243 Los(e)/Seite
IJzeren replica van kasteelsleutel, l. 29 cm.
brass clinometer, mark E.R. Watts & Sons 1941 no. 22991.Messing scheepsinstrument, clinometer in
Lot van een schildpad theekistje, 19e eeuw, 3 miniatuur portretten en een 2 snijstukjes van een
Lot van een schildpad theekistje, 19e eeuw, 3 miniatuur portretten en een 2 snijstukjes van een bloem en blad, 19e eeuw.
Bronzen 9-lichts Chanoeka kandelaar met Davidster op 3 dolfijnen poten, met resten goudlak, h. 34
Bronzen 9-lichts Chanoeka kandelaar met Davidster op 3 dolfijnen poten, met resten goudlak, h. 34 cm.
Fabric ladies bag with filigree lock with partly mother-of-pearl, France late 19th century and
Lot van 3 bronzen sculptuurtjes van kinderen, w.o. Sophietje van Corry van Ammerlaan-van Niekerk.
Wempe Chronometerwerke Hamburg Marine ClockKoperen Wempe Chronometerwerke scheepsklok, 70-er
Wempe Chronometerwerke Hamburg Marine ClockKoperen Wempe Chronometerwerke scheepsklok, 70-er jaren, diam. 15 cm. ...[more]
Lot van 5 ijzeren gordijn gewichten, Frankrijk.
A collection of 3 mortars, among which 18th centuryLot bestaande uit 3 vijzels, w.o. met stamper,
A collection of 3 mortars, among which 18th centuryLot bestaande uit 3 vijzels, w.o. met stamper, w.o. 18e eeuw ...[more]
A collection of diverse pottery and porcelain Toby jugs, EnglandLot van 5 aardewerk Toby jugs met
Lot van 3 bronzen vijzels met stampers.
Serie van 4 messing deurgrepen met relief van bladeren, l. 28 cm.
Bronze Lantaka cannon, 18th century.Bronzen Lantaka scheepskanon met relief decor, Zuidoost-Azie 18e
Bronze Lantaka cannon, 18th century.Bronzen Lantaka scheepskanon met relief decor, Zuidoost-Azie 18e eeuw, lengte 62 cm. ...[more]
Porcelain Meissen mirror with Cupido, 19th century, 55 x 37 cm.Ovale spiegel in porseleinen
Spain/Portugal,-(Alvarez de ColmenarSPAIN/PORTUGAL.- (ALVAREZ DE COLMENAR, J.). Beschryving van
A pair of silver plate candlesticks with loose bobeches, filled, height 31cm. With two plate
Lot plate, ao. a tray with worked raised edge.Lot pleet, w.o. blad met opstaande rand. ...[more]
Lot two silver sigaretcases. Herewith a set of two plate cases.Lot van sigarettenkokers en poederdoos, 1x zilver en drie pleet. ...[more]
Twelve plate oyster forks, Dutch, F.W.A. Scharenberg.Twaalf pleet oestervorkjes, F.W.A. Scharenberg. ...[more]
lot of a bronze grape and lavabo, 18th centuryLot van een bronzen grape, met datering anno 1723 en
lot of a bronze grape and lavabo, 18th centuryLot van een bronzen grape, met datering anno 1723 en bronzen lavabo, 18e eeuw. ...[more]
Lot van een ijzeren apothekers vijzel met stamper, h. 17 cm. hierbij 5 diverse vijzels en stampers.
Lot Delfts aardewerk tegels w.o. 17e en 18e eeuw
A collection of 2 pottery candelabra's and 2 plates, Frisian decorationLot van 2 kerfsnede aardewerk
Kerfsnee aardewerk vaas, gemerkt onderzijde Velsen Sassenheim, h. 17 cm.
