311 Los(e)/Seite
Facet geslepen spiegel in goudlaklijst, 93 x 73 cm.
Verzilverde Art Deco tafellamp met amberkleurige glaskap met reliefdecor, ges. Deque France, h. 40
Verzilverde Art Deco tafellamp met amberkleurige glaskap met reliefdecor, ges. Deque France, h. 40 cm.
Eiken kastje met 2 paneeldeuren, eind 19e eeuw, h. 72, br. 72, d. 42 cm.
Serie van 4 eiken Art Deco stoelen bekleed met zwart leer
Palissander gefineerde uitschuiftafel op blokpoten, h. 73, br. 140, d. 85 cm.
Mirror in pinter frame, h. 95, w. 53 cm.Spiegel in beschilderd houten lijst met kuif, h. 95, br.
Mirror in pinter frame, h. 95, w. 53 cm.Spiegel in beschilderd houten lijst met kuif, h. 95, br. 53 cm. ...[more]
Fauteuil met bekleding van rozenstruiken op houten pootjes.
Kastelen bank met opklapbare leuningen en met gebloemde stoffering.
3-zits bank met gestreepte bekleding en losse kussens.
Mahogany linen closet with 2 panel doors, 19th century, h. 196, br. 139, d. 59 cm.Mahonie linnenkast
Bronzen Art Deco 5-lichts hanglamp met satine glasbollen.
Brass Kuhnl & Hoyer cornet.Messing Kuhnl & Hoyer cornet blaasinstrument in koffer. ...[more]
Verzilverde Cavalier Elkhart sopraan saxofoon in koffer, USA
Ploychrome glass bowl, h. 11 cm. diam. 40 cm.Polychroom glazen schaal, h. 11 cm. diam. 40 cm.
Ploychrome glass bowl, h. 11 cm. diam. 40 cm.Polychroom glazen schaal, h. 11 cm. diam. 40 cm. ...[more]
Polychrome glass bowl, h. 17 cm. diam. 40 cm.Polychroom glazen schaal, h. 17 cm. diam. 40 cm.
Polychrome glass bowl, h. 17 cm. diam. 40 cm.Polychroom glazen schaal, h. 17 cm. diam. 40 cm. ...[more]
Wood spice rack with porcelain stock bins, h. 55, w. 62, d. 15 cm. (with restorations)Houten
Wood spice rack with porcelain stock bins, h. 72, w. 62, d. 16 cm. (with restorations)Houten
Polychrome glass bowl, h. 23 cm. diam 44 cm.Ploychroom glazen schaal, h. 23 cm. diam. 44 cm.
Polychrome glass bowl, h. 23 cm. diam 44 cm.Ploychroom glazen schaal, h. 23 cm. diam. 44 cm. ...[more]
Polychrome glass vase, h. 28 cm. diam. 30 cm.Polychrome glazen vaas met relief van glazen draden, h.
Polychrome glass vase, h. 28 cm. diam. 30 cm.Polychrome glazen vaas met relief van glazen draden, h. 28 cm. diam. 30 cm. ...[more]
Keukenkastje met specerijen potten en paneeldeurtje met klok, h. 42, br. 62, d. 15 cm. (potten
Keukenkastje met specerijen potten en paneeldeurtje met klok, h. 42, br. 62, d. 15 cm. (potten defect)
Verchroomde bureaulamp met deels melkglazen kap, h. 36 cm.
Bronzen buste van dame met strik in haar, ges. Anton R. Nelson (1880-1910), h. 45 cm.
Beer met divers keukengerei, w.o. koekvormen, deegroller e.a., h. 60 cm.
Polychrome glass sculpture, h. 53 cm.Polychroom glazen sculptuur, h. 53 cm. ...[more]
polychrome cast iron sculpture of bunny in dress with a baskey, h. 50 cm.Polychrome gietijzeren
Polychrome glass vase, h. 51 cm.Polychroom glazen vaas, h. 51 cm. ...[more]
Verchroomde Art Deco tafellamp met draaischakelaar en melkglazen tulpkap, h. 69 cm.
Serie van 3 geribde verchroomde Vintage hanglampen, diam. 25 cm.
Chromed coar rack with mirrorVerchroomd metalen 5 knaaps kapstok met spiegel ...[more]
Nikkelen tafellamp met melkglazen kap, h. 46 cm.
