- Oberkategorie,
742 Los(e)/Seite
Eiken stoel met gestoken monogram in leuning, Holland 18e eeuw.
Bronzen 6-lichts gepende kaarsen bolkroon, armen met zeemonsters, 19e eeuw, h. 74 cm.
Bronzen 6 lichts kaarsenkroon met kristallen pegels, Frankrijk, h. 60 cm.
Eiken Renaissance-stijl 8 kantige tafel met gestoken bladrand van bloemen en putti op gedraaide
Chair with brown leatherOorfauteuil bekleed met bruin leer ...[more]
Eiken dekenkist met gestoken front en ijzeren slotplaat, h. 72 br. 133 d. 53 cm.
Eiken dekenkist met gestoken frontpanelen, 18e eeuw, h. 72, br. 138, d. 57 cm.
Eiken kussenkast, met 2 deuren voorzien van kussens, waaronder 1 lade, h. 195 br. 158 d. 58 cm.
Oak wainscott chair with carving to the back, England 17th century.Eiken rijkgestoken armstoel, zgn.
Serie van 6 eiken Mechelse stoelen met gestoken bloemmotieven in leuning, eind 19e eeuw.
Kastanjehouten betaaltafel met smeedijzeren nagels in blad, lade op harpvormige poten verbonden door
Eiken kist met gestoken kruis in front en ijzeren slotplaat (geen sleutel), Duitsland 18e eeuw, h.
Eiken kist met gestoken kruis in front en ijzeren slotplaat (geen sleutel), Duitsland 18e eeuw, h. 61, br. 139, d. 48 cm.
Eiken dekenkist met 3 frontpanelen en 2 laden, 18e eeuw, h. 79, br. 145, d. 58 cm.
Comtoise met emaille wijzerplaat en latoenkoperen plaat in wortelnoten kast, 19e eeuw, h. 240 cm. (
Comtoise met emaille wijzerplaat en latoenkoperen plaat in wortelnoten kast, 19e eeuw, h. 240 cm. (glas ontbreekt)
Bruinlederen fauteuil op houten pootjes afgezet met koperen siernagels.
Eiken kast met rechte kap en 2 paneeldeuren op sleepoten, Duitsland ca. 1800, h. 178, br. 156, d. 60
Eiken kast met rechte kap en 2 paneeldeuren op sleepoten, Duitsland ca. 1800, h. 178, br. 156, d. 60 cm.
Serie van 6 eiken Renaissance-stijl stoelen op gedraaide poten verbonden door regel met bruinleer
Eiken hangoortafel, zgn. gateleg op gedraaide poten, Engeland 20e eeuw, h. 78, br. 184, d. 122 cm.
Mahonie miniatuur linnenkast met lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 60, br. 45, d. 22 cm.
Eiken rokerskastje met 2 glazen deurtjes en intern interieur met pijpenhouder en 2 tabakladen, ca.
Eiken rokerskastje met 2 glazen deurtjes en intern interieur met pijpenhouder en 2 tabakladen, ca. 1900, h. 31, br. 35, d. 20 cm.
Eiken tafel met gestoken rand op blokpoten verbonden door regels, h. 77, br. 152, d. 70 cm.
Oak provisions cabinet h. 172 w. 176 d. 52 cm.Eiken proviandkast met rechte kap, 2 paneeldeuren
Chestnut wood armchair with bar railing, 18th century.Kastanjehouten armstoel met spijlen leuning,
Chestnut wood armchair with bar railing, 18th century.Kastanjehouten armstoel met spijlen leuning, 18e eeuw. ...[more]
Koperen 6-lichts kaarsen bolkroon, h. 40 cm.
A pair of oak chairs with harp in the back, 19th centuryStel eiken harpstoelen, 19e eeuw ...[more]
Mahogany Empire sofa, 19th centuryMahonie Empire bank met oudroze bekleding op gestoken voet, 19e
Mahogany Empire sofa, 19th centuryMahonie Empire bank met oudroze bekleding op gestoken voet, 19e eeuw, h. 98, br. 195, d. 69 cm. ...[more]
Stel noten Louis XV-stijl fauteuils bekleed met skai
Salon piano, stamped: Pariser Stimmung 9820, manufacturer: Blunther Leipzig, in wooden case, w.
Eiken Mechelse tafel met gestoken leeuwenkoppen op gestoken poten verbonden door regels, h. 73,
Eiken Mechelse tafel met gestoken leeuwenkoppen op gestoken poten verbonden door regels, h. 73, br. 123, d. 75 cm.