Aardewerk "Nieuw Delfts" vaas met perzisch gestilleerd bloemdecor, vermoedelijk schilder Leon Senf
Lot van een aardewerk bord "D. Rees Delfs Porceleijn vaarder op Amsterd 1753", diam 24 cm. en een
Lot van 2 vierpas tegels met mangaan rozenster decor in eiken kader, 18e eeuw, 30 x 30 cm. (beide
Lot van 2 vierpas tegels met mangaan rozenster decor in eiken kader, 18e eeuw, 30 x 30 cm. (beide met schilfers)
Aardewerk knobbelvaas met chinoise decor van figuren in landschap, gemerkt A 10, Holland ca. 1680,
Aardewerk bord met Wanli decor van eenden in landschap, Holland 18e eeuw, diam. 31 cm. (haarlijn
Aardewerk bord met Wanli decor van eenden in landschap, Holland 18e eeuw, diam. 31 cm. (haarlijn en schilfers)
Stel aardewerk borden met Yongzheng-stijl decor van haan op rotspartij, Holland 18e eeuw, diam. 22
Stel aardewerk borden met Yongzheng-stijl decor van haan op rotspartij, Holland 18e eeuw, diam. 22 cm. (gerestaureerd en schilfers)
A set of 4 pottery dishes decorated with flowers, probably Delft 18th century, diam. 23 cm.Serie van
Aardewerk hoektegel met decor van hert bij kasteel, 23 x 19 cm (defect)
Aardewerk wandschotel in Wanli-stijl met centraal decor van leeuw en randdecoratie van figuren en
Aardewerk schotel met Wanli-stijl decor van centraal decor van pauw in tuin, rand in vakverdeling,
Tin magic lantern with brass lens, herewith various glass plates and Protos suitcase.Blikken
a lot of 3 stereo viewers, one with mark Unis France Stereoscopes Paris, ca. 1900, h. 38 cm.Lot
Lot van 2 blikken toverlantaarns en 9 diverse toverlantaarn glaasjes, periode 1890-1920.
Wooden magic lantarn with 16 slides, Pompeii, Tirol and Castle, ca. 1880 (1x glass broken)Houten
a lot of 10 magic lantarn rack and pinion slides and 3 pulley slides with decor of acrobat,
a lot of 20 movable magic lantarn slides, with decor of mouse out trap, fisherman, lighthouse and
a lot of 31 magic lantarn slides with decor of figures, religion and landscapes, and a oak box
Pair of porcelain Imari dishes, with medaillions within Mount Fuiji, Japan, diam. 36 cm.Stel Imari
Cloisonne trompetvaas met decor roofvogel en pauw, Japan meiji-periode, h. 45 cm.
Porcelain Zhangzhou 'Swatow' ware export plate. With underglaze blue and white design and floral and
Porseleinen Yen-Yen vaas met dubbel geluk decor en bloemen, China eind 19e eeuw, h. 37 cm.
Porcelain Arita jug, Japan Edo-dynasty, ca. 1700, h. 19 cm.Porseleinen Arita kan met oor, de wand
Porcelain Kangxi teacaddy, China ca. 1700, silver lid 19th centuryPorseleinen Kangxi theebus met
Lot of 11 farmers "Ming" bowls (6x rim flakes) and 4 various saucers, China including 1800. (2x
Porcelain Swatow Wucai charger, China Ming Period, diam. 37 cm.Porseleinen Swatow schotel met
Polychroom terracotta sculptuur van Foo-hond, China 20e eeuw h. 24 cm.
Porseleinen "Boeren Ming" schaal met centraal decor van bloemen, China 17e eeuw, diam. 33 cm. (
Porseleinen "Boeren Ming" schaal met centraal decor van bloemen, China 17e eeuw, diam. 33 cm. (randschilfer, standring schilfer en haarscheuren)
Lot of 5 Kangxi-style powder Blue jars en vase, China 20th century.Lot van 5 Kangxi-stijl prunus
Uitgebreid lot porslein w.o. 5 delen kaststel, 3 delen kaststel, chinese kommen , div Imari vaasjes,
Uitgebreid lot porslein w.o. 5 delen kaststel, 3 delen kaststel, chinese kommen , div Imari vaasjes, thee pot (div. kwal.)
a set of 5 porcelain bowls, China 19th century.Serie van 5 geribde porseleinen kommen met famille
Porcelain Kangxi theapot with Imari flower decor, China 18th century, h. 10 cm. (handle with chips)
a pair of Qianlong dishes, China 18th century.Stel porseleinen Qianlong borden met famille rose
Porseleinen famille rose kraagvaas met decor van vogels en bloesemtak, China eind 19e eeuw, h. 34
Porseleinen famille rose kraagvaas met decor van vogels en bloesemtak, China eind 19e eeuw, h. 34 cm. (randschilfer)
243 Los(e)/Seite