67 Los(e)/Seite
BUTTELING, CARMI (GEB. 1936), ges. en gedat. 1981 l.o., 'Desire', zeefdruk 20/24 36 x 55 cm.
BUTTELING, CARMI (GEB. 1936), ges. en gedat. 1981 l.o., 'Happy', zeefdruk 4/24 36 x 55 cm.
GERRITZ HARRIE (1940), ges. en gedat. 2004 "samenstelling", litho 56 x 42 cm.
RHOON VAN HANS, sign. l.r., Abstract, silkscreen 15/25 and 23/24 50 x 40 cm. Provance: KLM Art
WARHOL, ANDY, after, Marilyn Monroe, screenprint 90 x 90 cm.WARHOL, ANDY, naar, Marilyn Monroe,
WARHOL, ANDY, after, Marilyn Monroe, screenprint 90 x 90 cm.WARHOL, ANDY, naar, Marilyn Monroe, zeefdruk 90 x 90 cm. ...[more]
FRANSE, CORNELIS (1924-1982), ges. m.o., compositie met schenkkan, litho eigendruk 36 x 56 cm.
67 Los(e)/Seite