742 Los(e)/Seite
Pair of lamps on glass base with black fabric shades, h. 65 cm.Stel schemerlampen op glazen voet met
Pair of lamps on glass base with black fabric shades, h. 65 cm.Stel schemerlampen op glazen voet met zwart stoffen kappen, h. 65 cm. ...[more]
Oak Neu Wiener Werkstatte desk with 2 drawers, h 76, w. 132, d. 76 cmEiken Neue wiener Werkstatte
Series of 6 oak Neue Wiener Werkstatte chairs and oak dining room table, h. 75, w.188, d. 90 cm
Vernikkelde Art Deco 6-lichts hanglamp met gesatineerde glazen kapjes.
Verzilverde Art Deco tafellamp met 3 opaalglazen bolletjes, h. 33 cm.
Art Deco tafellamp op koper, glas en marmeren voetje met 2 melkglazen bolletjes, h. 24 cm.
Grenenhouten keukenkast met 4 vensterdeuren, 4 laden en 4 paneeldeuren, h. 208, br. 203, d. 47 cm.
Chrome buisframe stoel, naar ontwerp Marcel Breuer
Gerard van de Berg chair with skayVerchroomde buisframe Gelderland leunstoel met beige skay, met
Gerard van de Berg chair with skayVerchroomde buisframe Gelderland leunstoel met beige skay, met certificaat onderzijde ...[more]
Peter Ghyczy coffee table with glas top, 70's h. 45, w. 117, d. 67 cm.Rechthoekige salontafel met
Tafel met leistenen blad op zwartmetalen onderstel, h. 76, br. 180, d. 100 cm.
Aluminium sculptuur van roofvogel op opengewerkte bol, h. 58 cm.
Set desk lamps with adjustable shade.Stel bureaulampen met verstelbare kap. ...[more]
Art Deco hanging lamp with opaline glass shade.Art Deco hanglamp met opaline glazen kap. ...[more]
Stel RVS Art Deco staande lampen,30-er jaren, h. 180, diam. 57 cm.
Zwartlederen fauteuil met koperen siernagels afgewerk.
White round coffee table with glass top, Nebu, 70's, h. 30, diam. 80 cm.Wit kunststoffen ronde
Blankeiken vintage kast met openslaande klep, 2 laden en 2 paneeldeuren, 60-er jaren, h. 112, br.
Blankeiken vintage kast met openslaande klep, 2 laden en 2 paneeldeuren, 60-er jaren, h. 112, br. 95, d. 35 cm.
set of red-glazed pottery decorative vases with stylized flower decoration, marked bottom 'Rhodian
Art Deco tafellamp op verzilverde met marmeren voet en melkglazen kap, h. 34 cm.
Partly rosewood commode with two doors and two drawers, h. 72, br. 80, d. 39 cm.Met palissander
Set of 10 chairs with colored fabric, about 1960Lot van 10 verchroomde buisframestoelen met beige
Set of 10 chairs with colored fabric, about 1960Lot van 10 verchroomde buisframestoelen met beige stof, jaren 60 ...[more]
Eiken gefineerde vergadertafel op metalen onderstel, h. 76, br. 240, d. 120 cm.
Uitgebreid porseleinen "noire" eetservies "Variation" met bijbehorende zwarte onderborden, ontwerp
Art Deco tafellamp op marmeren voet en satine glaskapje, h. 36 cm.
Yngven Ekstrom armstoel met blauwe stof, Zweden, gemerkt onderzijde
Lot van 2 zwart metalen halogeen staande lampen
Bronze sculpture of charging bull, Bull of all street, h. 66, l. 90 cm.Bronzen sculptuur van
Porcelain recipe bowl by Corneille for Nourypharma. This anniversary sign was issued on the occasion
Stel glazen sierschalen door Willem Jacob (Willem) Rozendaal (1899-1971), ontwerper voor Kristal
Lot van 160 ansichtkaarten, voorstelling van Nederland, periode 1900-1970 in map.
