217 Los(e)/Seite
Ovale spiegel in goudlak lijst, 78 x 68 cm.
Goudlak houten Louis XV-stijl console op gebogen poten, h. 80, br. 87, d. 35 cm.
Wooden Louis XV-style console with lion's head on curved legs connected by lines with black marble
Mirror in oak carved frame, 19th century, 212 x 113 cm.Kapitale schouwspiegel gevat in eiken
Cut mirror in black and gold lacquer frame, 140 x 80 cm.Geslepen spiegel in zwart en goudlak
Cut mirror in black and gold lacquer frame, 140 x 80 cm.Geslepen spiegel in zwart en goudlak lijst, 140 x 80 cm. ...[more]
Deels beschilderde Louis XV console met wit marmeren blad, 18e eeuw h. 84, br. 123 en d. 47 cm.
Edwardian corner etagere with mirrors en glassdoor.Gepolitoerde Edwardiaanse hoek etagere kast,
Zwartgepolitoerde Napoleon III tafeltje met deels glazen blad en etage, 19e eeuw, h. 60, br. 47,
Zwartgepolitoerde Napoleon III tafeltje met deels glazen blad en etage, 19e eeuw, h. 60, br. 47, d. 34 cm.
Mirror in mahogany frame, h. 96, w. 76 cm.Spiegel in deels noten Biedermeier lijst, h. 96, br. 76
Mirror in mahogany frame, h. 96, w. 76 cm.Spiegel in deels noten Biedermeier lijst, h. 96, br. 76 cm. ...[more]
Single curved root nut veneered flap secretaire, Dutch 18th century h.106, br.127 and d.57 cm.
Kersenhouten secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter interieur met 9 laadjes, 19e eeuw,
Kersenhouten secretaire met 4 laden en schrijfklep waarachter interieur met 9 laadjes, 19e eeuw, h. 170, br. 105, d. 60 cm.
Mahogany corner cabinet with glass door and 2 paneldoors, 19th century, h. 190 w. 69 d. 48 cm.
Mahonie Biedermeier linnenkast met gestoken kuif, 2 paneeldeuren en lade, 19e eeuw, h.
Mahonie buffetkast met opstand waarin 2 paneeldeuren, waaronder, 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 198
Mahonie buffetkast met opstand waarin 2 paneeldeuren, waaronder, 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 198 br. 132 d. 57 cm.
Noten Mechelse-stijl buffet, opstand met etagere en kuif, marmeren blad, 2 laden en 2 gestoken
Mirror in oak frame with carved mask and leaves, ca. 1910 (mirror of later age), 146 x 93 cm.Spiegel
Mahogany bookcase with 2 partly glass doors flanked by pilasters, 19th century, h. 182, w. 120, d.
Mahogany Victiaan commode, England ca. 1880.Mahonie Victoriaanse commode met 5 laden, Engeland ca.
Mahogany Victiaan commode, England ca. 1880.Mahonie Victoriaanse commode met 5 laden, Engeland ca. 1880, h. 120, br. 123, d. 56 cm. ...[more]
Mahonie vouwstoel met zwart lederen bekleding.
Mahonie Biedermeier hoekkast met paneeldeur, h. 107, br. 98, d. 69 cm.
Mahonie Biedermeier voltaire met groen velourse bekleding, 19e eeuw.
Serie van 4 stoelen met groen velour bekleed.
Mahonie tafel met geschulpte bladrand, gedraaide poot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw. h. 75, br.
Mahonie tafel met geschulpte bladrand, gedraaide poot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw. h. 75, br. 125, d. 100 cm.
Kersenhouten sidetable met 2 laden en etage, h. 80, br. 130, d. 36 cm.
Keshan carpet 361 x 259 cm.Tapijt, Keshan 361 x 259 cm. ...[more]
Kerman carpet 240 x 150 cm.Tapijt, Kerman 240 x 150 cm. ...[more]
Tapijt, Bachtiar 302 x 196 cm.
Serie van 4 eiken stoelen met gestreepte bekleding, w.o. 2 armfauteuils.
Noten boekenkast met 2 glazen deuren geflankeerd door zuilen, en 2 laden, Frankrijk eind 19e eeuw,
Noten boekenkast met 2 glazen deuren geflankeerd door zuilen, en 2 laden, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 223, br. 157, d. 64 cm.
