249 Los(e)/Seite
Eiken Renaissance-stijl fauteuil met gestoken armleuningen en regel.
Eiken Mechelse buffetkast met opklapbaar blad, 2 gestoken laden en etagere op gestoken pilaarpoten, h. 98, br. 117, d. 50 cm.
Noten kast met 2 glazen deuren, 2 laden en 2 paneeldeuren, Frankrijk 19e eeuw, h. 230, br. 148, d.
Noten kast met 2 glazen deuren, 2 laden en 2 paneeldeuren, Frankrijk 19e eeuw, h. 230, br. 148, d. 54 cm.
Mahogany cupboard with mirror door and drawer, end of the 19th century, h. 180. w. 96, d. 43 cm.
Koperen 8-lichts bolkroon bekroond met adelaar.
Oak cupboard ith one door, 18th century, h. 117, w. 85, d. 40 cm.Eiken hoekkast met 1 deur, 18e
Oak cupboard ith one door, 18th century, h. 117, w. 85, d. 40 cm.Eiken hoekkast met 1 deur, 18e eeuw, h. 117, br. 85, d. 40 cm. ...[more]
Eiken kast met paneeldeur op slee poten, Duitsland 1820, h. 180, br. 130, d. 51 cm.
Serie van 6 eiken stoelen met gestoken decor van figuren in leuning.
Carpet, Kelim Soumac 275 x 204 cm. (origin: F.M.Janssen)Tapijt, Kelim Soumac 275 x 204 cm. (
Carpet, Kelim Soumac 275 x 204 cm. (origin: F.M.Janssen)Tapijt, Kelim Soumac 275 x 204 cm. (herkomst: F.M. Janssen) ...[more]
Eiken hangkastje met timpaan en 2 paneeldeurtjes, Engeland 19e eeuw, h. 82, br. 65, d. 30 cm.
Eiken kast met rechte kap en 2 paneeldeuren op sleepoten, Duitsland ca. 1800, h. 106, br. 155, d. 50
Eiken kast met rechte kap en 2 paneeldeuren op sleepoten, Duitsland ca. 1800, h. 106, br. 155, d. 50 cm.
A carpet, Tabriz, 382 x 274 cm.Tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm. ...[more]
Eiken kast met rijkgestoken fries, paneeldeur en panelen, Duitsland 18e eeuw, h. 162, br. 131, d. 52
Eiken kast met rijkgestoken fries, paneeldeur en panelen, Duitsland 18e eeuw, h. 162, br. 131, d. 52 cm.
Oak "Wales" cabinet with 2 doors en 5 drawers, England 19th century.Eiken Wales kabinet met 2
Oak Renaissance-style table with tapered edge tapered legs connected by rules, 19th century, h.80,
5-lichts hangkroon met glazen pegels
Kastanjehouten armstoel met uitschuifbare spijlen en lade, Spanje 18e eeuw.
Eiken dekenkist met gestoken regel en ijzeren slotplaat, Duitsland ca. 1600, h. 83, br. 147, d. 70
Eiken dekenkist met gestoken regel en ijzeren slotplaat, Duitsland ca. 1600, h. 83, br. 147, d. 70 cm.
Lot van 3 deels alabasten tafellampvoeten, w.o. 2 in Korintische stijl met stoffen kap.
Eiken pastoor/notaris kast met rechte kap, 2 paneeldeuren op bolpoten, Duitsland 18e eeuw, h. 206,
Eiken pastoor/notaris kast met rechte kap, 2 paneeldeuren op bolpoten, Duitsland 18e eeuw, h. 206, br. 184, d. 56 cm.
Eiken stoel met gestoken monogram in leuning, Holland 18e eeuw.
Bronzen 6-lichts gepende kaarsen bolkroon, armen met zeemonsters, 19e eeuw, h. 74 cm.
Bronzen 6 lichts kaarsenkroon met kristallen pegels, Frankrijk, h. 60 cm.
Eiken Renaissance-stijl 8 kantige tafel met gestoken bladrand van bloemen en putti op gedraaide
Chair with brown leatherOorfauteuil bekleed met bruin leer ...[more]
Eiken dekenkist met gestoken front en ijzeren slotplaat, h. 72 br. 133 d. 53 cm.
Eiken dekenkist met gestoken frontpanelen, 18e eeuw, h. 72, br. 138, d. 57 cm.
Eiken kussenkast, met 2 deuren voorzien van kussens, waaronder 1 lade, h. 195 br. 158 d. 58 cm.
Oak wainscott chair with carving to the back, England 17th century.Eiken rijkgestoken armstoel, zgn.