Polychrome glass sculpture of dog, h. 24 cm. l. 42 cm.Polychroom glazen sculpture van hond, h 24 cm.
Polychrome glass sculpture of dog, h. 24 cm. l. 42 cm.Polychroom glazen sculpture van hond, h 24 cm. l. 42 cm. ...[more]
Polychrome glass sculpture of rooster, h 39 cm.Polychroom glazen sculptuur van haan, h. 39 cm.
Polychrome glass sculpture of rooster, h 39 cm.Polychroom glazen sculptuur van haan, h. 39 cm. ...[more]
Polycgrome glass sculpture of owl, h. 30 cm.Polychroom glazen sculptuur van uil, h. 30 cm. ...[more]
polychrome sculpture of bull, h. 25 cm. l. 38 cm.Polychroom glazen sculptuur van stier, h. 25 cm. l.
polychrome sculpture of bull, h. 25 cm. l. 38 cm.Polychroom glazen sculptuur van stier, h. 25 cm. l. 38 cm. ...[more]
Dikglazen sculptuur van een dolfijn, vermoedelijk Murano, h. 41 cm. (sticker Scheveningen Holland)
Pair of crystal candlesticksStel kristallen kandelaars, h. 30 cm. ...[more]
Verchroomde tafellamp met gesatineerde glaskap, h. 30 cm.
Art Deco tafelstuk van jager met speer en antilope op marmer met onyx basement, h. 38 cm.
Marmeren Art Deco buste van meisje met sjaal op haar hoofd, ges. P. Del Lungo, Italie, h. 46 cm. (
Marmeren Art Deco buste van meisje met sjaal op haar hoofd, ges. P. Del Lungo, Italie, h. 46 cm. (schilfers)
Metal scale model of Concorde, h. 25 cm. l. 60 cm.Metalen schaalmodel van Concorde, h. 25 cm. l.
Metal scale model of Concorde, h. 25 cm. l. 60 cm.Metalen schaalmodel van Concorde, h. 25 cm. l. 60 cm. ...[more]
Schmidt & Haensch polarisatie apparaat, zgn. Polarisationsapparat nach Mitscherlich in houten
Schmidt & Haensch polarisatie apparaat, zgn. Polarisationsapparat nach Mitscherlich in houten koffer, h. 46, br. 65, d. 23 cm. ...[more]
Lot van paars en bruin glazen Doyenne vazen
Art Deco tafellamp op marmeren voet en melkglazen kap, h. 28 cm.
Lot van 4 aardewerk schenkkannen, 3 vazen en schaal, gemerkt Mobach Utrecht, 30-er jaren.
Keramieken Westraven vaas en schaal
Stel verchroomde tafellampjes met glazen schaalkap, h. 28 cm.
Lot van 2 picknick koffer met inhoud, 30-er jaren.
Uitgebreid nikkel/brons bestek in koffer, Thailand, w.o. vorken lepels, messen en dienlepels.
Stel terracotta amphora's op standaard, h. 44 cm. (opening in tuit)
Lot of a sculpture of lady "Therese", h. 34 cm. and lady in swimsuit, h. 30 cm.Lot van een sculptuur
Art Deco tafelstuk met 2 vogels op tak en marmeren voet, h. 46 cm.
Bronse sculpture of vulture, signed, h. 23 cm.Bronzen beeld van aasgier op marmeren voet, met
Bronse sculpture of vulture, signed, h. 23 cm.Bronzen beeld van aasgier op marmeren voet, met sign. Quellinas, h. 23 cm. ...[more]
Verzilverde buste van Shiva op sokkel, h. 55 cm.
Euromex binoculaire microscoop met 4 AKA lenzen, model L, nr. 76231 in houten kist.
Glass vase with pink interior, h. 30 cm.Glazen vaas met roze geblazen binnenkant, h. 30 cm. ...[more]
Olie & azijnstel "Savini" uit de 'Follies' serie, bohême glas met delen in messing en roestvrij
Kristallen schaal met olijfslijpsel op hoge ronde voet, eind 19e eeuw, h. 20 cm.
Copper Amsterdam School lamp, l. 87 cm.Koperen Amsterdamse school hanglamp met koud beschilderd
Copper Amsterdam School lamp, l. 87 cm.Koperen Amsterdamse school hanglamp met koud beschilderd glazen, l. 87 cm. ...[more]
311 Los(e)/Seite