224 Los(e)/Seite
Grijsgeschilderd rijkgestoken Mechels hangkastje met glazen deurtje, h. 67, br. 83, d. 36 cm.
Wortelnoten gefineerde Louis XV-stijl porselein kast met 2 vitrinedeuren en 3 laden, h. 210, br.
Wortelnoten gefineerde Louis XV-stijl porselein kast met 2 vitrinedeuren en 3 laden, h. 210, br. 155, d. 40 cm. (fineer beschadigd)
Ovale geslepen spiegel in zwartlak lijst, 63 x 53 cm.
Mahonie gefineerde Edwardiaan-stijl boekenkast met 3 glazen deuren, uitschuifbaar schrijfblad, 2
Eiken Barok-stijl kussenkast met rechte kap, 2 paneeldeuren geflankeerd door druivenranken, 2
Pinewood desk with to doors, h. 135, w. 83, d. 53 cm.Grenen lezenaar met klep en twee deuren, h.
Pinewood desk with to doors, h. 135, w. 83, d. 53 cm.Grenen lezenaar met klep en twee deuren, h. 135, br. 83. d. 53 cm. ...[more]
Cut mirror in partly gilded frame, 106 x 60 cm.Geslepen spiegel in deels vergulde lijst, 106 x 60
Cut mirror in partly gilded frame, 106 x 60 cm.Geslepen spiegel in deels vergulde lijst, 106 x 60 cm. ...[more]
Mirror in silver colored frame with corner ornaments, 70 x 80 cm.Spiegel in zilverkleurige lijst met
Mirror in silver colored frame with corner ornaments, 70 x 80 cm.Spiegel in zilverkleurige lijst met hoekornamenten, 70 x 80 cm. ...[more]
Gebeitst grenenhouten keukentafel op gedraaide poten, h. 77, br. 188, d. 89 cm.
Geslepen spiegel in eiken lijst, 92 x 185 cm.
Mahonie kast met glazen deur en zijkanten (1x glas defect), h. 170, br. 82, d. 44 cm.
Noten Louis XV-stijl damesfauteuil met blauw velourse bekleding.
Grey wash borden rek voorzien van 4 laden, 180 x 93 cm.
Witgeschilderde Louis XV-stijl hoekkast met glazen vensterdeur en paneeldeur, h. 214, br. 75, d.
Witgeschilderde Louis XV-stijl hoekkast met glazen vensterdeur en paneeldeur, h. 214, br. 75, d. 45 cm.
White wash boekenkast met 2 paneeldeuren, h. 208, br. 116, d. 39 cm.
Noten gefineerde Louis XV-stijl porselein kast met 2 vitrinedeuren en 4 laden, h. 220, br. 180, d.
Noten gefineerde Louis XV-stijl porselein kast met 2 vitrinedeuren en 4 laden, h. 220, br. 180, d. 58 cm. (geen sleutel)
Tafel met glazen blad op marmeren voet als korintische-stijl zuil met bladeren, h. 77, diam. 120 cm.
Tafel met glazen blad op marmeren voet als korintische-stijl zuil met bladeren, h. 77, diam. 120 cm. (blad en voet met schilfers)
Black Forest clock with Porcelain Shield, Germany, around 1850Schwarzwalder/furtwangen wandklokje
Set of 2 bronze wall lamps with dragon and maskon, 20th century, h. 67 cm.Stel bronzen 2 lichts
Eiken poudreuse met 3 scharnierende bladen met een spiegeltje en 2 laadjes, 19e eeuw, h. 78, br. 77,
Eiken poudreuse met 3 scharnierende bladen met een spiegeltje en 2 laadjes, 19e eeuw, h. 78, br. 77, d. 43 cm.
Keshan carpet 348 x 238 cm.Tapijt, Keshan 348 x 238 cm. ...[more]
Keshan carpet 361 x 273 cm.Tapijt, Keshan 361 x 273 cm. ...[more]
Polychroom beschilderd bordenrek met gestoken acanthusbladeren en zeemonsters, 18e eeuw, h. 66,
Polychroom beschilderd bordenrek met gestoken acanthusbladeren en zeemonsters, 18e eeuw, h. 66, br. 175 cm. (fragment van slee)
Heriz carpet 430 x 117 cm.Tapijt, Heriz loper 430 x 117 cm. ...[more]
Patchwork carpet 303 x 270 cm.Tapijt, Patchwork 303 x 270 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier-stijl armstoel met groene stoffering.
Geslepen spiegeltje in goudlak lijst, 34 x 30 cm.
Mahonie linnenkast met 2 paneeldeuren geflaneerd door 2 pilaren, 19e eeuw, h. 176, br. 116, d. 46
Mahonie linnenkast met 2 paneeldeuren geflaneerd door 2 pilaren, 19e eeuw, h. 176, br. 116, d. 46 cm.
Pair of 2 mirrors in gold laquer frame, 78 x 54 cm.Stel gefaceteerde spiegels in goudlak lijst, 78 x
Pair of 2 mirrors in gold laquer frame, 78 x 54 cm.Stel gefaceteerde spiegels in goudlak lijst, 78 x 54 cm. ...[more]
Facet geslepen spiegel in eiken gestoken lijst bekroond met leeuwen
Bronzen 7-lichts kaarsen kroon met bladmotieven.
Mahonie Regency-stijl tafel op 2 gedraaide poten uitlopend in 3 sprant, h. 85, br. 183, d. 115 cm.
Mahonie Regency-stijl tafel op 2 gedraaide poten uitlopend in 3 sprant, h. 85, br. 183, d. 115 cm. hierbij 2 tussenbladen 115 x 54 cm.
Heriz carpet 330 x 215 cm.Tapijt, Heriz 330 x 215 cm. ...[more]
Zinken ossenoog/dakkapel, Frankrijk 19e eeuw, h. 140, br. 110, d. 37 cm.
Groengeschilderde houten bolderkar.
Zwart gepolitoerde pianokruk met groen velourse zitting, ca. 1900.
Oak coat rack with 5 hooks, Mechelen about 1900Eiken Melchelse kapstok met 5 knapen ...[more]
Hardhouten bijzettafeltje met opklapbare onderstel en gestoken reliefdecor van draken en longlife
Teakhouten tafel op taps toelopende poten, h. 78, br. 240, d. 100 cm.
Mahonie Louis XVI bijzettafel met lade op taps toelopende poten, h. 62, br. 60, d. 48 cm.
Bronzen 6-lichts gepende kaarsen bolkroon, 19e eeuw
Kapitale damspiegel in goudlaklijst versierd met parelrand en kuif in de vorm van twee vogels, 250 x
Kapitale damspiegel in goudlaklijst versierd met parelrand en kuif in de vorm van twee vogels, 250 x 60 cm.
224 Los(e)/Seite