- Kategorie,
742 Los(e)/Seite
Eiken Renaissance tafel met uitschuifbladen op bolpoten verbonden door regels, h. 79, br. 167, d.
Set of 6 mahogany dining table chairs, 19th centurySerie van 6 mahonie Victoriaanse eetkamerstoelen bekleed met blauw velour ...[more]
Hoefvormig fauteuil met blauwe stoffering op houten pootjes, Engeland.
Bronze hanging lamp with glass shadeBronzen hanglamp met holophane glazen kap. ...[more]
Silver plated lamp of God, ca. 1900, h. 60 cm.Verzilverde Godslamp met Franse lelie en gehamerd
Staand horloge met verzilverde uren-en seconden aanduiding, vergulde hoekornamenten voorstellende
set of mahogany Emire style armchairs with bronze caryatids and ornaments. (armrest damaged)Stel
Mahonie Empire commode met zwartmarmeren blad, een lade en 2 paneeldeuren geflankeerd door pilaren
Goudlak Empire-stijl kamerscherm met bespannen geweven stof gedecoreerd met lauwierkrans en harp, h.
Goudlak Empire-stijl kamerscherm met bespannen geweven stof gedecoreerd met lauwierkrans en harp, h. 115 cm.
Mahonie Victoriaanse chaise-longue met gestreepte stoffering, Engeland ca. 1880.
Palissander notariskast met rechte kap, 2 paneeldeuren en lade op bolpoten, Holland ca. 1700-1750,
Palissander notariskast met rechte kap, 2 paneeldeuren en lade op bolpoten, Holland ca. 1700-1750, h. 212, br. 215, d. 76 cm.
Stel houten armstoelen met okergele bekleding.
Mahonie Empire coulissen tafel op kolompoot uitlopend in klauwpoten, 19e eeuw, h. 74, diam. 118 cm.
Zwartlak damesfauteuil met gestreepte bekleding, etiket Gilles Nouailhac Paris.
Mahonie gebombeerd klapbuffet met uitklapbaar etagere, 2 uitklapbladen, lade en jaloeziedeur, ca.
Mahonie gebombeerd klapbuffet met uitklapbaar etagere, 2 uitklapbladen, lade en jaloeziedeur, ca. 1780, h. 130, br. 95, d. 55 cm.
Roodlak deels vergulde schildersezel met snijwerk van o.a. dolfijnen en acathusblad, h. 207 cm.
Noten Louis XVI klapbuffet met openklapbaar blad met etagere, een laden en 2 deuren met vruchtenhout
Mahogany Victiaan commode, England ca. 1880.Mahonie Victoriaanse commode met 5 laden, Engeland ca.
Tuintafel op gietijzeren poot en witmarmeren blad, h. 71, diam. 60 cm.
Eiken oorfauteuil met rode geruite bekleding op klauwpoten, Engeland.
Mahonie Biedermeier boekenkast met rechte kap waaronder 2 paneeldeuren met gaas en laden, 19e
Mahonie Biedermeier boekenkast met rechte kap waaronder 2 paneeldeuren met gaas en laden, 19e eeuw, h. 230, br. 195, d. 60 cm.
White wash coutch with striped fabric liningWhite wash halbank bekleed met gestreepte stof met losse
Eiken Henry II-stijl buffetkast met 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 107, br. 140, d. 58 cm.
Eiken oorfauteuil met bruin stoffen bekleding op klauwpoten, Engeland.
Mahogany cabinet 2 panel doors, England 19th century, h. 207 w. 135 d. 60 cm.Mahonie kabinet met 2
Eiken Mechelse buffet met 2 laden en 2 kussendeuren, h. 100, br. 160, d. 60 cm.
Wooden foldingchairHouten vouwstoel bekleed met bruin streep velour en lussen ...[more]
Notenhouten Louis XV-stijl gebombeerde commode met marmeren blad, 2 ingelegde laden voorzien van
Kersenhouten dressoir met 2 laden waartussen een ingelegd stermotief en 2 paneeldeuren, h. 98, br.
