742 Los(e)/Seite
Olmenhouten armstoel met gestoken dierenfiguur in leuning, China.
bronze and cloisonné floor lamp, ca 1900.Bronzen cloisonne staande schemerlamp, China ca. 1900, h.
bronze and cloisonné floor lamp, ca 1900.Bronzen cloisonne staande schemerlamp, China ca. 1900, h. 180 cm. ...[more]
Wooden chinese chair with marble and mother of pearl inlay, China 20th century. (marble restored)
Houten opiumtafel op gestoken poten, h. 50, br. 250, d. 125 cm.
Teakhouten planterstoel met beenleuningen en rieten zitting, Indonesie.
Wooden decorated blanket box, India 20th century, h. 75, l. 126, w. 48 cm.Deels beschilderd houten
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat, loden ornamenten en houten beschilderde stoel met
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat, loden ornamenten en houten beschilderde stoel met zeemeerminnen, 18e eeuw.
Houten wandklok met parelmoer ingelegd en metalen wijzerplaat, eind 19e eeuw, 58 x 45 cm. (geen
Houten wandklok met parelmoer ingelegd en metalen wijzerplaat, eind 19e eeuw, 58 x 45 cm. (geen sleutel)
Eiken Burgemeestersklok met beschilderde wijzerplaat en beschilderd decor van de 4 jaargetijden in kap, ca. 1850, h. 140 cm. (3 gewichten)
Friese staartklok in roodlak kast met beschilderde polychroom wijzerplaat afgezet met de 4 jaargetijden, h. 150 cm.
Eiken "piratenkist" met bolle deksel en smeedijzeren steunen en slotplaat, Duitsland ca. 1750, h.
Eiken "piratenkist" met bolle deksel en smeedijzeren steunen en slotplaat, Duitsland ca. 1750, h. 90, br. 122, d. 63 cm.
Hinoki Cypres zwartlak kast met 4 laden en trekkers, Japan Taisho-periode ca. 1920, h. 99, br. 38,
Stel houten armstoelen met gestoken rugleuning, China 20e eeuw.
Eiken vitrinekast met opstand waarin 2 glazen deuren, onderkast met 3 laden en 3 paneeldeuren,
Eiken vitrinekast met opstand waarin 2 glazen deuren, onderkast met 3 laden en 3 paneeldeuren, Duitsland ca. 1820, h. 222, br. 158, d. 56 cm.
Teakhouten bureau met ijzeren nagels in blad en 2 laden op gedraaide poten, Indonesie, h. 77, br.
Teakhouten bureau met ijzeren nagels in blad en 2 laden op gedraaide poten, Indonesie, h. 77, br. 150, d. 85 cm.
Zwartlak dames fauteuil bekleed met zwart leer, en zebra print waarop achterzijde: "Queen", fabrikant : Baxter
Zwartlak heren fauteuil bekleed met zwart leer met zebra print en op achterzijde: "King", fabrikant:
Zwartlak heren fauteuil bekleed met zwart leer met zebra print en op achterzijde: "King", fabrikant: Baxter
Kastanjehouten "kerk" bank, vermoedelijk Spanje 18e eeuw, h. 50, br. 300, d. 30 cm.
Oak blanket chest with carved frieze and 2 panels with fabulous creatures, Germany 18th century,
Iepenhouten armstoel met opengewerkte rugleuning, 18e eeuw.
Mahogany Biedemeier writing desk, with 1 drawer, valve with leather and which behind interior, 2
Eiken kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren en 3 laden, Holland 19e eeuw, h. 186, br. 128, d. 51
Eiken kabinet met rechte kap, 2 paneeldeuren en 3 laden, Holland 19e eeuw, h. 186, br. 128, d. 51 cm.
Mahonie secretaire a abattant met lade, interieur met 6 laadjes en paneeldeurtje, schrijfklep en 2
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, stoel met polychroom beschilderde
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en loden ornamenten, stoel met polychroom beschilderde zeemeerminnen, h. h. 80 cm.
