- Kategorie,
247 Los(e)/Seite
Lot of a pocket sextantant W. Harris & Co. 50 Holborn London, pocket barometer by noted makers
Messing telescoop kijker, Engeland 19e eeuw.
Bronze miniature cannon on wooden affuit, England ca. 1920.Bronzen miniatuur kanon op houten affuit,
Messing uitschuifbare kijker, deels met leer bekleed, fabrikaat W. Ottway & Co Ltd gedat. London
Messing uitschuifbare kijker, deels met leer bekleed, fabrikaat W. Ottway & Co Ltd gedat. London 1944, max. 58 cm. ...[more]
Waltham eight day marine chronometer in deck clock in a mahogany 3-tier case, England ca. 1917.
Carriage clockCarriage clock in messing kast. ...[more]
G. B. & Sons bronze shelf clock. Timpani form case on a tripod support resting on a round base, sold
IJzeren replica van kasteelsleutel, l. 29 cm.
brass clinometer, mark E.R. Watts & Sons 1941 no. 22991.Messing scheepsinstrument, clinometer in
Lot van een schildpad theekistje, 19e eeuw, 3 miniatuur portretten en een 2 snijstukjes van een
Lot van een schildpad theekistje, 19e eeuw, 3 miniatuur portretten en een 2 snijstukjes van een bloem en blad, 19e eeuw.
Bronzen 9-lichts Chanoeka kandelaar met Davidster op 3 dolfijnen poten, met resten goudlak, h. 34
Bronzen 9-lichts Chanoeka kandelaar met Davidster op 3 dolfijnen poten, met resten goudlak, h. 34 cm.
Fabric ladies bag with filigree lock with partly mother-of-pearl, France late 19th century and
Lot van 5 ijzeren gordijn gewichten, Frankrijk.
A collection of 3 mortars, among which 18th centuryLot bestaande uit 3 vijzels, w.o. met stamper,
A collection of 3 mortars, among which 18th centuryLot bestaande uit 3 vijzels, w.o. met stamper, w.o. 18e eeuw ...[more]
Lot van 3 bronzen vijzels met stampers.
Serie van 4 messing deurgrepen met relief van bladeren, l. 28 cm.
Bronze Lantaka cannon, 18th century.Bronzen Lantaka scheepskanon met relief decor, Zuidoost-Azie 18e
Bronze Lantaka cannon, 18th century.Bronzen Lantaka scheepskanon met relief decor, Zuidoost-Azie 18e eeuw, lengte 62 cm. ...[more]
Porcelain Meissen mirror with Cupido, 19th century, 55 x 37 cm.Ovale spiegel in porseleinen
Spain/Portugal,-(Alvarez de ColmenarSPAIN/PORTUGAL.- (ALVAREZ DE COLMENAR, J.). Beschryving van
A pair of silver plate candlesticks with loose bobeches, filled, height 31cm. With two plate
Lot plate, ao. a tray with worked raised edge.Lot pleet, w.o. blad met opstaande rand. ...[more]
Lot two silver sigaretcases. Herewith a set of two plate cases.Lot van sigarettenkokers en poederdoos, 1x zilver en drie pleet. ...[more]
Twelve plate oyster forks, Dutch, F.W.A. Scharenberg.Twaalf pleet oestervorkjes, F.W.A. Scharenberg. ...[more]
lot of a bronze grape and lavabo, 18th centuryLot van een bronzen grape, met datering anno 1723 en
lot of a bronze grape and lavabo, 18th centuryLot van een bronzen grape, met datering anno 1723 en bronzen lavabo, 18e eeuw. ...[more]
Lot van een ijzeren apothekers vijzel met stamper, h. 17 cm. hierbij 5 diverse vijzels en stampers.
Lot van 2 vierpas tegels met mangaan rozenster decor in eiken kader, 18e eeuw, 30 x 30 cm. (beide
Lot van 2 vierpas tegels met mangaan rozenster decor in eiken kader, 18e eeuw, 30 x 30 cm. (beide met schilfers)
Tin magic lantern with brass lens, herewith various glass plates and Protos suitcase.Blikken
a lot of 3 stereo viewers, one with mark Unis France Stereoscopes Paris, ca. 1900, h. 38 cm.Lot
Lot van 2 blikken toverlantaarns en 9 diverse toverlantaarn glaasjes, periode 1890-1920.
