th century, h. 83 w. 84 d. 45 cm.Mahonie Empire trumeau
Bruinlederen oorfauteuil afgezet met koperen siernagels.
Mahonie Louis XVI-stijl tafel met marmeren blad, 76, diam. 88 cm.
MAhogany commode with 4 drawers, 1 drawer adjusted, 19th century, h. 80, w. 124, d. 53 cm.Mahonie
Mahogany Empire sofa with green velvet, 19th centuryMahonie Empire bank met snijwerk van zwanen en
Mahogany Empire sofa with green velvet, 19th centuryMahonie Empire bank met snijwerk van zwanen en bekleed met groen velours, 19e eeuw ...[more]
a set of 4 Victorian-style balloon chairsSerie van 4 Victoriaan-stijl stoelen met ballon rugleuning en groen velourse zitting. ...[more]
Mahonie Empire bank met beige velours, de leuningen in de vorm van vleugels en rustend op klauwpoten, ca. 1820, h. 101, b. 175 cm
Armfauteuil bekleed met bruin leer
Tabouret met klepdeksel bekleed met bruin leer
Mahonie Empire-stijl bijzettafel op harppoot, 20e eeuw, h. 70, br. 53, d. 40 cm.
Keshan carpet 352 x 250 cm.Tapijt, Keshan 352 x 250 cm. ...[more]
Mahogany dresser with 3 drawes en 2 doors, 19th century.Mahonie dressoir met opstand, 3 laden en 2
Vincente Llinares Faventia-Barcelona "straat" piano, met draaimechaniek en 6 melodieen, ca. 1900, h.
A carpet, Esfahan, 425 x 302 cm.Tapijt, Esfahan, 425 x 302 cm. ...[more]
a set of 10 Hepplewhite-stijl armchairs.Serie van 10 mahonie Hepplewhith-stijl stoelen met diverse
Oak Renaissance buffet with 5 doors and two drawers, decorated with carvings, Dutch about 1800, h
Mahogany Edwardian bookcase, England ca. 1900.Mahonie Edwardiaanse boekenkast met 2 vitrinedeuren en
Kashan carpet 268 x 194 cm.Tapijt, Kashan 268 x 194 cm. ...[more]
Mahonie ronde flap aan de wand, 19e eeuw, h. 68, diam. 104 cm.
Vitrine cabinet with glass doors, 3 drawers, h. 203 w. 137 d. 33 cm.Wortel gefineerde vitrinekast
walnut Louis XV single curved chest of drawers with 4 drawers, ca. 1740/1760, h. 84, br. 81, d. 50
Oak Empire chest of drawers with 3 drawers flanked by pilasters, 19th century, h. 90, w. 97, d. 52
Partly walnut porcelain cabinet, with glass door, 2 drawers, h. 211 w. 119 d. 40 cm.Wortelnoten
Bronzen sculptuur van "Napoleon III in Italie", h. 52 cm., op houten gemarmerde piedestal, h. 90
Bronzen sculptuur van "Napoleon III in Italie", h. 52 cm., op houten gemarmerde piedestal, h. 90 cm.
Zwart gepolitoerde Willen III speeltafel op spinnenkop poot uitlopend in 4 sprant, Holland 1880,
Zwart gepolitoerde Willen III speeltafel op spinnenkop poot uitlopend in 4 sprant, Holland 1880, h. 76, br. 85, 43 cm. (vilt ontbreekt)
Bronzen 6-lichts gepende kaarsen kroon.
Mahonie hangoortafel met 2 laden en 2 zijbladen op harppoten, h. 76, br. 90, d. 55 cm.
Oak oval table with 1 drawer, 18th century, h. 79 w. 128 d. 79 cm.Eiken ovale tafel met 1 laden,
Eiken linnenkast met 2 paneeldeuren en 2 laden, eind 19e eeuw, h. 200, br. 145, d. 56 cm.
Oak small cabinet with 2 doors, h. 102 w. 154 d. 49 cm.Eiken buffet met 2 paneeldeuren, afgezet
Eiken kamerscherm met petit point, samengesteld, h. 88 cm.
Louis XV ladies armchair, with purple fabric lining, 18th centuryGepolitoerde Louis XV damesfauteuil
Walnut fineerd writing table, claw feet, h. 100 w. 84 d. 48 cm.Wortelnoten gefineerde klepsecretaire
Eiken hangoortafel, zgn. gateleg op gedraaide poten, Engeland 20e eeuw, h. 77, br. 153, d. 92 cm.
Serie van 4 Biedermeier "ballon" stoelen met stoffen bekleding, 19e eeuw.
Serie van 6 eiken stoelen met groen velourse bekleding op gedraaide poten, w.o. 2x armstoelen.
Eiken dekenkist met gestoken front panelen, 18e eeuw, h. 52, br. 76, d. 41 cm.
Eiken Georgiaanse hangoortafel met lade op gedraaide poten verbonden door regels, Engeland 18e eeuw,
Eiken Georgiaanse hangoortafel met lade op gedraaide poten verbonden door regels, Engeland 18e eeuw, h. 71, br. 124, d. 106 cm.
Mahonie kabinet met 2 paneeldeuren waarachter interieur met 6 laden, onderkast met 3 laden, 19e
Mahonie kabinet met 2 paneeldeuren waarachter interieur met 6 laden, onderkast met 3 laden, 19e eeuw, h. 188, br. 115, d. 45
2295 Los(e)/Seite