- Kategorie,
742 Los(e)/Seite
Bruinlederen oorfauteuil afgezet met koperen siernagels.
Mahonie Louis XVI-stijl tafel met marmeren blad, 76, diam. 88 cm.
MAhogany commode with 4 drawers, 1 drawer adjusted, 19th century, h. 80, w. 124, d. 53 cm.Mahonie
Mahogany Empire sofa with green velvet, 19th centuryMahonie Empire bank met snijwerk van zwanen en
Mahogany Empire sofa with green velvet, 19th centuryMahonie Empire bank met snijwerk van zwanen en bekleed met groen velours, 19e eeuw ...[more]
a set of 4 Victorian-style balloon chairsSerie van 4 Victoriaan-stijl stoelen met ballon rugleuning en groen velourse zitting. ...[more]
Mahonie Empire bank met beige velours, de leuningen in de vorm van vleugels en rustend op klauwpoten, ca. 1820, h. 101, b. 175 cm
Armfauteuil bekleed met bruin leer
Tabouret met klepdeksel bekleed met bruin leer
Mahonie Empire-stijl bijzettafel op harppoot, 20e eeuw, h. 70, br. 53, d. 40 cm.
Mahogany dresser with 3 drawes en 2 doors, 19th century.Mahonie dressoir met opstand, 3 laden en 2
Vincente Llinares Faventia-Barcelona "straat" piano, met draaimechaniek en 6 melodieen, ca. 1900, h.
a set of 10 Hepplewhite-stijl armchairs.Serie van 10 mahonie Hepplewhith-stijl stoelen met diverse
Oak Renaissance buffet with 5 doors and two drawers, decorated with carvings, Dutch about 1800, h
Mahogany Edwardian bookcase, England ca. 1900.Mahonie Edwardiaanse boekenkast met 2 vitrinedeuren en
Mahonie ronde flap aan de wand, 19e eeuw, h. 68, diam. 104 cm.
Vitrine cabinet with glass doors, 3 drawers, h. 203 w. 137 d. 33 cm.Wortel gefineerde vitrinekast
walnut Louis XV single curved chest of drawers with 4 drawers, ca. 1740/1760, h. 84, br. 81, d. 50
Oak Empire chest of drawers with 3 drawers flanked by pilasters, 19th century, h. 90, w. 97, d. 52
Partly walnut porcelain cabinet, with glass door, 2 drawers, h. 211 w. 119 d. 40 cm.Wortelnoten
Bronzen sculptuur van "Napoleon III in Italie", h. 52 cm., op houten gemarmerde piedestal, h. 90
Bronzen sculptuur van "Napoleon III in Italie", h. 52 cm., op houten gemarmerde piedestal, h. 90 cm.
Zwart gepolitoerde Willen III speeltafel op spinnenkop poot uitlopend in 4 sprant, Holland 1880,
Zwart gepolitoerde Willen III speeltafel op spinnenkop poot uitlopend in 4 sprant, Holland 1880, h. 76, br. 85, 43 cm. (vilt ontbreekt)
Bronzen 6-lichts gepende kaarsen kroon.
Mahonie hangoortafel met 2 laden en 2 zijbladen op harppoten, h. 76, br. 90, d. 55 cm.
Oak oval table with 1 drawer, 18th century, h. 79 w. 128 d. 79 cm.Eiken ovale tafel met 1 laden,
Eiken linnenkast met 2 paneeldeuren en 2 laden, eind 19e eeuw, h. 200, br. 145, d. 56 cm.
Oak small cabinet with 2 doors, h. 102 w. 154 d. 49 cm.Eiken buffet met 2 paneeldeuren, afgezet
Eiken kamerscherm met petit point, samengesteld, h. 88 cm.
Louis XV ladies armchair, with purple fabric lining, 18th centuryGepolitoerde Louis XV damesfauteuil
Walnut fineerd writing table, claw feet, h. 100 w. 84 d. 48 cm.Wortelnoten gefineerde klepsecretaire
Eiken hangoortafel, zgn. gateleg op gedraaide poten, Engeland 20e eeuw, h. 77, br. 153, d. 92 cm.