Wooden magic lantarn with 16 slides, Pompeii, Tirol and Castle, ca. 1880 (1x glass broken)Houten
a lot of 10 magic lantarn rack and pinion slides and 3 pulley slides with decor of acrobat,
a lot of 20 movable magic lantarn slides, with decor of mouse out trap, fisherman, lighthouse and
a lot of 31 magic lantarn slides with decor of figures, religion and landscapes, and a oak box
Uitgebreid lot porslein w.o. 5 delen kaststel, 3 delen kaststel, chinese kommen , div Imari vaasjes,
Uitgebreid lot porslein w.o. 5 delen kaststel, 3 delen kaststel, chinese kommen , div Imari vaasjes, thee pot (div. kwal.)
Lot of 4 chinese dolls.Lot van 4 chinese poppen in zijden klederdracht. ...[more]
Lot van 3 bronzen Boeddha's, w.o. 2 zittende op lotusbloem, Thailand 20e eeuw.
Lot van een bronzen sculptuur van Indra op 3-koppige olifant, India, h. 21 cm., 2 zittende Boeddha's
Lot van 2 ivoren netsukes, 19e eeuw
Lot van 2 houten dekseldoosjes met decor van zittende figuren, India.
Bronzen ritueel Lama bel, Ghanta Tibet, vermoedelijk 19 of begin 20e eeuw, h. 23 cm.
A bronze Channukah lampBronzen olie chanoekalamp met Hebreeuwse tekst en 9 olielontjes, vermoedelijk
A bronze Channukah lampBronzen olie chanoekalamp met Hebreeuwse tekst en 9 olielontjes, vermoedelijk 19e eeuw, h. 21 cm. ...[more]
Kris Jalak Tilam Sari ith oout sheat, Ganja replaced, Java Majapahit, about 1300-1500Kris Jalak
Kris Madura in Ladrang Daunan sheath and wooden handle, IndonesiaKris Tilam Upih in Madura Ladrang
Pair of 2 polychrome plaquettes decorated with 'zotjes', 35 x 69 cm.Stel polychroom beschilderde
Coromandel snijwerk van danseres op lotusbloem, Bali, h. 111 cm.
Gilded wooden Buddha in long draped robes and standing a lotus flower, Birma 20th century, h. 140
Bronze Buddha sitting altar, Thailand 20th century, h. 53 cm.Bronzen Boeddha zittend op altaar,
Bronze Buddha sitting altar, Thailand 20th century, h. 53 cm.Bronzen Boeddha zittend op altaar, Thailand 20e eeuw, h. 53 cm. ...[more]
Bronze Buddha sitting on lotus flower and altar, Thailand 20th century, h. 58 cm.Bronzen Boeddha
Bronze Buddha sitting on lotus flower and altar, Thailand 20th century, h. 54 cm.Bronzen Boeddha
Bronze Buddha sitting on lotus flower and altar carried by lions, Thailand 20th century, h. 60 cm.
Wooden gilded seated Buddha in robe, Burma 20th century, h. 63 cm.Houten vergulde zittende Boeddha
Serie van 3 houten zittende Boeddha's, h. 36 cm. en 2 houten zwanen, Tibet 20e eeuw.
Stel bronzen "Boeddha" handen als boekensteunen, Birma 20e eeuw, h. 35 cm.
Bronze standing Guanyin with 9 headed dragon, Thailand 20th century, h. 56 cm.Bronzen staande
Wooden gilded seated Buddha in robe, Burma 20th century, h. 50 cm.Houten vergulde zittende Boeddha
Wooden gilded seated Buddha in robe, Burma 20th century, h. 50 cm.Houten vergulde zittende Boeddha in gewaad, Birma 20e eeuw, h. 50 cm. ...[more]
a lot of 5 marionette puppets from Burma (Myanmar) with polychrome painted wood, h. 53 cm.Lot van
Stel wandschotels met transfer decor van landschap en vogels, 20e eeuw, diam. 40 cm.
Lot van 4 houten sculpturen van knielende dames en vogel, Bali.
247 Los(e)/Seite