- Kategorie,
103 Los(e)/Seite
Israels, Jozef, signed, sitting merchant, etching 30 x 23 cm.ISRAELS, JOSEF (1824-1911), ges. l.o.
Onbekend, 4 ronde etsjes in lijst met landschappen, Frankrijk ca. 1650, 9 x 32 cm. (herkomst:
Onbekend, 4 ronde etsjes in lijst met landschappen, Frankrijk ca. 1650, 9 x 32 cm. (herkomst: kunstkabinet Drs. de Bruijn)
REMBRANDT (1606-1669), after, pissing male, etching 8.5 x 5 cm.REMBRANDT (1606-1669), naar,
REMBRANDT (1606-1669), after, pissing male, etching 8.5 x 5 cm.REMBRANDT (1606-1669), naar, pissend mannetje, ets 8,5 x 5 cm. ...[more]
VEN, E. VAN DER, signed, violets in a pot, canvas 25 x 21 cm.VEN, E. VAN DER, ges. r.o., viooltjes
VEN, E. VAN DER, signed, violets in a pot, canvas 25 x 21 cm.VEN, E. VAN DER, ges. r.o., viooltjes in pot, doek 25 x 21 cm. ...[more]
WITSEN WILLEM (1860-1923), signed l.r., Amsterdam canal in winter, etching No72 40 x 50 cm.WITSEN,
WITSEN, WILLEM (1860-1923), signed l.r., figures on steel burg in Amsterdam, etching no 35 29 x 42
EERELMAN OTTO (1839-1926), signed in edition r.o., portrait of horse, lithograph 45 x 58 cm.
Unknown, unclear. sg. r.o. view of bridge in Bruges, color etching 50 x 60 cm.Onbekend, onduid. ges.
CALSINA, JOSE (GEB. 1936), allen ges. div. voorstellingen, map div etsen
Portfolio with 9 lithographs of French Railways: Rouen, Havre et Dieppe, by Maugendre, Paris 1851.
PENNE CHARLES OLIVIER DE (1831-1897), serie van 4 jachttaferelen, chromo litho 46 x 65 cm.
THEODORE MULLER (1819-1879), Gezicht op 4 kastelen, hoofdingang Sphinx-fabrieken, Grand hotel,
THEODORE MULLER (1819-1879), Gezicht op 4 kastelen, hoofdingang Sphinx-fabrieken, Grand hotel, plan General, chromolitho 48 x 61 cm.
BAUER, MARIUS ALEXANDER (1867-1932), monogrammed l.r., figures by city wall, etching no 88 19 x 23
Serie van 4 kleurenlitho's, "genre Boulle tables", uit le Magasin de Meubles, 23 x 30 cm.
SCHAFER JACQUELINE, sign. l.l., "Vreemde Vogels nr. 8", silk screen 61/120 33 x 26 cm.SCHAFER
SCHAFER JACQUELINE, sign. l.l., "Vreemde Vogels nr. 1", silk screen 25/120 33 x 26 cm.SCHAFER
CROSSINGS OF HARRY (1906-1996), sig. l.o.' "De Banvloek", etching 40 x 33 cm.KRUININGEN VAN HARRY (
KRUININGEN, HARRY VAN (1906-1996), ges. l.o., 'Gilgamesj en Endikoe op reis', ets 34 x 44 cm.
ONNES, THEO, sign. l.l., Cow, silkscreen 56/75 88 X 63 cm.ONNES THEO, ges. l.o., Koe, zeefdruk 56/75
ONNES, THEO, sign. l.l., Cow, silkscreen 56/75 88 X 63 cm.ONNES THEO, ges. l.o., Koe, zeefdruk 56/75 88 x 63 cm. ...[more]
OUDEN DEN WILLEM, sing and dated. '58, Brigde, etching 'eigen druk', 26 x 38 cm. Provenance: KLM Art
MEYER, SICCO, ges. l.o., koetsiers met paard en koets in straat bij avondlicht, paneel 61 x 80 cm.
DERKINDEREN, ANTOON, sign. l.r., Beethoven, litho 67 x 46 cm.DERKINDEREN ANTOON, ges. r.o.,
DERKINDEREN, ANTOON, sign. l.r., Beethoven, litho 67 x 46 cm.DERKINDEREN ANTOON, ges. r.o., Beethoven, litho 67 x 46 cm. ...[more]
KEULEN VAN JAN (1913-1994), sign l.r., Flowers in vase, lithograph 50 x 39 cm.KEULEN VAN JAN (1913-
BRANDENBURG CORNELIS (1884-1954), ges. r.o., winter in Amsterdam, ets 32 x 21 cm.
