725 Los(e)/Seite
Mahonie Victoriaanse kabinet met 2 paneeldeuren en 4 laden, Engeland ca. 1880, h. 225, br. 122, d.
Mahonie Victoriaanse kabinet met 2 paneeldeuren en 4 laden, Engeland ca. 1880, h. 225, br. 122, d. 55 cm.
Eiken oorfauteuil met geschoren velourse bekleding op klauwpoten, Engeland.
Eiken armstoel met gestoken kuif en stoffen bekleding.
Tapestry, in The Lady with the Unicorn, 20th centuryGeweven wandkleed, zgn. Gobelin met afbeelding
Noten bank met geschoren velourse bekleding en met bandintarsia ingelegd, h. 92, br. 180, d. 66 cm.
Pinewood black lacquer painted cabinet with 2 panel doors with decor of flowers in vase, Austria ca.
Stel eiken Renaissance-stijl armstoelen met bordeaux rode bekleding.
Serie van 6 eiken stoelen met bruinskai bekleed en een uitschuiftafel op gedraaide poten verbonden
Serie van 6 eiken stoelen met bruinskai bekleed en een uitschuiftafel op gedraaide poten verbonden door regels, h. 76, br. 120, d. 90 cm.
Eiken vossenkop tafel op gestoken bloempoot uitlopend in 4 sprant, eind 19e eeuw, h. 76, br. 130, d.
Eiken vossenkop tafel op gestoken bloempoot uitlopend in 4 sprant, eind 19e eeuw, h. 76, br. 130, d. 115 cm.
Eiken bijzettafel met kerfsnee blad op 4 gedraaide poten verbonden door regels, ca. 1920, h. 75, br.
Eiken bijzettafel met kerfsnee blad op 4 gedraaide poten verbonden door regels, ca. 1920, h. 75, br. 75 cm.
Eiken Art Deco nachtkastje met openslaande klepdeur en coromandel ornamenten, ca. 1920, h. 70, br.
Eiken Art Deco nachtkastje met openslaande klepdeur en coromandel ornamenten, ca. 1920, h. 70, br. 51, d. 35 cm.
Noten tafel met ingelegd blad van bloemen op bloempoot uitlopend in 4-sprant, h. 78, diam. 140 cm.
Salontafel met bruinleer omtrokken blad, Peru, h. 44, br. 140, d. 60 cm. in de stijl van Angel
Salontafel met bruinleer omtrokken blad, Peru, h. 44, br. 140, d. 60 cm. in de stijl van Angel Pazmino.
J. More schoolklok in zwartlak kast, Leeds, ca. 1900, diam . 38 cm.
J. More schoolklok in zwartlak kast, Leeds, ca. 1900, diam . 42 cm.
Ansonia schoolklok in mahonie kast, diam. 40 cm.
Schoolklok in eiken kast, diam. 40 cm.
Teakhouten boekenkast met 3 laden, Indonesie, h. 210, br. 145, d. 51 cm. (2 schuifdeuren ontbreken)
Serie van 6 teakhouten stoelen met spijlen rugleuning.
Serie van 8 teakhouten stoelen met spijlen rugleuning, w.o. 2 armstoelen.
Eiken Barok-stijl kussenkast met 2 paneeldeuren en 2 laden op bolpoten, 20e eeuw, h. 190, br. 180,
Eiken Barok-stijl kussenkast met 2 paneeldeuren en 2 laden op bolpoten, 20e eeuw, h. 190, br. 180, d. 65 cm. (fineer met defecten)
Grenenhouten hoekkast met 2 glazen deuren en 2 paneeldeuren, h. 205, br. 125, d. 65 cm.
Lot van een mahonie armstoel en noten armstoel met gevlochten rieten leuning.
Teakhouten bureau met leer ingelegd blad, 3 laden en 2 paneeldeuren, h. 80, br. 145, d. 80 cm.
Frisian tail clock in oak case with painted dial, 19th century.Friese staartklok in eiken kast met
Frisian tail clock in oak case with painted dial, 19th century.Friese staartklok in eiken kast met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw. ...[more]
Trunk mirror in oak frame with carved crest, approx. 1920, 152 x 75 cm.Halspiegel in eiken lijst met
Geslepen spiegel in rijkgestoken eiken lijst bekroond met leeuwen, 120 x 70 cm.
Mahonie bureau met roodleer ingelegd blad en 5 laden, Engeland, h. 78, br. 123, d. 55 cm.