Serie van 6 eiken Mechelse stoelen met gestoken bloemmotieven in leuning, eind 19e eeuw.
Kastanjehouten betaaltafel met smeedijzeren nagels in blad, lade op harpvormige poten verbonden door
Carpet, Mahal, 400 x 300 cm.Tapijt, Mahal, 400 x 300 cm. ...[more]
Eiken kist met gestoken kruis in front en ijzeren slotplaat (geen sleutel), Duitsland 18e eeuw, h.
Eiken kist met gestoken kruis in front en ijzeren slotplaat (geen sleutel), Duitsland 18e eeuw, h. 61, br. 139, d. 48 cm.
Eiken dekenkist met 3 frontpanelen en 2 laden, 18e eeuw, h. 79, br. 145, d. 58 cm.
Comtoise met emaille wijzerplaat en latoenkoperen plaat in wortelnoten kast, 19e eeuw, h. 240 cm. (
Comtoise met emaille wijzerplaat en latoenkoperen plaat in wortelnoten kast, 19e eeuw, h. 240 cm. (glas ontbreekt)
Bruinlederen fauteuil op houten pootjes afgezet met koperen siernagels.
Eiken kast met rechte kap en 2 paneeldeuren op sleepoten, Duitsland ca. 1800, h. 178, br. 156, d. 60
Eiken kast met rechte kap en 2 paneeldeuren op sleepoten, Duitsland ca. 1800, h. 178, br. 156, d. 60 cm.
Serie van 6 eiken Renaissance-stijl stoelen op gedraaide poten verbonden door regel met bruinleer
Eiken hangoortafel, zgn. gateleg op gedraaide poten, Engeland 20e eeuw, h. 78, br. 184, d. 122 cm.
Mahonie miniatuur linnenkast met lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 60, br. 45, d. 22 cm.
Eiken rokerskastje met 2 glazen deurtjes en intern interieur met pijpenhouder en 2 tabakladen, ca.
Eiken rokerskastje met 2 glazen deurtjes en intern interieur met pijpenhouder en 2 tabakladen, ca. 1900, h. 31, br. 35, d. 20 cm.
Eiken tafel met gestoken rand op blokpoten verbonden door regels, h. 77, br. 152, d. 70 cm.
Tapijt, wol met zijde, Turkse Keysari 220 x 90 cm.
Carpet, Bochara with silk 317 x 246 cm.Tapijt, Bochara met zijde 317 x 246 cm. ...[more]
Oak provisions cabinet h. 172 w. 176 d. 52 cm.Eiken proviandkast met rechte kap, 2 paneeldeuren
Chestnut wood armchair with bar railing, 18th century.Kastanjehouten armstoel met spijlen leuning,
Chestnut wood armchair with bar railing, 18th century.Kastanjehouten armstoel met spijlen leuning, 18e eeuw. ...[more]
Koperen 6-lichts kaarsen bolkroon, h. 40 cm.
A pair of oak chairs with harp in the back, 19th centuryStel eiken harpstoelen, 19e eeuw ...[more]
Mahogany Empire sofa, 19th centuryMahonie Empire bank met oudroze bekleding op gestoken voet, 19e
Mahogany Empire sofa, 19th centuryMahonie Empire bank met oudroze bekleding op gestoken voet, 19e eeuw, h. 98, br. 195, d. 69 cm. ...[more]
Stel noten Louis XV-stijl fauteuils bekleed met skai
Salon piano, stamped: Pariser Stimmung 9820, manufacturer: Blunther Leipzig, in wooden case, w.
Eiken Mechelse tafel met gestoken leeuwenkoppen op gestoken poten verbonden door regels, h. 73,
Eiken Mechelse tafel met gestoken leeuwenkoppen op gestoken poten verbonden door regels, h. 73, br. 123, d. 75 cm.
Carpet, Jaz, 360 x 265 cm.Tapijt, Jaz, 360 x 265 cm. ...[more]
Bachtiar carpet 332 x 248 cm.Tapijt, Bachtiar 332 x 248 cm. ...[more]
Elmwood Georgian hall settle with 2 little doors in the front, England (Welsh) 18th century, h. 123,
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat, loden ornamenten en houten beschilderde stoel, 20e
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat, loden ornamenten en houten beschilderde stoel, 20e eeuw.
IJzeren haantjescomtoise met geemailleerde wijzerplaat en vouwslinger, Frankrijk 18e eeuw.
Brown leather club chairBruin leren clubfauteuil afgezet met siernagels rustend op taps toelopende
Brown leather club chairBruin leren clubfauteuil afgezet met siernagels rustend op taps toelopende poten ...[more]
249 Los(e)/Seite