WESSELING, RIEK (1914-1995), ges. l.o., 'oude bomen', ets EA oplage 15 23 x 19 cm.
NINON MAX (1896-1982), ges. en gedat. 1925 "La promenade, la rencontre, le dejeuner, kleurenlitho 19
GRAADT VAN ROGGEN, JOHANNES (1867-1959), allen ges., 2 molens en 2 straatjes, lot van 4 etsen div.
GRAADT VAN ROGGEN, JOHANNES (1867-1959), allen ges., 2 molens en 2 straatjes, lot van 4 etsen div. maten
KLAASSE PIET (1918-2001), ges. r.o. Allegro Appassionato, Orlando kwartet, litho 44 x 58 cm. (glas
KLAASSE PIET (1918-2001), ges. r.o. Allegro Appassionato, Orlando kwartet, litho 44 x 58 cm. (glas defect)
WORST, JAN (BORN 1953), signed and dated 2004 l.r., 'The Rich Hours', silkscreen X 75 x 101 cm.
WORST, JAN (BORN 1953), signed and dated 2004 l.r., Tacid understanding, silkscreen 28/100 75 x
BIERENBROODSPOT, GERTI (BORN 1940), signed and dated 1975 l.r., composition, color lithograph 75 x
CREMER, JAN (BORN 1940), signed and dated '01 l.r., landscape with three trees, silkscreen print
OEY, TJENG SIT (1917-1987), ges. en gedat. 1969 r.o., 'Playing Guest', litho 63 x 63 cm.
OEY, TJENG SIT (1917-1987), ges. en gedat. '72 r.o., compositie in rood, grijs en zwart, litho 1/
OEY, TJENG SIT (1917-1987), ges. en gedat. '72 r.o., compositie in rood, grijs en zwart, litho 1/25 40 x 50 cm.
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1994 dame met kater, litho 43 x 51 cm. (herkomst Jaski
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1994 dame met kater, litho 43 x 51 cm. (herkomst Jaski Gallerie Amsterdam)
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1997 dame met vogel, litho 55 x 65 cm. (herkomst Jaski
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1997 dame met vogel, litho 55 x 65 cm. (herkomst Jaski Gallerie Amsterdam)
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1990 Aida, litho 48 x 41 cm. (herkomst Jaski Gallerie
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1990 Aida, litho 48 x 41 cm. (herkomst Jaski Gallerie Amsterdam)
Sierhuis, Jan, signed, reclining nude, lithography 50 x 65 cm.SIERHUIS, JAN (1928), ges. en gedat
APPEL KAREL (1921-2006), sign. "Cats", silk screen 115/250 59 x 79 cm.APPEL KAREL (1921-2006),
Corneille, signed, woman in a garden, lithograph 66 x 51 cm.CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., femme
Corneille, signed, woman, flower, screenprint 65 x 50 cm.CORNEILLE, (1922-2010), ges. l.b., vrouw en
Diemen, Jan van, signed, American Football players, screenprint 70 x 52 cm.DIEMEN, JAN VAN (1954),
Corneille, signed, woman, bird and fish, screenprint 57 x 74 cm.CORNEILLE (1922-2010), ges. r.o.,
Jacobs, Henri (1957), signed and dated 1990, A trois heures cinquante sept, screenprint 84 x 70
Jacobs, Henri (1957), signed and dated 1990, A quatre heures, screenprint 84 x 70 cm. Provenance KLM
Jacobs, Henri (1957), signed and dated 1990, Salle a Dormir, screenprint 84 x 70 cm. Provenance
KLEMENT FON (1930-2000), ges. en gedat. '68 r.o., 'Elevation', zeefdruk 12/24 eigendruk 50 x 68 cm.
ROLING, MARTE (BORN 1939), signed and dated 1965 l.r., 'Black hand', lithograph 10/30 54 x 73 cm.
Petersen Hans Meyer (1937), sign. r.o. on the beach, litho 100 x 70 cm.PETERSEN HANS MEYER (1937),
103 Los(e)/Seite