- Furniture (742)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (533)
- Collectables (247)
- Jewellery (187)
- Asian Art (107)
- Prints (103)
- Watercolours (80)
- Silver & Silver-plated items (75)
- Carpets & Rugs (61)
- Clocks, Watches & Jewellery (46)
- Fine Art & Antiques (41)
- Ethnographica & Tribal Art (29)
- Ceramics (15)
- Glassware (14)
- Sculpture (10)
- Books & Periodicals (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Oberkategorie
2295 Los(e)/Seite
DERKINDEREN, ANTOON, sign. l.r., Beethoven, litho 67 x 46 cm.DERKINDEREN ANTOON, ges. r.o.,
DERKINDEREN, ANTOON, sign. l.r., Beethoven, litho 67 x 46 cm.DERKINDEREN ANTOON, ges. r.o., Beethoven, litho 67 x 46 cm. ...[more]
Groot, Willie de ges. l.o. Voorstraat 109 en Noordwijksestraat, aquarel 30 x 40 cm. (2x)
KEULEN VAN JAN (1913-1994), sign l.r., Flowers in vase, lithograph 50 x 39 cm.KEULEN VAN JAN (1913-
ROSSUM VAN JACOBUS (1881-1963), sign. l.r., Farm, oil on canvas 29 x 39 cm.ROSSUM VAN JACOBUS WILLEM
BRANDENBURG CORNELIS (1884-1954), ges. r.o., winter in Amsterdam, ets 32 x 21 cm.
Onbekend, onduid. ges. r.o., bloemstilleven, doek 45 x 35 cm.
Onbekend, met sign. l.o., kinderen op het strand, paneel 26 x 34 cm.
TERWINDT, ROBERT (1940-2019), signed and dated 1963 l.r., view of the farm, gouache 21 x 29 cm.
Unknown, unsign. Stillife, oil on canvas 23 x 29 cm.Onbekend, onges., Stilleven, doek 23 x 29 cm.
Unknown, unsign. Stillife, oil on canvas 23 x 29 cm.Onbekend, onges., Stilleven, doek 23 x 29 cm. ...[more]
BENEDICTUS, ges. en gedat. '57 r.b., portret van dame, doek 36 x 30 cm.
Danne, signed and dated. '89 h.r., dormer, oil on canvas 40 x 30 cm.Danne, ges. en gedat. '89 r.
WESSELING, RIEK (1914-1995), ges. l.o., 'oude bomen', ets EA oplage 15 23 x 19 cm.
Onbekend, met sign. r.o., twee sint bernard pups, board 23 x 30 cm.
NINON MAX (1896-1982), ges. en gedat. 1925 "La promenade, la rencontre, le dejeuner, kleurenlitho 19
GRAADT VAN ROGGEN, JOHANNES (1867-1959), allen ges., 2 molens en 2 straatjes, lot van 4 etsen div.
GRAADT VAN ROGGEN, JOHANNES (1867-1959), allen ges., 2 molens en 2 straatjes, lot van 4 etsen div. maten
VERSTEEGH, E., ges. l.o. figuren bij huis in winterlandschap, paneel 17 x 23 cm.
CROSS, HENRI EDMOND (1856-1910), signed l.r., is possible, landscape, watercolor 13 x 21 cm.CROSS,
Assen, Rob van, signed, Manor in the snow, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat.
KOOL, S, ges. l.o., gezicht op boerderij, doek 30 x 40 cm.
KRAMER, S., ges. r.o., sinaasappel verkopers, doek 59 x 79 cm.
WESSELING HENDRIK JAN (1881-1950), ges. r.o., schip op vaart, doek 50 x 60 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. m.o. "badende bruid", paneel 54 x 39 cm.
MARKUS ANS (1947) Sterrenbeeld Kreeft, print in oplage 49 x 49 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. r.o. "Gastropoda", board 59 x 40 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. m.o. "vader van kunstenaar", board 40 x 27 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. l.o. "aanschouw het verleden", board 80 x 60 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 12 x 10 cm
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 11,5 x 10 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm.
2295 Los(e)/Seite