Messing 2-lichts harmonica schemerlamp, h. 105 cm.
Iepenhouten Windsor-stijl armstoel met spijlen rug, ca. 1900.
Noten ledikant met brons beslag en biesintarsia, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 147, br. 205, d. 146
Noten ledikant met brons beslag en biesintarsia, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 147, br. 205, d. 146 cm. hierbij een ijzeren spiraal 187 x 136 cm.
Serie van 6 Renaissance-stijl stoelen, w.o. 2 armstoelen en een eiken bijpassende kloostertafel
Eiken theekastje met geslepen glasvenster en klapdeur, h. 81, br. 72, d. 50 cm.
Schwarzwalder hangklok met emaille wijzerplaat, ca. 1880, h. 45 cm.
Appelklok met beschilderde houten wijzerplaat, 2 gewichten.
Schwarzwalder hangklok in beschilderde houten kast, ca. 1880, h. 46 cm.
Appelklok met beschilderde houten wijzerplaat, 4 gewichten.
8 daagse regulateur in noten kast met gestoken kuif, h. 90 cm.
Schwarzwalder hangklok met beschilderde wijzerplaat, ca. 1880, h. 46 cm.
Eiken buffetkast met lade (trekkers ontbreken) en 2 paneeldeuren, ca. 1920, h. 88, br. 110, d. 50
Eiken buffetkast met lade (trekkers ontbreken) en 2 paneeldeuren, ca. 1920, h. 88, br. 110, d. 50 cm.
Halspiegel in noten lijst, 113 x 55 cm.
Eiken Barok-stijl kussenkast met rechte kap, 2 palissanderhouten paneeldeuren en 2 laden op bolpoten, 20e eeuw, h. 190, br. 195, d. 70 cm.
Wooden cabinet with 3 drawers and 3 doors, h. 211 w. 144 d. 50 cm .Grenen buffetkast met opstand
White painted chest of drawers with 4 drawers, h. 95, w.77, d. 40 cm.Witgeschilderde commode met 4
White painted chest of drawers with 4 drawers, h. 95, w.77, d. 40 cm.Witgeschilderde commode met 4 laden, h. 95, br. 77, d. 40 cm. ...[more]
Mahonie toiletspiegel met lade, h. 63, br. 56, d. 25 cm.
Grenen proviandkast met deur en 3 laden met porseleinen knop, h. 121 br. 90 d. 40 cm.
Serie van 5 eiken stoelen met opengewekte rugleuning en houten zitting. (2x defect)
Kersenhouten keukentafel met 3 laden op blokpoten verbonden door regels, Frankrijk 19e eeuw, h.
Kersenhouten keukentafel met 3 laden op blokpoten verbonden door regels, Frankrijk 19e eeuw, h. 78, br. 218, d. 85 cm.
Mahonie Victoriaanse commode met 5 diverse laden en geflankeerd door 2 gestoken pilaren, Engeland
Mahonie Victoriaanse commode met 5 diverse laden en geflankeerd door 2 gestoken pilaren, Engeland ca. 1880, h. 128, br. 104, d. 50 cm.
Eiken Art Deco speeltafel met 4 uitschuifbare asbakken, ca. 1925, h. 63, br. 80, d. 60 cm.
Stel mahonie nachtkastjes met 2 laden, h. 65, br. 48, d. 42 cm.
Serie van 6 iepenhouten "Korenaar" stoelen met gevlochten sisal zitting, 20e eeuw.
Mahogany table with 2 drawers, h. 76, w. 111 (50), l. 156 cm.Mahonie hangoortafel met 2 laden, h.76,
Mahogany table with 2 drawers, h. 76, w. 111 (50), l. 156 cm.Mahonie hangoortafel met 2 laden, h.76, br. 111 (50), l. 156 cm. ...[more]
Gebeitst houten kast met 2 glazen deuren, schrijfklep met interieur van 6 laadjes en paneeldeurtje
Houten bordenrek met gestoken griffioenen, h. 66, br. 171 cm.
Mahogany deskMahonie gefineerd klepsecretaire, met 4 laden, en klep waarachter vakverdeling,
Mahogany deskMahonie gefineerd klepsecretaire, met 4 laden, en klep waarachter vakverdeling, samengesteld, h. 141 br. 67 d. 41 cm. ...[more]
Mahonie toiletspiegel met lade, eind 19e eeuw, h. 55, br. 48, d. 19 cm.
Serie van 4 beukenhouten armstoelen met biezen zitting.
725 Los(e)/Seite