- Oberkategorie,
742 Los(e)/Seite
Mahonie Victoriaanse commode met 5 diverse laden en geflankeerd door 2 gestoken pilaren, Engeland
Mahonie Victoriaanse commode met 5 diverse laden en geflankeerd door 2 gestoken pilaren, Engeland ca. 1880, h. 128, br. 104, d. 50 cm.
Eiken Art Deco speeltafel met 4 uitschuifbare asbakken, ca. 1925, h. 63, br. 80, d. 60 cm.
Stel mahonie nachtkastjes met 2 laden, h. 65, br. 48, d. 42 cm.
Serie van 6 iepenhouten "Korenaar" stoelen met gevlochten sisal zitting, 20e eeuw.
Mahogany table with 2 drawers, h. 76, w. 111 (50), l. 156 cm.Mahonie hangoortafel met 2 laden, h.76,
Mahogany table with 2 drawers, h. 76, w. 111 (50), l. 156 cm.Mahonie hangoortafel met 2 laden, h.76, br. 111 (50), l. 156 cm. ...[more]
Gebeitst houten kast met 2 glazen deuren, schrijfklep met interieur van 6 laadjes en paneeldeurtje
Houten bordenrek met gestoken griffioenen, h. 66, br. 171 cm.
Mahogany deskMahonie gefineerd klepsecretaire, met 4 laden, en klep waarachter vakverdeling,
Mahogany deskMahonie gefineerd klepsecretaire, met 4 laden, en klep waarachter vakverdeling, samengesteld, h. 141 br. 67 d. 41 cm. ...[more]
Mahonie toiletspiegel met lade, eind 19e eeuw, h. 55, br. 48, d. 19 cm.
Serie van 4 beukenhouten armstoelen met biezen zitting.
Mahonie Biedermeier salontafel op gestoken poot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 64, br. 93, d.
Mahonie Biedermeier salontafel op gestoken poot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 64, br. 93, d. 82 cm.
Eiken Biedermeier linnenkast met lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 188, br. 160, d. 55 cm.
Mahonie stommeknecht 2 laden, 19e eeuw. h. 82 br. 42 d. 43 cm. (defect)
Mahonie Empire-stijl bijzettafeltje met lade gedragen door zwanenhalsen, 20e eeuw, h. 67, diam. 39
Mahonie Empire-stijl bijzettafeltje met lade gedragen door zwanenhalsen, 20e eeuw, h. 67, diam. 39 cm.
Lot van 6 eiken knopstoelen met biezen zitting.
Mahogany Willem III table with scalloped top edge on 4 rafter, Holland ca.1880, h. 80, br. 127, d.
Eiken buffet met opstand met 2 laden en 2 paneeldeuren, ca. 1900, h. 108, br. 110, d. 45 cm.
Mahonie Biedermeier stommeknecht met 2 zijbladen en laadje, 19e eeuw, h. 65, br. 46, d. 48 cm.
Mahonie Biedermeier stommeknecht met 2 zijbladen en 2 laadjes, 19e eeuw, h. 74, br. 40, d. 43 cm.
Eiken nachtkastje met etage en zijlade, 19e eeuw, h. 85, br. 39, d. 28 cm.
Mahonie etagere met 3 etage's, h. 84, br. 50, d. 30 cm.
Kersenhouten gefineerde commode met 5 laden, h. 119, br. 102, d. 58 cm.
Mahonie toiletspiegel in rijkgestoken lijst en een lade, 19e eeuw, h. 73, br. 59, d. 29 cm.
Draaibare gemarmerde houten boekenmolen, ca. 1900 h. 68, br. 44, d. 43 cm.
Mahonie gefineerd bureau met schuine schrijfklep, interieur en 4 laden, Engeland 20e eeuw, h. 94,
Mahonie gefineerd bureau met schuine schrijfklep, interieur en 4 laden, Engeland 20e eeuw, h. 94, br. 82, d. 48 cm.
Mahonie gefineerd Queen Anne-stijl porseleinkastje met glazen deur en 2 laden, h. 150, br. 50, d. 37
Mahonie gefineerd Queen Anne-stijl porseleinkastje met glazen deur en 2 laden, h. 150, br. 50, d. 37 cm.
Grenenhouten keukenkast met 2 glazen deuren, 4 laden en 2 paneeldeuren, h. 200, br. 143, d. 53 cm.
Serie van 6 noten stoelen met rieten zitting.
Noten Art Deco ronde tafel met tussenblad, h. 73, bladmaat diam. 108, met tussenblad 170 x 108 cm.
Grijsgeschilderd rijkgestoken Mechels hangkastje met glazen deurtje, h. 67, br. 83, d. 36 cm.