Serie van 4 Biedermeier "ballon" stoelen met stoffen bekleding, 19e eeuw.
Serie van 6 eiken stoelen met groen velourse bekleding op gedraaide poten, w.o. 2x armstoelen.
Eiken dekenkist met gestoken front panelen, 18e eeuw, h. 52, br. 76, d. 41 cm.
Eiken Georgiaanse hangoortafel met lade op gedraaide poten verbonden door regels, Engeland 18e eeuw,
Eiken Georgiaanse hangoortafel met lade op gedraaide poten verbonden door regels, Engeland 18e eeuw, h. 71, br. 124, d. 106 cm.
Mahonie kabinet met 2 paneeldeuren waarachter interieur met 6 laden, onderkast met 3 laden, 19e
Mahonie kabinet met 2 paneeldeuren waarachter interieur met 6 laden, onderkast met 3 laden, 19e eeuw, h. 188, br. 115, d. 45
Eiken Renaissance-stijl fauteuil met gestoken armleuningen en regel.
Eiken Mechelse buffetkast met opklapbaar blad, 2 gestoken laden en etagere op gestoken pilaarpoten, h. 98, br. 117, d. 50 cm.
Noten kast met 2 glazen deuren, 2 laden en 2 paneeldeuren, Frankrijk 19e eeuw, h. 230, br. 148, d.
Noten kast met 2 glazen deuren, 2 laden en 2 paneeldeuren, Frankrijk 19e eeuw, h. 230, br. 148, d. 54 cm.
Mahogany cupboard with mirror door and drawer, end of the 19th century, h. 180. w. 96, d. 43 cm.
Koperen 8-lichts bolkroon bekroond met adelaar.
Oak cupboard ith one door, 18th century, h. 117, w. 85, d. 40 cm.Eiken hoekkast met 1 deur, 18e
Oak cupboard ith one door, 18th century, h. 117, w. 85, d. 40 cm.Eiken hoekkast met 1 deur, 18e eeuw, h. 117, br. 85, d. 40 cm. ...[more]
Eiken kast met paneeldeur op slee poten, Duitsland 1820, h. 180, br. 130, d. 51 cm.
Serie van 6 eiken stoelen met gestoken decor van figuren in leuning.
Eiken hangkastje met timpaan en 2 paneeldeurtjes, Engeland 19e eeuw, h. 82, br. 65, d. 30 cm.
Eiken kast met rechte kap en 2 paneeldeuren op sleepoten, Duitsland ca. 1800, h. 106, br. 155, d. 50
Eiken kast met rechte kap en 2 paneeldeuren op sleepoten, Duitsland ca. 1800, h. 106, br. 155, d. 50 cm.
Eiken kast met rijkgestoken fries, paneeldeur en panelen, Duitsland 18e eeuw, h. 162, br. 131, d. 52
Eiken kast met rijkgestoken fries, paneeldeur en panelen, Duitsland 18e eeuw, h. 162, br. 131, d. 52 cm.
Oak "Wales" cabinet with 2 doors en 5 drawers, England 19th century.Eiken Wales kabinet met 2
Oak Renaissance-style table with tapered edge tapered legs connected by rules, 19th century, h.80,
5-lichts hangkroon met glazen pegels
Kastanjehouten armstoel met uitschuifbare spijlen en lade, Spanje 18e eeuw.
Eiken dekenkist met gestoken regel en ijzeren slotplaat, Duitsland ca. 1600, h. 83, br. 147, d. 70
Eiken dekenkist met gestoken regel en ijzeren slotplaat, Duitsland ca. 1600, h. 83, br. 147, d. 70 cm.
Lot van 3 deels alabasten tafellampvoeten, w.o. 2 in Korintische stijl met stoffen kap.
Eiken pastoor/notaris kast met rechte kap, 2 paneeldeuren op bolpoten, Duitsland 18e eeuw, h. 206,
Eiken pastoor/notaris kast met rechte kap, 2 paneeldeuren op bolpoten, Duitsland 18e eeuw, h. 206, br. 184, d. 56 cm.
742 Los(e)/Seite