217 Los(e)/Seite
Geslepen spiegel in rijkgestoken eiken lijst bekroond met leeuwen, 120 x 70 cm.
Mahonie bureau met roodleer ingelegd blad en 5 laden, Engeland, h. 78, br. 123, d. 55 cm.
Messing 2-lichts harmonica schemerlamp, h. 105 cm.
Iepenhouten Windsor-stijl armstoel met spijlen rug, ca. 1900.
Noten ledikant met brons beslag en biesintarsia, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 147, br. 205, d. 146
Noten ledikant met brons beslag en biesintarsia, Frankrijk eind 19e eeuw, h. 147, br. 205, d. 146 cm. hierbij een ijzeren spiraal 187 x 136 cm.
Serie van 6 Renaissance-stijl stoelen, w.o. 2 armstoelen en een eiken bijpassende kloostertafel
Eiken theekastje met geslepen glasvenster en klapdeur, h. 81, br. 72, d. 50 cm.
Mir carpet 350 x 250 cm.Tapijt, Mir 350 x 250 cm. ...[more]
Meshed carpet 404 x 303 cm.Tapijt, Meshed 404 x 303 cm. ...[more]
Schwarzwalder hangklok met emaille wijzerplaat, ca. 1880, h. 45 cm.
Appelklok met beschilderde houten wijzerplaat, 2 gewichten.
Schwarzwalder hangklok in beschilderde houten kast, ca. 1880, h. 46 cm.
Appelklok met beschilderde houten wijzerplaat, 4 gewichten.
8 daagse regulateur in noten kast met gestoken kuif, h. 90 cm.
Schwarzwalder hangklok met beschilderde wijzerplaat, ca. 1880, h. 46 cm.
Eiken buffetkast met lade (trekkers ontbreken) en 2 paneeldeuren, ca. 1920, h. 88, br. 110, d. 50
Eiken buffetkast met lade (trekkers ontbreken) en 2 paneeldeuren, ca. 1920, h. 88, br. 110, d. 50 cm.
Halspiegel in noten lijst, 113 x 55 cm.
Eiken Barok-stijl kussenkast met rechte kap, 2 palissanderhouten paneeldeuren en 2 laden op bolpoten, 20e eeuw, h. 190, br. 195, d. 70 cm.
Wooden cabinet with 3 drawers and 3 doors, h. 211 w. 144 d. 50 cm .Grenen buffetkast met opstand
White painted chest of drawers with 4 drawers, h. 95, w.77, d. 40 cm.Witgeschilderde commode met 4
White painted chest of drawers with 4 drawers, h. 95, w.77, d. 40 cm.Witgeschilderde commode met 4 laden, h. 95, br. 77, d. 40 cm. ...[more]
Mahonie toiletspiegel met lade, h. 63, br. 56, d. 25 cm.
Grenen proviandkast met deur en 3 laden met porseleinen knop, h. 121 br. 90 d. 40 cm.
Serie van 5 eiken stoelen met opengewekte rugleuning en houten zitting. (2x defect)
Kersenhouten keukentafel met 3 laden op blokpoten verbonden door regels, Frankrijk 19e eeuw, h.
Kersenhouten keukentafel met 3 laden op blokpoten verbonden door regels, Frankrijk 19e eeuw, h. 78, br. 218, d. 85 cm.
Mahonie Victoriaanse commode met 5 diverse laden en geflankeerd door 2 gestoken pilaren, Engeland
Mahonie Victoriaanse commode met 5 diverse laden en geflankeerd door 2 gestoken pilaren, Engeland ca. 1880, h. 128, br. 104, d. 50 cm.
Eiken Art Deco speeltafel met 4 uitschuifbare asbakken, ca. 1925, h. 63, br. 80, d. 60 cm.
Stel mahonie nachtkastjes met 2 laden, h. 65, br. 48, d. 42 cm.
Serie van 6 iepenhouten "Korenaar" stoelen met gevlochten sisal zitting, 20e eeuw.
Mahogany table with 2 drawers, h. 76, w. 111 (50), l. 156 cm.Mahonie hangoortafel met 2 laden, h.76,
Mahogany table with 2 drawers, h. 76, w. 111 (50), l. 156 cm.Mahonie hangoortafel met 2 laden, h.76, br. 111 (50), l. 156 cm. ...[more]
Gebeitst houten kast met 2 glazen deuren, schrijfklep met interieur van 6 laadjes en paneeldeurtje
Houten bordenrek met gestoken griffioenen, h. 66, br. 171 cm.