Elmwood Georgian hall settle with 2 little doors in the front, England (Welsh) 18th century, h. 123,
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat, loden ornamenten en houten beschilderde stoel, 20e
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat, loden ornamenten en houten beschilderde stoel, 20e eeuw.
IJzeren haantjescomtoise met geemailleerde wijzerplaat en vouwslinger, Frankrijk 18e eeuw.
Brown leather club chairBruin leren clubfauteuil afgezet met siernagels rustend op taps toelopende
Brown leather club chairBruin leren clubfauteuil afgezet met siernagels rustend op taps toelopende poten ...[more]
Bruinlederen hoefvormige clubfauteuil.
Kastanjehouten bureau met schuine schrijfklep en paneeldeur, spanje 18e eeuw, h. 110, br. 96, d.
Kastanjehouten bureau met schuine schrijfklep en paneeldeur, spanje 18e eeuw, h. 110, br. 96, d. 38 cm.
Eiken schrijfbureau met schuine schrijfklep en 3 laden, Engeland 19e eeuw, h. 105, br. 106, d. 47
Eiken schrijfbureau met schuine schrijfklep en 3 laden, Engeland 19e eeuw, h. 105, br. 106, d. 47 cm.
Oak secretairy with 4 draers decoraten with bronze, 18th century, h. 107, w. 100, d. 53 cm.Eiken
Kastanjehouten kakstoel met opengewerkte spijlen rug, Spanje 18e eeuw.
Walnut tabernakel topbureau with one door and 11 drawers, Germany 18th centuryNoten bureau met
Ibach dubbel kruissnarige salonvleugel in zwartlak kast, ca. 1930, h. 95, br. 150, d. 140 cm.
Zwart gepolitoerde pianokruk geborduurde zitting, ca. 1900.
Zwart gepolitoerde pianokruk jutte zak zitting, ca. 1900.
Mahonie haardscherm met geborduurde decoratie van zeilschip, h. 86 cm.
Oeil de boeuf wall clock with email cartouches en chinees decor, France ca. 1880.Oeil de boeuf
Oeil de Boeuf klok in gezwart houten met parelmoer ingelegde kast, Frankrijk ca. 1880, h. 63, br. 49
Oeil de Boeuf klok in gezwart houten met parelmoer ingelegde kast, Frankrijk ca. 1880, h. 63, br. 49 cm.
Stel wit/grijs marmeren sier obelisken, h. 104 cm. (defecten)
Kastanjehouten kist met gestoken ruitfront en ijzeren slotplaat en schanieren, Spanje 17/18e eeuw,
Kastanjehouten kist met gestoken ruitfront en ijzeren slotplaat en schanieren, Spanje 17/18e eeuw, h. 85, br. 178, d. 59 cm.
Houten gestoken sculptuur van indiaan met hert en hond, h. 190 cm.
Stel bronzen sculpturen met verlichting gedragen door Moorse man en vrouw, h. 153 cm.
Friese staartklok met latoenkoperen wijzerplaat met afbeelding van vrouwe Fortuna in eiken kast, 19e
Friese staartklok met latoenkoperen wijzerplaat met afbeelding van vrouwe Fortuna in eiken kast, 19e eeuw.(1 vleugel van engel missend)
Noten Barok Drentse pastoor/notaris kast met rechte kap, 2 paneeldeuren, een lade op bolpoten,
Noten Barok Drentse pastoor/notaris kast met rechte kap, 2 paneeldeuren, een lade op bolpoten, Holland ca. 1700, h. 193, br. 190, d. 70 cm.
Gronginer long tale clock, ca. 1840 l. 203 cm.Groninger staartklok, met maan- en datumaanduiding,
Eiken Louis XVI kabinet bekroond met timpaan waarin gestoken strikmotieven en bladeren, waaronder
Eiken white-wash partner-desk met zwartleer ingelegd blad, 10 laden en 2 paneeldeuren, h. 75, br.
Eiken white-wash partner-desk met zwartleer ingelegd blad, 10 laden en 2 paneeldeuren, h. 75, br. 180, d. 80 cm.
Pair of 2 oak chairsStel eiken stoelen met leren zitting afgezet met nagels, 18e eeuw ...[more]
Elm wood chair decrated with animals, ChinaOlmenhouten armstoel met gestoken dierenfiguur in
Elm wood chair decrated with animals, ChinaOlmenhouten armstoel met gestoken dierenfiguur in leuning, China. ...[more]
742 Los(e)/Seite