23 Los(e)/Seite
PLAAT, HENRI (GEB. 1936), ges. en gedat. 1973 r.o., compositie, tekening 50 x 65 cm.
BREED, DIRK (1920-2004), ges. l.b., landschap, tekening 21 x 30 cm.
BOUTEN, ARMAND (1893-1965), signed l.l., cat in doorway to balcony, gouache / chalk / pencil on
BOUTEN, ARMAND (1893-1965), signed l.r., lying naked on sofa with cat in window opening, gouache /
BOUTEN, ARMAND (1893-1965), signed l.l., sleeping cat on cushion, gouache / chalk / pencil on
Jacobs, Henri (1957), signed and dated 1995, Don't tear, sinking ship!, drawing in pencil and
CAVETO (GEB. 1923), allen ges., div. voorstelling, lot van 3 tekeningen div. maten
Rahusen, Ina, not signed, banana tree, drawing in pastel 56 x 47 cm.RAHUSEN, INA (1895-1977), zonder
Bervoets, signed, man and horse, drawing 21 x 27 cm.BERVOETS, ges. r.o., man en paard, tekening 21 x
Bervoets, signed, man and horse, drawing 21 x 27 cm.BERVOETS, ges. r.o., man en paard, tekening 21 x 27 cm. ...[more]
Bervoets, signed, cats and bird, drawing 24 x 34 cm.BERVOETS, ges. r.o., katten en vogel, tekening
Bervoets, signed, cats and bird, drawing 24 x 34 cm.BERVOETS, ges. r.o., katten en vogel, tekening 24 x 34 cm. ...[more]
Klemann, Paul (1960), signed and dated, floating chairs in a room crammed with traffic signs,
Broek, Hans (1965), signed, Horatii and Curatii, drawing on paper, 55 x 75 cm. (hole in paper)
Verkerk, Emo (1955) monogr. E.V. and dated '90 r.u., Father and child, pencil drawing 32 x 47 cm.
GINDERTAEL, ROGER VAN (1899-1982), monogrammed standing nude, colored pencil drawing 32 x 24 cm.
CAVETO (GEB. 1923), allen ges., div. voorstelling, lot van 5 w.o. tekening en doek div. maten
Uitgebreide map div. tekeningen, aquarellen en drukwerken
CAVETO (GEB. 1923), 1x ges. r.o. div. voorstelling, lot van 2 tekeningen div. maten (1x glasplaat
CAVETO (GEB. 1923), 1x ges. r.o. div. voorstelling, lot van 2 tekeningen div. maten (1x glasplaat gebroken)
Erkelens, Frans, signed, lot of 5 drawings of Indonesian dancers, 27 x 17 cm.ERKELENS, FRANS (1937-
Lot div. art books consisting of 'Amado March 30 to May 19 1980 ', with drawing on title page,'
ARMANDO (1929-2018), the fence, black chalk drawing on title page 'Armando', published by Galerie
Lot div. kunstboeken en tijdschriften w.o. Giorgio Ramella, met tekening op titelblad, 'Francesco
23 Los(e)/Seite