Wortelnoten gefineerde Louis XV-stijl porselein kast met 2 vitrinedeuren en 3 laden, h. 210, br.
Wortelnoten gefineerde Louis XV-stijl porselein kast met 2 vitrinedeuren en 3 laden, h. 210, br. 155, d. 40 cm. (fineer beschadigd)
Ovale geslepen spiegel in zwartlak lijst, 63 x 53 cm.
Mahonie gefineerde Edwardiaan-stijl boekenkast met 3 glazen deuren, uitschuifbaar schrijfblad, 2
Eiken Barok-stijl kussenkast met rechte kap, 2 paneeldeuren geflankeerd door druivenranken, 2
Pinewood desk with to doors, h. 135, w. 83, d. 53 cm.Grenen lezenaar met klep en twee deuren, h.
Pinewood desk with to doors, h. 135, w. 83, d. 53 cm.Grenen lezenaar met klep en twee deuren, h. 135, br. 83. d. 53 cm. ...[more]
Cut mirror in partly gilded frame, 106 x 60 cm.Geslepen spiegel in deels vergulde lijst, 106 x 60
Cut mirror in partly gilded frame, 106 x 60 cm.Geslepen spiegel in deels vergulde lijst, 106 x 60 cm. ...[more]
Mirror in silver colored frame with corner ornaments, 70 x 80 cm.Spiegel in zilverkleurige lijst met
Mirror in silver colored frame with corner ornaments, 70 x 80 cm.Spiegel in zilverkleurige lijst met hoekornamenten, 70 x 80 cm. ...[more]
Gebeitst grenenhouten keukentafel op gedraaide poten, h. 77, br. 188, d. 89 cm.
Geslepen spiegel in eiken lijst, 92 x 185 cm.
Mahonie kast met glazen deur en zijkanten (1x glas defect), h. 170, br. 82, d. 44 cm.
Noten Louis XV-stijl damesfauteuil met blauw velourse bekleding.
Grey wash borden rek voorzien van 4 laden, 180 x 93 cm.
Witgeschilderde Louis XV-stijl hoekkast met glazen vensterdeur en paneeldeur, h. 214, br. 75, d.
Witgeschilderde Louis XV-stijl hoekkast met glazen vensterdeur en paneeldeur, h. 214, br. 75, d. 45 cm.
White wash boekenkast met 2 paneeldeuren, h. 208, br. 116, d. 39 cm.
Noten gefineerde Louis XV-stijl porselein kast met 2 vitrinedeuren en 4 laden, h. 220, br. 180, d.
Noten gefineerde Louis XV-stijl porselein kast met 2 vitrinedeuren en 4 laden, h. 220, br. 180, d. 58 cm. (geen sleutel)
Tafel met glazen blad op marmeren voet als korintische-stijl zuil met bladeren, h. 77, diam. 120 cm.
Tafel met glazen blad op marmeren voet als korintische-stijl zuil met bladeren, h. 77, diam. 120 cm. (blad en voet met schilfers)
Black Forest clock with Porcelain Shield, Germany, around 1850Schwarzwalder/furtwangen wandklokje
Set of 2 bronze wall lamps with dragon and maskon, 20th century, h. 67 cm.Stel bronzen 2 lichts
Eiken poudreuse met 3 scharnierende bladen met een spiegeltje en 2 laadjes, 19e eeuw, h. 78, br. 77,
Eiken poudreuse met 3 scharnierende bladen met een spiegeltje en 2 laadjes, 19e eeuw, h. 78, br. 77, d. 43 cm.
Polychroom beschilderd bordenrek met gestoken acanthusbladeren en zeemonsters, 18e eeuw, h. 66,
Polychroom beschilderd bordenrek met gestoken acanthusbladeren en zeemonsters, 18e eeuw, h. 66, br. 175 cm. (fragment van slee)
Mahonie Biedermeier-stijl armstoel met groene stoffering.
Geslepen spiegeltje in goudlak lijst, 34 x 30 cm.
Mahonie linnenkast met 2 paneeldeuren geflaneerd door 2 pilaren, 19e eeuw, h. 176, br. 116, d. 46
Mahonie linnenkast met 2 paneeldeuren geflaneerd door 2 pilaren, 19e eeuw, h. 176, br. 116, d. 46 cm.
Pair of 2 mirrors in gold laquer frame, 78 x 54 cm.Stel gefaceteerde spiegels in goudlak lijst, 78 x
Pair of 2 mirrors in gold laquer frame, 78 x 54 cm.Stel gefaceteerde spiegels in goudlak lijst, 78 x 54 cm. ...[more]
Facet geslepen spiegel in eiken gestoken lijst bekroond met leeuwen
Bronzen 7-lichts kaarsen kroon met bladmotieven.
742 Los(e)/Seite