Lot van 270 ansichtkaarten, w.o. Jan Toorop en met fantasie voorstellingen, periode 1900-1970 in
Lot van 270 ansichtkaarten, w.o. Jan Toorop en met fantasie voorstellingen, periode 1900-1970 in map.
Lot van een dekseldoosje, bloem en 3 parfumflesjes, gemerkt R. Lalique. (dekseldoosje met schilfertje)
4 delen serviesje, w.o. schotel, bord en kop en schotels, ontwerp Marien Schouten in 1986, in
Baluster twin handled vase decorated with angels on a gallery, lemontrees and tulp bands above and
Plateel "Paysage" siervaas met decor van boswerkerss in bos, plateelfabriek Zuid-Holland, schilder
Purple glass vase with a wide base and narrow tapering neck, etched monogram Chris Lebeau for
Stel Art Deco boekensteunen met zamak eekhoorns op zwart marmeren voet, ges. M. Leducq, h. 17 cm.
Lot van 21 glazen apothekersflessen, w.o. met etiket en een porseleinen apothekerspot met "Vaselinum
Lot van 21 glazen apothekersflessen, w.o. met etiket en een porseleinen apothekerspot met "Vaselinum Album" etiket. (div. kwal.)
13 delen wit geglazuurd aardewerk Art Deco theeserviesje, ontwerp Leen Muller, uitvoering Zuid-
Lot van een groen geglazuurde aardewerk flesvaas met stop (stop gerestaureerd), h. 26 cm. en 3
Polychrome hand painted plaquere with farmer, marked: Rozenburg The Hague, 1904, 20 x 47 cm.
Polychrome handpainted plaquer, with windmales, marked: Rozenburg The Hague, 1904, 20 x 47 cm.
Ceramic vase, sign.: Willem Gispen, h. 14 cm.Keramieken bolvaas, ges. onderzijde: Willem Gispen,
Ceramic vase, sign.: Willem Gispen, h. 14 cm.Keramieken bolvaas, ges. onderzijde: Willem Gispen, h. 14 cm. ...[more]
Graflex camera "speed graphic prontor II"" in case.Graflex camera "speed graphic Prontor II" met
Graflex camera "speed graphic prontor II"" in case.Graflex camera "speed graphic Prontor II" met toebehoren in koffer, 50/60er jaren. ...[more]
Plateel hang cachepot met bloemdecor, gemerkt binnenzijde: Natrius Arnhem Holland Gelria, 1926-1932,
Plateel hang cachepot met bloemdecor, gemerkt binnenzijde: Natrius Arnhem Holland Gelria, 1926-1932, diam. 30 cm.
Aardewerk Art Deco sculptuur van vogel, h. 48 cm.
Stel plateel aardewerk hang cachepots met bloemdecor, diam. 20 cm.
Pair of Jugenstill bronze jardinieres, l. 50 cm.Stel jugenstill-stijl bronzen jardinieres voorzien
Pair of Jugenstill bronze jardinieres, l. 50 cm.Stel jugenstill-stijl bronzen jardinieres voorzien van binnenbak, l.50 cm. ...[more]
Geglazuurd aardewerk kommetje met decor van fabeldier, gemerkt: D'ezel, jaren '60, Diam. 16 cm. (A)
Sculpture of a boy, "Siffleur", signed. Charles Vital-Cornu (1851-1927), h. 39 cm.Zamak sculptuur
Lot van een staatkundige globe, Prof. Dr. Arthur Krause. Schaal 1:38.600.000, 1964, h. 45 cm. een
Pottery Art-Deco vase, marked: De Distel AmsterdamPlateel Art-Deco siervaas, fabrikant en gemerkt:
Stel keramieken dekselpotten met carnavel maskers en vogel op deksel, gemono. A.R.= An Rijpers, h.
Stel keramieken dekselpotten met carnavel maskers en vogel op deksel, gemono. A.R.= An Rijpers, h. 18 cm.
742 Los(e)/Seite