67 Los(e)/Seite
WORST, JAN (BORN 1953), signed and dated 2004 l.r., 'The Rich Hours', silkscreen X 75 x 101 cm.
WORST, JAN (BORN 1953), signed and dated 2004 l.r., Tacid understanding, silkscreen 28/100 75 x
BIERENBROODSPOT, GERTI (BORN 1940), signed and dated 1975 l.r., composition, color lithograph 75 x
CREMER, JAN (BORN 1940), signed and dated '01 l.r., landscape with three trees, silkscreen print
OEY, TJENG SIT (1917-1987), ges. en gedat. 1969 r.o., 'Playing Guest', litho 63 x 63 cm.
OEY, TJENG SIT (1917-1987), ges. en gedat. '72 r.o., compositie in rood, grijs en zwart, litho 1/
OEY, TJENG SIT (1917-1987), ges. en gedat. '72 r.o., compositie in rood, grijs en zwart, litho 1/25 40 x 50 cm.
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1994 dame met kater, litho 43 x 51 cm. (herkomst Jaski
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1994 dame met kater, litho 43 x 51 cm. (herkomst Jaski Gallerie Amsterdam)
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1997 dame met vogel, litho 55 x 65 cm. (herkomst Jaski
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1997 dame met vogel, litho 55 x 65 cm. (herkomst Jaski Gallerie Amsterdam)
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1990 Aida, litho 48 x 41 cm. (herkomst Jaski Gallerie
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 1990 Aida, litho 48 x 41 cm. (herkomst Jaski Gallerie Amsterdam)
Sierhuis, Jan, signed, reclining nude, lithography 50 x 65 cm.SIERHUIS, JAN (1928), ges. en gedat
APPEL KAREL (1921-2006), sign. "Cats", silk screen 115/250 59 x 79 cm.APPEL KAREL (1921-2006),
Corneille, signed, woman in a garden, lithograph 66 x 51 cm.CORNEILLE, (1922-2010), ges. r.o., femme
Corneille, signed, woman, flower, screenprint 65 x 50 cm.CORNEILLE, (1922-2010), ges. l.b., vrouw en
Diemen, Jan van, signed, American Football players, screenprint 70 x 52 cm.DIEMEN, JAN VAN (1954),
Corneille, signed, woman, bird and fish, screenprint 57 x 74 cm.CORNEILLE (1922-2010), ges. r.o.,
Jacobs, Henri (1957), signed and dated 1990, A trois heures cinquante sept, screenprint 84 x 70
Jacobs, Henri (1957), signed and dated 1990, A quatre heures, screenprint 84 x 70 cm. Provenance KLM
Jacobs, Henri (1957), signed and dated 1990, Salle a Dormir, screenprint 84 x 70 cm. Provenance
KLEMENT FON (1930-2000), ges. en gedat. '68 r.o., 'Elevation', zeefdruk 12/24 eigendruk 50 x 68 cm.
ROLING, MARTE (BORN 1939), signed and dated 1965 l.r., 'Black hand', lithograph 10/30 54 x 73 cm.
Petersen Hans Meyer (1937), sign. r.o. on the beach, litho 100 x 70 cm.PETERSEN HANS MEYER (1937),
MIDDLETON, SAM (1927-2015), allen ges. en gedat. '97 r.o., compositie, serie van 3 litho's 24 x 32
MIDDLETON, SAM (1927-2015), allen ges. en gedat. '97 r.o., compositie, serie van 3 litho's 24 x 32 cm.
MIDDLETON, SAM (1927-2015), beide ges. en gedat. '79 r.o., compositie, lot van 2 litho E/A 50 x 65
MIDDLETON, SAM (1927-2015), beide ges. en gedat. '79 r.o., compositie, lot van 2 litho E/A 50 x 65 cm.
Remé, Jorg, signed, Mirrored image, screenprint 61 x 43 cm.REMé, JORG (1941), ges. en gedat. 1970
PLAAT, HENRI (GEB. 1936), ges. en gedat. 1972 l.o., compositie, litho 10/30 59 x 51 cm.
WESTERIK, CO (1924-2018) ges. en gedat. 1991 m.o., Een paar in het landschap, litho 220/250, 59 x 79
WESTERIK, CO (1924-2018) ges. en gedat. 1991 m.o., Een paar in het landschap, litho 220/250, 59 x 79 cm.
HAGEN ESPEN. sign. Indian, silk screen (2x)HAGEN ESPEN, ges. Indiaan, zeefdruk (2x) 57 x 42 en 42
HAGEN ESPEN. sign. Indian, silk screen (2x)HAGEN ESPEN, ges. Indiaan, zeefdruk (2x) 57 x 42 en 42 x 42 cm. ...[more]
SCHOLTE ROB (1958), ges. en gedat. 2017 "nachtlicht", zeefdruk 83 x 72 cm.
SCHAFFER, JACQUELINE, sign. l.r., Female, silk screen 16/99 79 x 64 cm.SCHAFER, JACQUELINE, ges. r.