Mahonie Victoriaanse kabinet met 2 paneeldeuren en 4 laden, Engeland ca. 1880, h. 225, br. 122, d.
Mahonie Victoriaanse kabinet met 2 paneeldeuren en 4 laden, Engeland ca. 1880, h. 225, br. 122, d. 55 cm.
Eiken oorfauteuil met geschoren velourse bekleding op klauwpoten, Engeland.
Eiken armstoel met gestoken kuif en stoffen bekleding.
Tapestry, in The Lady with the Unicorn, 20th centuryGeweven wandkleed, zgn. Gobelin met afbeelding
Noten bank met geschoren velourse bekleding en met bandintarsia ingelegd, h. 92, br. 180, d. 66 cm.
Pinewood black lacquer painted cabinet with 2 panel doors with decor of flowers in vase, Austria ca.
Stel eiken Renaissance-stijl armstoelen met bordeaux rode bekleding.
Serie van 6 eiken stoelen met bruinskai bekleed en een uitschuiftafel op gedraaide poten verbonden
Serie van 6 eiken stoelen met bruinskai bekleed en een uitschuiftafel op gedraaide poten verbonden door regels, h. 76, br. 120, d. 90 cm.
Eiken vossenkop tafel op gestoken bloempoot uitlopend in 4 sprant, eind 19e eeuw, h. 76, br. 130, d.
Eiken vossenkop tafel op gestoken bloempoot uitlopend in 4 sprant, eind 19e eeuw, h. 76, br. 130, d. 115 cm.
Eiken bijzettafel met kerfsnee blad op 4 gedraaide poten verbonden door regels, ca. 1920, h. 75, br.
Eiken bijzettafel met kerfsnee blad op 4 gedraaide poten verbonden door regels, ca. 1920, h. 75, br. 75 cm.
Eiken Art Deco nachtkastje met openslaande klepdeur en coromandel ornamenten, ca. 1920, h. 70, br.
Eiken Art Deco nachtkastje met openslaande klepdeur en coromandel ornamenten, ca. 1920, h. 70, br. 51, d. 35 cm.
Noten tafel met ingelegd blad van bloemen op bloempoot uitlopend in 4-sprant, h. 78, diam. 140 cm.
Salontafel met bruinleer omtrokken blad, Peru, h. 44, br. 140, d. 60 cm. in de stijl van Angel
Salontafel met bruinleer omtrokken blad, Peru, h. 44, br. 140, d. 60 cm. in de stijl van Angel Pazmino.
India Kashmir carpet 320 x 245 cm.Tapijt, India Kashmir 320 x 245 cm. ...[more]
J. More schoolklok in zwartlak kast, Leeds, ca. 1900, diam . 38 cm.
J. More schoolklok in zwartlak kast, Leeds, ca. 1900, diam . 42 cm.
Ansonia schoolklok in mahonie kast, diam. 40 cm.
Schoolklok in eiken kast, diam. 40 cm.
Teakhouten boekenkast met 3 laden, Indonesie, h. 210, br. 145, d. 51 cm. (2 schuifdeuren ontbreken)
Serie van 6 teakhouten stoelen met spijlen rugleuning.
Serie van 8 teakhouten stoelen met spijlen rugleuning, w.o. 2 armstoelen.
Eiken Barok-stijl kussenkast met 2 paneeldeuren en 2 laden op bolpoten, 20e eeuw, h. 190, br. 180,
Eiken Barok-stijl kussenkast met 2 paneeldeuren en 2 laden op bolpoten, 20e eeuw, h. 190, br. 180, d. 65 cm. (fineer met defecten)
Grenenhouten hoekkast met 2 glazen deuren en 2 paneeldeuren, h. 205, br. 125, d. 65 cm.
Lot van een mahonie armstoel en noten armstoel met gevlochten rieten leuning.
Teakhouten bureau met leer ingelegd blad, 3 laden en 2 paneeldeuren, h. 80, br. 145, d. 80 cm.
Frisian tail clock in oak case with painted dial, 19th century.Friese staartklok in eiken kast met
Frisian tail clock in oak case with painted dial, 19th century.Friese staartklok in eiken kast met beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw. ...[more]
Trunk mirror in oak frame with carved crest, approx. 1920, 152 x 75 cm.Halspiegel in eiken lijst met
217 Los(e)/Seite