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat, ges. en gedat. achterzijde voorplaat, van Dongen
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat, loden ornamenten op een polychroom beschilderde stoel
Red laquer cabinet with polychrome front decorated with dragons, China, h. 46 w. 81 d. 37 cm.Roodlak
Eiken Mechelse buffetkast, opstand met 3 rijkgestoken deuren, onderkast met 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 235, br. 140, d. 52 cm. (kuif los)
Teak wood colonial cest with brass, Indonesia, 19th century.Koloniale djatihouten compagnie kist met
Butlerspiegel in goudlaklijst versierd met bollen, diam. 42 cm.
Butlerspiegel in goudlak lijst met bol glas, diam. 45 cm.
Ovale spiegel in goudlak lijst bekroond met schelp en bloemmotieven, eind 19e eeuw, 87 x 60 cm. (
Ovale spiegel in goudlak lijst bekroond met schelp en bloemmotieven, eind 19e eeuw, 87 x 60 cm. (defecten)
Geslepen spiegel in goudlak lijst, 91 x 117 cm.
Unknown, unsigned 19th century farmer with horse and cart at farm, showpiece in Louis XV-style frame
Mirror in gold laquer frame, 19th century, 180 x 100 cm.Spiegel in goudlak lijst bekroond met
Antique mirror in gold frame decorated with bird in crest flanked by a set of urns, h.162, width
Mirror in gold lacquer frame, late 19th century, h. 141, w. 72 cm.Rechthoekige 2 delige spiegel in
Geslepen spiegel in (faux turtles) celluloid lijst, 72 x 57 cm.
Damspiegel in Empire-stijl lijst bekroond met strijdwagen, 20e eeuw, 162 x 48 cm.
Ovale spiegel in goudlak lijst, 78 x 68 cm.
Goudlak houten Louis XV-stijl console op gebogen poten, h. 80, br. 87, d. 35 cm.
Wooden Louis XV-style console with lion's head on curved legs connected by lines with black marble
Mirror in oak carved frame, 19th century, 212 x 113 cm.Kapitale schouwspiegel gevat in eiken
Cut mirror in black and gold lacquer frame, 140 x 80 cm.Geslepen spiegel in zwart en goudlak
Cut mirror in black and gold lacquer frame, 140 x 80 cm.Geslepen spiegel in zwart en goudlak lijst, 140 x 80 cm. ...[more]
Deels beschilderde Louis XV console met wit marmeren blad, 18e eeuw h. 84, br. 123 en d. 47 cm.
Edwardian corner etagere with mirrors en glassdoor.Gepolitoerde Edwardiaanse hoek etagere kast,
Zwartgepolitoerde Napoleon III tafeltje met deels glazen blad en etage, 19e eeuw, h. 60, br. 47,
Zwartgepolitoerde Napoleon III tafeltje met deels glazen blad en etage, 19e eeuw, h. 60, br. 47, d. 34 cm.
Mirror in mahogany frame, h. 96, w. 76 cm.Spiegel in deels noten Biedermeier lijst, h. 96, br. 76
Mirror in mahogany frame, h. 96, w. 76 cm.Spiegel in deels noten Biedermeier lijst, h. 96, br. 76 cm. ...[more]
Single curved root nut veneered flap secretaire, Dutch 18th century h.106, br.127 and d.57 cm.
Kersenhouten secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter interieur met 9 laadjes, 19e eeuw,
Kersenhouten secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter interieur met 9 laadjes, 19e eeuw, h. 170, br. 105, d. 60 cm.
Mahogany corner cabinet with glass door and 2 paneldoors, 19th century, h. 190 w. 69 d. 48 cm.
Mahonie Biedermeier linnenkast met gestoken kuif, 2 paneeldeuren en lade, 19e eeuw, h.
Mahonie buffetkast met opstand waarin 2 paneeldeuren, waaronder, 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 198
Mahonie buffetkast met opstand waarin 2 paneeldeuren, waaronder, 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 198 br. 132 d. 57 cm.
Noten Mechelse-stijl buffet, opstand met etagere en kuif, marmeren blad, 2 laden en 2 gestoken
Mirror in oak frame with carved mask and leaves, ca. 1910 (mirror of later age), 146 x 93 cm.Spiegel
Mahogany bookcase with 2 partly glass doors flanked by pilasters, 19th century, h. 182, w. 120, d.
742 Los(e)/Seite