Kersenhouten dressoir met 2 laden waartussen een ingelegd stermotief en 2 paneeldeuren, h. 98, br. 166, d. 56 cm.
Kersenhouten Louis XV-stijl bureau met 3 laden en 2 trekblaadjes, h. 78, br. 150, d. 70 cm. en een
Kersenhouten Louis XV-stijl bureau met 3 laden en 2 trekblaadjes, h. 78, br. 150, d. 70 cm. en een kersenhouten stoel.
Mahogany captainschair with cognac leather, 19th centuryMahonie captainschair bekleed met cognac
Mahogany captainschair with cognac leather, 19th centuryMahonie captainschair bekleed met cognac leer afgezet met siernagels, 19e eeuw ...[more]
Vruchtenhouten Empire commode met marmeren blad, 3 laden geflaneerd door 2 gezwarte pilaren,
Mahonie Biedermeier armfauteuil met damast bekleed, 19e eeuw.
a set of 4 walnut Queen-Anne-style chairs.Serie van 4 noten Queen-Anne-stijl stoelen met groen
a set of 4 walnut Queen-Anne-style chairs.Serie van 4 noten Queen-Anne-stijl stoelen met groen velourse zitting. ...[more]
Noten rijkgestoken Louis XV-stijl dames fauteuil, 19e eeuw.
Mahonie Empire tafel met opklapbaar blad, bloempoot uitlopend in klauwpoten, 19e eeuw, h. 74,
Mahonie Empire tafel met opklapbaar blad, bloempoot uitlopend in klauwpoten, 19e eeuw, h. 74, diam. 92 cm.
3 lights copper lantern, h. 84 cm.3-lichts koperen hallantaarn, h. 84 cm. ...[more]
Mahonie Louis XVI secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter interieur, ca. 1800, h. 158,
Mahonie Louis XVI secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter interieur, ca. 1800, h. 158, br. 118, d. 48 cm.
Wortelnoten Louis XV porseleinkast met gestoken ornament in kuif, 2 glazen deuren en 4 dubbelgebogen
Set terracotta sculptures in the form of sitting greyhounds h.82 cm, on movable wooden consoles,Stel
Oak Louis XVI demi-lune (half moon) table, 19th century (wooden top is of later age)Eiken Louis
Pair of 2 white wash chairsStel white wash oorfauteuils bekleed met gestreepte stof afgezet met
Pair of 2 white wash chairsStel white wash oorfauteuils bekleed met gestreepte stof afgezet met siernagels ...[more]
Mahonie salontafel op klauwpoten met marmeren blad, 19e eeuw, h. 52, diam. 100 cm. (blad gerestaureerd)
Mahogany reading table, h. 83 w. 260 d. 120 cm.Mahonie leestafel ingelegd met bies intarsia met taps
Wortelnoten Louis XV/XVI cilinderbureau met kwartronde klep en uittrekbaar schrijfblad, interieur
Mahoganie Biedemeier couch, decorated with carve flowers, 19th centuryMahonie Biedermeier canape,
Mahonie Empire tafel met zwart marmeren blad op 6-hoekige zuilpoot op klauwpoten, 19e eeuw, h. 75,
Mahonie Empire tafel met zwart marmeren blad op 6-hoekige zuilpoot op klauwpoten, 19e eeuw, h. 75, diam. 98 cm.
Gilded Louis XVI-stijl fauteuil.Vergulde Louis XVI-stijl armfauteuil met damast bekleed ...[more]
Mahonie commode met 2 laden en brons beslag, h. 79, br. 78, d. 56 cm.
Napoleon III Planter Jardiniere table with porcelain lid (porcelain broken), 19th century.Zwartlak
Walnut Louis XVI style chest of drawers with inlays of flowers and band intarsia, 2 drawers and 2
Venetiaanse kristallen hangkroon met 6 armen, bloemen en bladeren.
24 lichts bronzen hangkroon met glazen pegels
Mahogany Empire trumeau with marble top, 19th century, h. 83 w. 84 d. 45 cm.Mahonie Empire trumeau
742 Los(e)/Seite