Mahogany deskMahonie gefineerd klepsecretaire, met 4 laden, en klep waarachter vakverdeling,
Mahogany deskMahonie gefineerd klepsecretaire, met 4 laden, en klep waarachter vakverdeling, samengesteld, h. 141 br. 67 d. 41 cm. ...[more]
Mahonie toiletspiegel met lade, eind 19e eeuw, h. 55, br. 48, d. 19 cm.
Serie van 4 beukenhouten armstoelen met biezen zitting.
Mahonie Biedermeier salontafel op gestoken poot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 64, br. 93, d.
Mahonie Biedermeier salontafel op gestoken poot uitlopend in 4-sprant, 19e eeuw, h. 64, br. 93, d. 82 cm.
Eiken Biedermeier linnenkast met lade en 2 paneeldeuren, 19e eeuw, h. 188, br. 160, d. 55 cm.
Mahonie stommeknecht 2 laden, 19e eeuw. h. 82 br. 42 d. 43 cm. (defect)
Mahonie Empire-stijl bijzettafeltje met lade gedragen door zwanenhalsen, 20e eeuw, h. 67, diam. 39
Mahonie Empire-stijl bijzettafeltje met lade gedragen door zwanenhalsen, 20e eeuw, h. 67, diam. 39 cm.
Lot van 6 eiken knopstoelen met biezen zitting.
Mahogany Willem III table with scalloped top edge on 4 rafter, Holland ca.1880, h. 80, br. 127, d.
Eiken buffet met opstand met 2 laden en 2 paneeldeuren, ca. 1900, h. 108, br. 110, d. 45 cm.
Mahonie Biedermeier stommeknecht met 2 zijbladen en laadje, 19e eeuw, h. 65, br. 46, d. 48 cm.
Mahonie Biedermeier stommeknecht met 2 zijbladen en 2 laadjes, 19e eeuw, h. 74, br. 40, d. 43 cm.
Eiken nachtkastje met etage en zijlade, 19e eeuw, h. 85, br. 39, d. 28 cm.
Mahonie etagere met 3 etage's, h. 84, br. 50, d. 30 cm.
Kersenhouten gefineerde commode met 5 laden, h. 119, br. 102, d. 58 cm.
Mahonie toiletspiegel in rijkgestoken lijst en een lade, 19e eeuw, h. 73, br. 59, d. 29 cm.
Tabriz 154 x 100 cm.Tapijt, Tabriz 154 x 100 cm. ...[more]
Draaibare gemarmerde houten boekenmolen, ca. 1900 h. 68, br. 44, d. 43 cm.
Mahonie gefineerd bureau met schuine schrijfklep, interieur en 4 laden, Engeland 20e eeuw, h. 94,
Mahonie gefineerd bureau met schuine schrijfklep, interieur en 4 laden, Engeland 20e eeuw, h. 94, br. 82, d. 48 cm.
Mahonie gefineerd Queen Anne-stijl porseleinkastje met glazen deur en 2 laden, h. 150, br. 50, d. 37
Mahonie gefineerd Queen Anne-stijl porseleinkastje met glazen deur en 2 laden, h. 150, br. 50, d. 37 cm.
Grenenhouten keukenkast met 2 glazen deuren, 4 laden en 2 paneeldeuren, h. 200, br. 143, d. 53 cm.
Serie van 6 noten stoelen met rieten zitting.
Noten Art Deco ronde tafel met tussenblad, h. 73, bladmaat diam. 108, met tussenblad 170 x 108 cm.
Grijsgeschilderd rijkgestoken Mechels hangkastje met glazen deurtje, h. 67, br. 83, d. 36 cm.
Wortelnoten gefineerde Louis XV-stijl porselein kast met 2 vitrinedeuren en 3 laden, h. 210, br.
Wortelnoten gefineerde Louis XV-stijl porselein kast met 2 vitrinedeuren en 3 laden, h. 210, br. 155, d. 40 cm. (fineer beschadigd)
Ovale geslepen spiegel in zwartlak lijst, 63 x 53 cm.
217 Los(e)/Seite