SCHAFFER, JACQUELINE, sign. l.r., Female, silk screen 16/99 79 x 64 cm.SCHAFER, JACQUELINE, ges. r.o, Dame, zeefdruk 16/99 79 x 64 cm. ...[more]
SCHAFER JACQUELINE, sign. l.l., "Vreemde Vogels nr. 8", silk screen 49/120 33 x 26 cm.SCHAFER
SCHAFER JACQUELINE, sign. l.r., Nude, silk screen 23/99 90 x 62 cm.SCHAFER JACQUELINE, ges. l.o.,
HAGEN ESPEN, Female figures at the bar, sik screen E.A., 38 x 120 cm.HAGEN ESPEN, Dames aan de
HAGEN ESPEN, Female figures at the bar, sik screen E.A., 38 x 120 cm.HAGEN ESPEN, Dames aan de bar, zeefdruk E.A., 38 x 120 cm. ...[more]
SCHAFER JACQUELINE, sign. l.l., Female figure, silk screen 67/99 45 x 120 cm.SCHAFER JACQUELINE,
BOONACKER, RONALD, sign. l.r., Landscape, silk screen E.A. 31 x 92 cm.BOONACKER, RONALD, ges. r.
SCHAFER JACQUELINE, sign. l.r., Interior, silk screen E.A. 70 x 70 cm.SCHAFER, JACQUELINE, ges. r.
Elk, Ger van (1941-2014), signed and dated 1991, Western Stylemasters, screenprint on fotolithograph
MONTYN, JAN (1924-2015), ges. r.o., compositie, ets eigendruk 1/4 35 x 44 cm.
Ross, D.W., signed, Not to be you, screenprint 100 x 70 cm. Provenance KLM Art Collection.ROSS, D.
Villevoye, Roy, signed, abstract, lithograph 50 x 70 cm.VILLEVOYE, ROY (1960), ges. en gedat. 1988
OEY, TJENG SIT (1917-1987), allen ges. map div. werken, hierbij div. houtsnede van div. kunstenaars
BONIES, BOB (GEB. 1937), ges. en gedat. '89 r.o., Frans Molenaar', zeefdruk 65/250 55 x 70 cm.
IERSEL, RIK VAN (1961), ges., serie van 6 dezelfde litho's, uit een oplage van 70, 55 x 39 cm.
MELLE (1908-1976), ges. in druk r.o., compositie, litho 24 x 34 cm.
SAX, sign. l.r., "Selene", silk screen 43/180 , 90 x 60 cm.SAX, ges. r.o., "Selene", zeefdruk 43/180
SAX, sign. l.r., "Selene", silk screen 43/180 , 90 x 60 cm.SAX, ges. r.o., "Selene", zeefdruk 43/180 90 x 60 cm. ...[more]
After Banksy, Mona Lisa, print 42 x 30 cm.Naar Banksy, Mona Lisa, druk 42 x 30 cm. ...[more]
DONGEN, KEES VAN (1877-1968), La Princesse de Babylone, litho 23 x 19 cm. (aangekocht bij Collectie Drs Loek Brons BV. in 1999)
DONGEN, KEES VAN, naar ontwerp van, twee figuren, litho 24 x 18 cm.
JANSSEN LEON (1951), ges. en gedat. 2002 r.o., 'Paar op oker', houtsnede 23/60 73 x 48 cm.
HADELER GEORG (1939), ges. en gedat. 1979 fantasie landschap met naakte dame, litho 40 x 52 cm. (
HADELER GEORG (1939), ges. en gedat. 1979 fantasie landschap met naakte dame, litho 40 x 52 cm. (1x glas defect)
Diederen, Jef, signed, song of birds, woodcut 93 x 61 cm. Provenance KLM art collectionDIEDEREN, JEF
LUCEBERT, sign. and dated. '73, Figures, silkscreen 105/200, 42 x 60 cm.LUCEBERT (LUBERTUS JACOBUS
KOORNSTRA, METTEN (1912-1978), ges. en gedat. 1975 r.o., compositie met bloemen in vaas en bomen,
KOORNSTRA, METTEN (1912-1978), ges. en gedat. 1975 r.o., compositie met bloemen in vaas en bomen, litho 18/90 32 x 42 cm.
BOHEMEN, KEES VAN (1928-1985), signed and dated '84 l.r., 'station', lithograph 41-100 76 x 105 cm.
FROMANGER, GERARD (GEB. 1939), ges. r.o., compositie met figuur, litho H.C. 45 x 35 cm.
SPRONSEN, CECILE VAN, ges. r.o., compositie, zeefdruk 1/30 34 x 24,5 cm.
KURPERSHOEK THEO (1914-1998), ges. en gedat. '88 l.o., vrouw leest boek in interieur, litho 38/80 35
KURPERSHOEK THEO (1914-1998), ges. en gedat. '88 l.o., vrouw leest boek in interieur, litho 38/80 35 x 45 cm.
67 Los(e)/Seite